Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera

CV Young 25 3in1 Reinigung + Peeling + Maske

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: afonya, az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2011. december 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3in1 bőrhámlasztó, arclemosó és maszk. Szalicilsavat és sárgadinnye kivonat tartalmaz. Antibakteriális, hámlasztó, és mélytisztító hatású. A vadmangóviasz és a B5 provitamin megújítja a bőrt.

bettuszkaaa

2018. július 19.

Nem rossz kis termék, inkább átlagosnak mondanám. Csodát nem tesz, de rendszeres arclemosóként vagy ha nagyon rossz a helyzet esetleg maszkként elég jó. Mondjuk nekem sosem volt túl sok pattanásom vagy mitesszerem így a célnak tökéletesen megfelel számomra. Tetszik hogy ilyen semleges az illata, kellemes nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

llidia

2018. január 14.

Számomra egy semleges kis termék. Amikor már nagyon csúnya zsíros, pattanásos a bőröm ( ez nálam nagyon ritka alkalom, pattanásom is max 2-3 db szokott lenni ) ,akkor szoktam használni maszkként vagy lemosóként.
Nem hinném, hogy hamar el fog fogyni, illetve azt sem, hogy újra veszem. De nem rossz termék, negatív hatás nincs, de pozitív sem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Luckuska

2017. december 25.

Arcpakolásként használom, miután elektromos arckefe, és szintén a cadea vera arclemosó géljének segítségével alaposan megtisztítottam az arcom a szennyeződésektől. Mivel magas a kaolin tartalma, ezért mitesszeres bőrre kiváló, ami tapasztalok is. Kb. fél órát hagyom az arcomon, utána langyos vízzel lemosom. Az eredmény, puha tiszta, üde arcbőr. Végre megtaláltam a tökéletes arcpakolást, ami valóban segít a mitesszerek eltávolításában. (persze az eredményhez az elektromos arc tisztító kefe is nagyban hozzájárult, anélkül képtelenség valódi pórus tisztítást végezni) Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

zsofc

2017. augusztus 22.

Akkor szoktam használni, amikor különösebben nagy radírozásra nincs szüksége a bőrömnek, csak jobban le szeretném tisztítani egy sima sminklemosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Bluegirl21

2016. június 26.

szeretem...jól tisztít, és a patanásaimat is jól kezeleli (bár tegyük hozzá, nincs olyan sok)...
radírnak nem az igazi sajnos, de azért van hatása..
Maszknak tökéletes, nagyon szeretem, mert nagyon puha lesz tőle a bőröm :)
Mindennapos tísztitásra, is jó, azt nem tudom, hogy a sminket leszedi-e, mert nem szoktam sminkelni magam..
Szerintem egy jó termék, 4* mert a radír nem az igazi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

radírnak nem az igazi sajnos, de azért van hatása..
Maszknak tökéletes, nagyon szeretem, mert nagyon puha lesz tőle a bőröm :)
Szerintem egy jó termék, 4* mert a radír nem az igazi..

LettiD

2016. március 26.

Semmit sem csinált az arcommal, se nem lett tőle jobb se rosszabb.
Reméltem, hogy egy kis radírozó hatást érezni fogok vagy valami, de tényleg semmi, még a bb krémet sem szedi le. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

Semmit sem csinált az arcommal, se nem lett tőle jobb se rosszabb.

bogarka

2016. január 27.

Alkalomszerűen használom, kizárólag ritkán. Imádom. Kellemesen hámlaszt, a hiperérzékeny bőröm sem csípi, tisztább lesz utána a bőröm, de ami a legjobb, hogy nem kell szabály szerűen levakarni a fejemről az odaszáradt pakolást, illetve nem köt rá a fejemre ilyen nyálkás rétegben, mint a Baleás hasonmása- ami még csípett is, így én azt hajítottam ki. A pattanásokat nem fogja megszüntetni, és nem is mechanikai, inkább kémiai radír. Bőrmegújítás mellett szeretem, nem durrantja be a bőröm, de hetente-kéthetente segít leoldani amit le kell. Erre épp jó. Illatmentesen még jobban szeretném, de ez sem rossz. Régebben is használtam már, akkor is szerettem. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Pyranha

2015. szeptember 16.

Nekem nagyjából nem csinált semmit a bőrömmel. A szalacilsavtól gondoltam történik valami változás, de nem váltotta be az ígéretét, ki is dobtam kb. a felét. A gyöngyök is túl nagyok benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

monique001

2015. június 7.

Nem egy csodaszer, de jó ár-érték arányú kis termék. Elsősorban maszknak szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 7.

nius

2014. augusztus 11.

Nagyon régen kb 3 éve használtam. Amennyire emlékszem, semmi extra. Elég jól radíroz, az illata kellemes, de amúgy nem igazán csinál bármit is. Ártani sem árt mondjuk. De ha már veszek valamit, az ne legyen egy újabb felesleges dolog, számomra nem elég az, hogy nem árt, hiszen ez a legminimálisabb egy terméktől, hogy ne ártson.
Elhasználtam, de nem vettem újra (nem is tenném)
Az ára annak idején elég jó volt, 1000Ft alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Elhasználtam, de nem vettem újra (nem is tenném)
Az ára annak idején elég jó volt, 1000Ft alatt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid