Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Dús, hosszú és ívelt szempillák - mindez egyetlen mozdulattal! Minden egyes pillát egyenként fed be és erősít, így biztosítva az optimális hatást. Szemészetileg tesztelt. Hagyományos spirálkefével.

Pumpkinpie

2019. május 8.

Jó, közepes méretű, átlagos keféje van. Nem tapasztja össze a pilláim, viszont nem túl látványos és picit pereg is ezért -1*. De a hétköznapokra egy tök jó átlagos kis spirál. Még -1* mert elég nehéz visszacsavarni a tégelyt és ha sietek ez nem ideális. Az ára remek, de nem fogom újra venni mert vannak azért ettől jobbak is 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

2019. május 5.

Nem csinál semmit. Ugyanolyanok voltak a pillák utána is,mint előtte,pedig sokféle praktikát kipróbáltam.Olcsó és van akinek beválik,sajnos nekem nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Jelizz

2018. június 26.

Szep a csomagolasa es olcso. A kefeje nem jon be, pici formatlan es bovli. Nem jo vle dolgozni, egy masik aplikatort hasznalok hozza mert amugy szepen szinez es formaz, nem tartos sajnos de hat ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

csengevarga

2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az egyik legjobb vétel valaha! Szépen szétszedi a pillákat nem csomósodik, illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

missmomsen

2017. október 15.

Neha szoktam hallgatni az itteni velemenyekre, ebben az esetben elég rosszul tettem :D
Nekem sem dus, sem hosszu nem lesz a szempillam tole, hiaba hasznaltam kulonfele spiralozasi technikakat... pedig nem szokott problemam lenni. Maga a kefe sem tetszik, tul ritkas. Pluszpont viszont, h nem kell lehuzogatni a festeket rola. Mert egyebkent eleg ritkan talalkoztam ilyen spirallal.
Sztem leteznek ennel sokkal jobb spiralok is hasonlo arkatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Sztem leteznek ennel sokkal jobb spiralok is hasonlo arkatban

Szucsnori

2017. augusztus 6.

Nemrég próbáltam ki és mikor rajtam volt egész nap a tűző napon álltam 40 fokban és nekem egyáltalán nem kenődött el. Intenzív fekete a színe, szépen dúsít, ível és hosszabbít és mindezek mellett nem tapasztja össze a szempilláimat. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

ria23

2017. július 22.

Ár-érték arányban jó, szépen dúsít és nem szárad be hamar. Nekem kibírta az egész napot, nem pergett, nem kenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

sparksy

2017. június 26.

Csomosodik, tapaszt, pereg, nem eleg fekete, egyaltalan nem tartos, mert 2 ora alatt panda maci effektus. Hiaba olcso, ha nem er semmit, penz kidobas volt. Sajnalom pedig alapvetoen szeretem a Catrice-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Ygritte

2017. június 10.

mindig 2 szempillaspirált használok,legutóbb ez volt az egyik,az elején elég folyékony volt a festék és sokat is vett az kefe,de aztán nagyon jóóó lett, a kefe kifejezett jó,szép pillákat csinál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Aquariusgirl

2017. május 2.

Az egyik legjobb spirál most a piacon!!!! Hagyományos buci kefe, ami nem karistolja a szemhéjam, hanem nagyon szépen íveli a pillákat. Jó minőségű a festék, ami csomósodás nélkül, de a pillák végéig láthatóan bevonja azokat. Nem pereg, nem kenődik, estig tart, úgy, ahogy reggel felkentem, És nem drága (inkább olcsó) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Peg-90
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.