Caribbean Gold

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vidamlanyka, az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Öregedés gátlót tartalmazó mélybarnító, szoláriumozás előtti krém. Hosszantartó mély barna színt kölcsönöz bőrének.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Helianthus Annuus Seed Oil eo Propylene Glycol h Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Dimethicone eo I szil 1 0Parfum / Fragrance i Glycereth-26 h 0 0Myristyl Myristate eo 5 2Phenoxyethanol ta PPG-20 Methyl Glucose Ether Ethylhexyl Stearate eo Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract gy Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil eo Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil Medicago Sativa (Alfalfa) Extract i Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract Algae Extract eo I h Tocopheryl Acetate a I v 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Mica Bupleurum Falcatum (Sickle-Leaf Hare's Ear) Root Extract Coenzyme A Caffeine Cyclopentasiloxane eo I szil Triethanolamine ti I eu 2 0Panthenol eo I v 0 0Carbomer Glyceryl Stearate eo I euSodium Stearoyl Lactylate eu Aluminum Starch Octenylsuccinate Polysorbate 20 ti I eu 0 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Sodium PCA h 0 0Urea h Trehalose h Polyquaternium-51 Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Alcohol Denat. al Dipropylene Glycol i Butylene Glycol h 1 0PEG-8 h Disodium EDTA Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Citral i Coumarin i Benzyl Benzoate i Butylphenyl Methylpropional i Limonene i Linalool i

TunderCica

2015. március 24.

Ár érték arányban szerintem tökéletes termék! Én mindenkinek csak ajánlom aki szeretne vigyázni a bőrére, szép szexi barna színt és mindezért nem akar vagyonokat kidobni! Illata nagyon édes, de finom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

cicatapmancs

2013. június 15.

Az illata szuper. 2500-3000Ft körül van az ára (250ml), attól függ hol veszed. Más krémeket amiket próbáltam nem nagyon váltak be, mert igazából semmilyen hatást nem vettem észre. Ennél viszont észreveszem a különbséget, hogy ha krémmel vagy ha krém nélkül szolizok. Ezzel a krémmel láthatóan barnább lesz a bőröm és szerintem még hidratál is valamilyen szinten.

update: Ma megvettem a Radical Super Trouper krémet és ég és föld a különbség...2300Ft volt a DM-ben, tehát egyszerűbb beszerezni, mint, hogy a szoliba nézegessem végig a krémeket vagy rendeljek valahonnan. Ezzel az új krémmel való szolizás kb. azt a hatást érte el, mint Sex Kitennel való 3-szori barnulás. Többet nem fogom újravenni, mert találtam sokkal jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Mackólány

2013. június 2.

Imádom!! <3 :) legjobb szoli krémem, elég fehér bőrű vagyok, de ezt használom és elég jó színem lett tőle, ami tartós is :) Illata igazi trópusi, szoli után is nagyon jó hogy ananász illatú vagyok és nem grillcsirke :) az ára is nagyon jó, főleg hogy 250 ml-t kapunk érte. Tele vitaminnal :) Mennyei :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

yasmine1122

2013. február 28.

Nem akarom lepontozni, mert úgy látom másnak bejött ez a krém, lehet csak az én bőrömmel van a gond. Előtte Aus.Gold Acceleratort használtam és azzal sokkal barnább voltam és tovább is tartott a szín, mint ezzel. Csak a finom kókusz illat miatt csábultam el rá, de a tapasztalatom alapján, visszatérek a másik krémhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

A legjobb szoláriumkrém amit valaha is használtam és használni fogok.Drága,de hatékony és az illata mindent visz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

aurum

2012. május 22.

Imádom. Nagyon finom illata van. :D
És elég fehér bőrű vagyok, de ezzel szép színem lett. Semmi negatívumot nem találok. Talán az ára, nálunk 4000Ft felett van a nagy, úgyhogy a picit szoktam inkább venni, az nekem elég bőven 2 alkalomra, de ahogy tudok, beszerzek egyet nagyban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Imádom. Nagyon finom illata van. :D

vidamlanyka

2012. április 18.

Leginkább fehér bőrűeknek ajánlom. Én is az vagyok és heti 8 perc szolihasználat (és krémhasználat) mellet, nagyon szép színem van. Általában 2000-2500 között mozog az ára. Nagyon megéri. Ráadásul kellemes lágy illata van. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Glycereth-26, Algae Extract, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Myristyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Olea Europaea (Olive) Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Algae Extract, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Glyceryl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Lecithin
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate, Polysorbate 20, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Dipropylene Glycol, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.