BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: makacs.imola, az összetevőket feltöltötte: Jasmin Lalique, Módosítva: 2013. április 21.

Kategória:   Sminkek szájra

A BYS szájrúzs varázslatos és érzéki ajkakat varázsol.

12 klasszikus,természetes árnyalatban.

dindori

2015. október 10.

Sajnos nagy szívfájdalmam ez a rúzs. A sötétebb színek mesések és brutál pigmentáltak, de sajnos túl krémes az állaga, így rövid idő alatt elcsúszkál, maszatolódik az ajkakon. Emiatt nem is tartós, evéssel, ivással azonnal lejön. Tényleg nagyon sajnálom, de a színe miatt (kedvencem a cranberry red) elhasználom, majd megprálom ceruzával alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 10.

Jasmin Lalique

2014. április 10.

A színébe teljesen beleszerettem, így megvettem. Pár héttel később már bántam, mert
- nem volt tartós,
- ketté törött....... így a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

- nem volt tartós,
- ketté törött....... így a kukában végezte.

Orsyna

2012. november 7.

Szerintem annyira nem rossz, szép színek.champagne rain világos és természetes szín, krémes állagú.finom narancsos illata van.Nem túl tartós, de nálam semelyik rúzs sem tart sokáig.az ára is kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

bl0

2012. július 25.

Csalódás volt,mondjuk ennyiért meg se kéne lepődnöm.Nem fed,20x át kell kenni hogy legyen színe,kenődik,meg olyan csúnya az egész eredmény.Pezsgőszín van nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Coconut Oil, Paraffin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, CI 42090, Red 21 / CI 45380
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ceresin 0 0