Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: balogh.eva90, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Kézkrémek

A Caola kézbalzsam ápoló összetevői révén megelőzi a kéz és körömágy kiszáradását. Rendszeres használatával a bőr bársonyosan puha lesz.

CzFru

2019. március 9.

Dédnagymamám, és az anyukám is sokáig használta. Régen mindig volt otthon. Nagyon jól rendbe tette az ember kezét, de kissé ragadt, sűrű, nehezen beszívódó krém volt, amit inkább este használtunk. Sajnos nálam allergiát produkált egy idő után, ami azzal járt, hogy gyakorlatilag az ujjaim között darabokban jött föl a bőröm és viszketett, ahogy nem használtam helyre jött, ellenben anyukámnál semmi ilyen nem történt, Ő elhasználta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Hecate

2018. július 28.

Ismertem egy hölgyet, aki nő létére szobrász, sírkővesként dolgozott (le a kalappal előtte), ám igen kikezdte a bőrét ez a kemény hivatás. Csak ezt a terméket vette, mert hiába keresett jól szerette fogához verni a garast. Tudom, hogy használta is, mert párszor engem kért meg, hogy a hátát kenjem be vele és mesélte mindenhova ezt keni. Ezenfelül mikor meg-meglátogattam ezt a jellegzetes flakont a házának egyik, majd másik pontján vettem észre. Szerintem nem hidratálhat jól, a bőre nagyon száraz volt mindig, az érintése meg mint a smirglipapír. Azt mesélte főleg a lábára használja esténként, ám az volt a legrémesebb állapotban; kemyényedésekkel, nagy bőrrepedésekkel. Ráadásul mikor bekentem őt, én se éreztem úgy, hogy ez annyira jó kence lenne, amiért nekem is meg kéne nyitnom a pénztárcám.

Sajnos, ahogy elnézem az összetevői sem túl emberbarátiak. :o(

A külsejéről nekem valahogy mindig a tojássampon illetve a tojáslikőr jut eszembe. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Sajnos, ahogy elnézem az összetevői sem túl emberbarátiak. :o(

Erendis42

2018. július 6.

Véletlenül megvettem, mert milyen poén, hogy ilyen retro cucc. Gondoltam, biztos jó, ha még mindig van, aki megveszi, különben ugye nem gyártanák. Büdös, és pocsék. Nekem hetekre ekcémás lett tőle az amúgy nagyon száraz kézfejem. Ha valakivel ki akartok szúrni, akkor ajánljátok neki ezt.

Ha tehetném, 0 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Ha tehetném, 0 csillagot adnék neki.

Marcsi66

2018. április 19.

Lehet h a legutálatosabb emlék,,,nekünk nem volt otthon soha belőle,hanem a nagyanyámnál találkoztam vele,Világos flakonba töltötték akkor is,azt hiszem bordázott volt.Ilyen zsíros-cuppogós állag,az istennek sem akart felszívódni,igazi rettenet,az összetevők szintén :) .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Unix

2017. július 5.

Nekem ez a termék olyan is-is mert igaz hogy nem hidratál annyira (nem intenzív egyáltalán) viszont egy lágy puhaságot add a bőrömnek. El fogom használni a nyáron amikor nem annyira száraz a bőröm de nem biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

annodobo

2017. június 23.

Évszázadok óta tökéletes. Nincsenek rá szavak. Imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Évszázadok óta tökéletes. Nincsenek rá szavak. Imádom

bokros

2016. szeptember 21.

Én nagyon szeretem ezt a krémet és ami még nem hártány, hogy iszonyú sok van benne. Nagyon jól hidratálja és táplálja a bőrt és az illata is nagyon kellemes. Annyi hártánya van, hogy nem pumpás a kiszerelése, de én át szoktam nyomni egy pumpás flakonba és így sokkal praktikusabb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

szzh01

2016. február 4.

Borzalmas ez a krém, legfeljebb a retro múzeum polcaira való mint egy régebbi letűnt kor jellegzetes relikviája. Mindig volt otthon a konyhában a hűtő tetején, egész gyerekkoromat végigkísérte (már akkor is utáltam); anyukám - jobb híján - ezzel kenegette a mosogatástól kiszáradt kezét. Egyáltalán nem szívódik fel, nagyon nehéz kinyerni a flakonból (főleg ha már a felénél is kevesebb van benne), rosszul adagolható, és siralmasan csúnya és korszerűtlen az összetevő listája. Az illat/szaga is irritáló. A klasszikus 1 csillagos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 4.

cserryy

2015. január 25.

Csípi a kézbőröm . Állagra meg olyan a kezemen mint a zsír.

Utólagosabb feljebb pontozom, mert utána amikor mással bekentem az is csípte valamennyire (bár nem annyira), ezek szerit nagyon mélyen volt berepedezve. A tenyerem nem kenem vele a zsírossága miatt, mert ott nem szívódik be, viszont a kézhátamat selymessé teszi . Az összetevői lehetnének szebbek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Csípi a kézbőröm . Állagra meg olyan a kezemen mint a zsír.

kékvelúrcipő

2014. december 12.

Anyukám mindig ragaszkodik hozzá, csak ezzel keni a kevét és az arcát is, szeretem, mert Anyaillata van ezért az öt csillag :) Nekem túl zsíros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Hidratálók: Sorbitol, Lanolin

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.