Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 869-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 869

Három matt kamuflázs krém, mely krémes textúrájával és kiváló fedésével semlegesíti és elfedi a bőrhibákat a tökéletes bőrszín eléréséért.

Rózsaszín (wake up) árnyalata elrejti a szem alatti karikákat, a zöld (anti-red) árnyalat semlegesíti a bőrpírt, míg a sárga (anti-shadow) szín ellensúlyozza a sötétebb árnyékokat.

Ár: 869 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Julcsiturkyy

2019. január 6.

A catrice adventi naptárjaban volt benne a sárga és a rózsaszín korrektor.
Az eredeti tegelyes camouflage korrektort évek óta használom a pattanasaimra, szóval pozitív elvárással kezdtem el használni ezeket.
A pirost a szemem alá szoktam kenni. Tökéletesen eltakarja a sötét karikaimat.
A zöld is alkalmas a sötét foltjaim eltüntetésére.
Mindkettőt használom akarhanyszor sminkelek.
Fontos h a használatuk előtt hidrataljuk azokat a területeket ahova fel szeretnénk kenni a korrektort , ugyanis egy kicsit szárítanak
Ajánlom mindenkinek.
5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

A catrice adventi naptárjaban volt benne a sárga és a rózsaszín korrektor.
A pirost a szemem alá szoktam kenni. Tökéletesen eltakarja a sötét karikaimat.
A zöld is alkalmas a sötét foltjaim eltüntetésére.
Mindkettőt használom akarhanyszor sminkelek.
Ajánlom mindenkinek.
5/5

derienart

2019. január 5.

A rózsaszínt használom és nagyon megszerettem. Szem alatti karikákra vettem. Először nagyon nem tetszett, mert felkenve szem alá csak kivilágosította a szemkörnyéket, szörnyen néztem ki. Viszont kitaláltam, hogy a bourjois folyékony korrektorát használom fölé, a kettő együtt valami csoda. Nekem genetikailag nagyon sötét a szemem alatt, de ezek teljesen vállalható arcképet csinálnak együtt. Kipróbáltam pattanásokra is, arra is teljesen jó egy folyékony korrektor alá, valahogy kiegészítik egymás hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

szederke

2018. október 29.

A rózsaszín van meg... Nem nagyon használom mivel, nagyon beleül a ráncokba, pedig épp csak leheletnyit teszek az arcomra. Teszek még vele pár próbát, de nem hiszem, hogy sikertermék lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

estokani

2018. július 10.

Adott vagyok én, a nyamvadt hófehérke a csodaporcelán bőrével, amit mindenki irigyel. Pedig ha tudnák, hogy maga a gonosz mostoha sötét lelke ül ki a szemeim alá. Olyan iszonyat karikás, és nagyon átlátszik alattaz az ér is...
"Te olyan szép lennél, ha nem rohadna a szemed alatt" ez a kedvenc bókom, amit 16 évesen zsebeltem be. Azóta a helyzetet súlyosbítandó eltelt +20 év. Igazi szövetségben állunk minden reggel a tükör elé, én és a karikáim. Ekkor lép színre a megváltó szerepében a wake up árnyalat. Nem tudom hogy csinálja, de működik. A legszebb és legtermészetesebb szem alá való korrektor, amit próbáltam és nem szárít és nem csüccsen be az árkokba. IMÁDOM

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen? Találok valamit, ami működik és erre nem gyártják tovább!!! Az színes paletta szart se ér, azt már próbáltam. MÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR!
Van valaki, aki ajánlani tud helyette valami hasonlót? Sírok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Van valaki, aki ajánlani tud helyette valami hasonlót? Sírok

bdori

2018. július 7.

A rózsaszínért jártam be több Rossmann-t is, mikor akciós volt, annyira szerettem volna kipróbálni. Tényleg frissebbé teszi a szem alatti részt, viszont nagyon beleül a szem alatti ráncokba már rövid időn belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

unicorntheterrible

2018. június 15.

Most fogyott el az anti-shadow árnyalat. Ez volt az első korrektor, ami teljesen elfedte a sötét szem alatti karikáimat, nem ült bele a ráncokba, nem ütött el a bőrszínemtől, szépen el tudtam dolgozni, jól viselkedett az alapozóval, és bb krémekkel is, több, mint fél évig elég volt, egész nap a helyén maradt, ráadásul szemhéjfesték bázisnak sem volt utolsó. Erre most nézem, hogy már nem gyártják. Hát ilyen az én formám. Majd kipróbálom a másik tégelyes változatot, addig is csillagos ötös, hiányozni fogsz, Te csoda korrektor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

darmlilla

2018. május 14.

Nem rossz de nem a kedvencem, a zöldet sokat használom, jól eltakarja a piros részeket az arcomon. A piros viszont egyáltalán nem vált be, nekem beleül a szem alatti ráncokba és nagyon csúnya lesz bármivel próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

A zöld van meg nekem, a catrice camouflage korrektorával együtt tökéletesen elfedi a piros pöttyeimet az arcomon.
Sokáig elég lesz, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Sokáig elég lesz, az tuti.

tátombák

2018. április 3.

A zöldet vettem meg kiárusításon. A zöld korrektorok jók! Az essencetől már van több darabom, alapozó alá szoktam tenni. Van, hogy egészen bezöldítem a fejem egy vékony rétegben, rá az alapozó és tádám, egységes babaarc az eredmény. Tetszik a kiszerelése, állaga teljesen rendben van, egyetlen problémám az, hogy már nem kapható.
Éljenek sokáig a zöld korrektorok!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Éljenek sokáig a zöld korrektorok!! :)

detti23

2018. március 21.

A zöld van meg. Néha ha van egy pirosabb pattanásom, vagy pattanás utáni piros foltom, akkor azon nagyon sokat segít, szépen halványít. Sajnálom, hogy már nem gyártják, mivel jól teszi a dolgát. Igaz, hogy ahhoz képest milyen régóta meg van, még mindig nagyon sok van benne, úgyhogy még egy jó darabig nem is kell másikat keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate