Calvin Klein

Ár:   9080 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Illatkategória: Orientális-Vanília

Illatösszetevők: Nárcisz, Narancsvirág, Dohány, Tömjén, Vanília

Ár: 1000 Ft+ posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/3ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
Calvin Klein Obsession EDP 50ml
Ár: 7.300 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
leila0803

2019. augusztus 1.

Obsession... kétségtelenül egy ikon. Nem egy hétköznapi kis szaladgálós, amolyan egynek elmegy kategória. Azt hiszem, egy nagyon tartós, jól elkevert füstölős-dohányos esszencia. Sajnos nálam nincsen ez a várva várt fűszeres vanília hatás, és a virágokat sem érzem. Egyelőre nehéznek érzem, maszkulinnak. Nekem inkább a finoman nőies illatok passzolnak a személyiségemhez. Ettól függetlenül minőség, tartósság 5*, de személy szerint nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

EveCarefree

2019. július 29.

Határozottan maszkulin illat egy nőnek! Kevés illat szimbolizálja nekem hogy minden nőben található férfiasság. Az animában rejlő animusz. Szeretem, és újrafelfedezem ezt az illatot! Különleges, egyedi,erőteljes, domináns, testes illat, mindenképpen hűvösebb időben érvényesül!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

zs.hencsi

2019. január 22.

Az egyik legújabb szerzeményem. Itt vettem belőle egy 10 milis fújóst egy nagyon kedves eladótól. Köszönet Veronika! Nem ismertem előtte az illatot és tesztelni sem volt alkalmam, de a leírás, illat jegyek alapján éreztem, hogy nagy valószínűséggel jóban leszünk. Szerencsére így is lett. Nagyon tetszik! Nem egy ma megszokott népszerű illat az tény, teszem hozzá azokkal sincs semmi baj, nekem is van néhány, de ettől független ezt sem érzem öregesnek, szerintem különleges. Egyértelműen a füstölő illat jutott eszembe róla mikor először szagoltam. Amit én amúgy is szeretek, de persze azért annál összetettebb. Nagyon erőteljes illat és nagyon tartós. Én ezért úgy használom, hogy egyet fújok az egyik csuklómra, össze dörzsölöm a másikkal és kész, semmi többet. Így nagyon kellemes és így is egész nap érzem. Nyáron mondjuk nem biztos, hogy ezt fogom viselni, akkor a könnyedebb illatokat bírom csak. Örülök, hogy megismertem, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Bigris

2018. október 10.

Ritkán írok véleményt "hirtelen felindulásból", egy próba után. Most ezt teszem. Ma kaptam meg a fújós, amit 0808 volt nekem kedves elküldeni. Már a csomag kibontásakor éreztem a kesernyés, sötét, nekem kissé férfiasnak tűnő illatát. Elgondolkodtam, hogy nem a férfiváltozatból rendeltem-e véletlenül, de nem. Kipróbáltam. Rajtam a kb. két órája történt első felfújás után citrusos-füstös púderes, egy az egyben Shalimar, talán egy kicsit fásabb, "sötétebb" verzióban. A kesernyés férfiasság eltűnt pár perccel a kifújás után. Shalimar Edt-m már van, ezért örülök, hogy csak fújóst vettem belőle. Nem teljesen erre számítottam. Egy édesebb, balzsamosabb illatra gondoltam a színe alapján. De nem az. Ő füstös, púderes. Eddig édes, de nem túl édes. Nem gejl cukorkaillat. Ez nem egy irodai illat. Ezt az illatot tudni kell viselni. Szerintem nem lesz szerelem, de nem rossz annak aki szereti a kicsit régiesebb illatokat.

A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Up: Kb. de. 9-kor fújtam föl. Most du. 2 óra. Kb. du 1-ig volt érezhető egy kicsit nagyobb hatókörrel, most du. két órakor még mindig érzem, de nagyon bőrközeli. Reggel 9-től hatalmas átváltozáson ment keresztül. Színtiszta púderillattá vált rajtam. Nagyon kellemes lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Verona5

2018. szeptember 29.

2018.09.30
Megint itt van az ő ideje és ujra elővettem a nyári rejtekéből. Látom, hogy nagyon megosztó egy illat, de akinek beválik, az imádja, mint én is. Hiába jellegzetes az illata, azért ez is nagyon bőrkémia függő. Amikor a barátnőm meglátogatott, meg kellet kérdeznem, hogy mit visel, rajta egy lilás/rózsaszínes púder illattá alakult. Nem ismertem fel azt az illatot, amit akkor nap-mint-nap saját magam is hordtam! Ki kell próbálni, aztán lehet szeretni vagy utálni! :)

2017.12.05
Igazi koratéli nehéz illat. Valószínűleg ez sem fog tetszeni majd a környezetednek. Egy kicsit Opium edp, egy kicsit Rochas Absolu és egy kicsit Cartier Must. Szóval egy önálló lény a már nekem tetszők illatdarabjaiból. Talán a tartóssága egy kicsit lehetne nagyobb. De ne akarjam már az Opium vetélytárásnak! :) A dohány és a tömjén a nyerő benne, határozottan melengető hatású.

Update: szerelem lett! Többször nyúlok érte, mint a többi téli illatomért - tényleg egy igazi rögeszme! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

2018.09.30

2017.12.05

Fanika

2018. július 3.

Na, ő aztán nem az én esetem! Kétszer próbálkoztam vele. Hasztalan. Nagyon fűszeres, nagyon nehéz és nagyon fejfájós! Másodjára a párom kérte, hogy takarítsam le magamról, mert felfordult tőle a gyomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

malvada

2018. június 22.

Ikonikus illat számomra. Ha megszagolom, újra 16 éves vagyok, amikor csak áhítoztam rá és társaira (Sunflowers, Eternity, Escape, Jean-Paul Gaultier), pénzem természetesen nem volt ilyenekre, csóró tiniként. Amikor meg már volt pénzem, más illatokat vettem, ez megmaradt legendának. Most viszont kaptam egy üveggel ajándékba és egyszerűen le vagyok nyűgözve! Fantasztikus ez az illat! Attól féltem, hogy öregasszonyos lesz (1985-ben jelent meg), de egyáltalán nem érzem annak. A sok tucatillat után végre valami, ami nem hasonlít semmi másra, teljesen egyedi. A másik előnye a tartóssága. Reggel fújok egyet vagy kettőt és egész nap érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.

erda74

2018. június 9.

Imádatos örök kedvenc, kedves emlék fűz hozzá. 20 év után is ugyanúgy tetszik, nagyon különleges, karakteres illat. Ezután mindig kell, hogy legyen belőle. Rajtam nagyon tartós, tömény, füstös, vanília illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Hoagirl

2018. június 4.

Tavaly egy esős nyári este az egyik buliban az egyik lányon ez az illat volt és kb. minden második ember megkérdezte tőle (természetesen én is) hogy milyen illatot visel magán, mert hihetetlenül csodás felhő vette őt körül. Ott nyomban be is pötyögtem magamnak emlékeztetőbe hogy ez az illat nekem kell, és 5 ml-es mintában a Notinoról be is szereztem. Nem voltam elragadtatva tőle, azt kell mondjam csalódtam. Rajtam brutálisan erős, agresszív, fojtogató és tolakodó volt, mintha két marokkal szorongatná valaki a torkomat, le kellett mosni magamról annyira zavart, el is kámpicsorodtam rendesen. Aztán el is felejtettem és jó fél évvel később gondoltam nekifutok megint és akkor maga volt a mennyország! Az első öt perc még mindig (azóta is…) brutális és hát igen… azt ki kell bírni valahogy, de utána jön a pihepuha orientális-szexuális kánaán. A fragrantica leírása szerint csilliótrillió illatjegy van benne, de rajtam majdhogynem csak a bergamott, a vanília, a borostyán és a keleti fűszerek jönnek elő, halvány füstösségbe ágyazva. A leszáradása tisztán vanília-borostyán kombó, eszeveszetten fincsi. Olyan, mintha elhullajtana egy könnycseppet a nap. Szeszélyes a kicsike, millió dologtól függ hogy melyik oldalát domborítja éppen ki. Két pötty fújás bőven elég belőle, nagyon tartós, az én bőröm még a csillivilli-fancy-híres-méregdrága parfümöket is ledobja magáról két óra alatt, de ez tartja magát hűségesen estig. Ez az illat egy viszonylag szűkre szabott rétegnek áll igazán jól, mert nem elég ha valaminek jó illata van, azt viselni is tudni kell bátran, emelt fővel… És bár ez egy eléggé megosztó parfüm, amit mi sem bizonyít jobban hogy én is megvívtam vele a magam harcát, az az igazság, hogy nem tudok betelni vele, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

kundus

2018. április 9.

Hát alaposan meglepett ez az illat. Eleve szkeptikusan állok neki a divatházak parfümjeinek, általában a közizlést célozzák meg, és ez nem is baj, de az én ízlésem távol esik ezektől - általában. Ez az illat csodálatos, mély, meleg, titokzatos, igen tartós és még sorolhatnám át erényeit. Nem lineáris, az első percek igen ütős élményt adnak, de délutánra - a 2 fújásnyi - már nem dohány és tömjén orgia. Ritka eset, hogy még délután is érzem magamon a parfümömet, de ő kedvesen ellát egész nap ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lila színű.