Catrice

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Pír az arccsontok kiemeléséhez – az új CATRICE Defining pirosítóval ez csak egy mozdulat! Ez a különleges pirosító C és E vitamint tartalmaz, amelynek a felvitele  rendkívül könnyű. A végeredmény ragyogó és bársonyosan puha bőr.

KERESEM - Catrice Defining Blush
Ár: - , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: Megbeszélés szerint
Ár: 1000 , Eladó: krémkirálynő
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: --
Linuxo

2018. július 23.

Életem pirosítója volt!!! Két arnyalatban birtokoltam: 050-es Apropos Apricot és 080-as Sunrose Avenue volt az én szív szerelmem.
A barackos pír úgy emlékszem egy magazinhoz volt csomagolva, szinte csak amiatt vettem meg, hogy kipróbálhassam. Tökéletes passzolt barnás/bronzos sminkhez, főleg hétköznapra. Nem lehetett vele túlzásba esni, egyszerűen tökéletes volt.
Nála már csak a Sunrose Avenue volt nagyobb
csoda. Rózsás, mályvás sminkek elmaradhatatlan kelléke volt nálam.
Megsirattam őket, mikor elfogytak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nála már csak a Sunrose Avenue volt nagyobb
csoda. Rózsás, mályvás sminkek elmaradhatatlan kelléke volt nálam.
Megsirattam őket, mikor elfogytak.

nandy.25

2018. július 17.

"A" pirosító! Évekig (!!!!!) kerestem az Angliából kapott pirosítóm utódját, amit anno sikerült ripityára törni egy leesése alkalmával. Az a rövid története, hogy a tavaszi Glamour napokon féláron bevásároltam vagy 5 márka arcpírjeit tesztelésre és abból az 5ből (essence, miss sporty, maybelline, astor és a catrice) ez az egy bizonyult jónak. A többi meglepetésemre felvitelkor nem is látszott egyáltalán . Ez a termék viszont iszonyatosan jól pigmentált, szép színek, a tartóssága közepesnek mondható de az árához képest még így is megéri. Az ecset jól felveszi az "anyagot", jó kis poros állagú de mégsem porzik szanaszét.Várom az őszi Glamour napokat hogy vegyek még belőle!!! (most a rose royce 020 és a pink feat.coral 025 árnyalatok vannak meg) Nagyon elégedett vagyok egyébként a Catrice termékekkel úgy általánosságban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Repuka

2018. április 20.

Szuper színben sikerült beszereznem, barackos szín ami jól megy a bőröm színéhez. Ritkán használom, nincs rá panaszom, ez az első pirosítóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Kitti21

2018. március 18.

Az enyém 110es árnyalatú és egyszerűen imádom. Elég belőle egy kevés, mert nagyon fog és gyönyörű színe van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Alverya

2018. március 10.

Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják. Annyira régi már, hogy sem az árnyalat neve, se semmi nem látszik már a dobozán. Ez az egyetlen pirosítóm, amit annyira szerettem, hogy már látszik a pan alja. Biztosan el fogom használni teljesen. Tartós, pigmentált, gyönyörű színe van (fogalmam sincs melyik árnyalat, narancsos - barackos, arany csillámokkal) - bár nem is igazán szeretem a csillámló pirosítókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

agica7

2017. november 3.

Szépen tart, nem csillog, viszont nekem maguk a színek nem tetszenek annyira. Sokkal természetesebbek is lehetnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Feketemacska

2017. október 26.

050-es árnyalat van meg. Szépen pigmentált és már több mint egy éve használom és nem látszik rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Daina

2017. augusztus 8.

Nálam nagy siker volt, az enyém szerintem több mint egy éve mindennapos használatban van de még így is alig fogyott belőle. A színe gyönyörű és természetes, viszont nagyon pigmentált, úgyhogy ha az ember lánya nem vigyáz, könnyen egy bohóc nézhet vissza rá a tükörből. Tartós, olcsó, szép. Nagy szív fájdalom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Black Fairy

2017. július 25.

Sunrose Avenue van meg, a színe csodálatos, fényes, de nem zsíros hatású az arcon. Nagyon szépen el lehet dolgozni, és tetszik a nyomott minta is benne...Sajnos a tartóssága nem a legjobb, de legalább leárazva vettem, így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

izabella73

2017. július 14.

Nekem pinkes-rózsaszínes színben van meg.Vigyázni kell vele mert erősen pigmentált,nagyon kevés kell belőle,hogy természetes hatású legyen, igy aztán jó sokáig elég.Régóta használom,igaz nem napi szinten,de még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.