Catrice

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. május 19.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Ez az ajakbalzsam nem csak láthatóan teljesebbé teszi az ajkakat, hanem gyönyörű, lágy ragyogást is kapnak a csillogó és gyémántszerű csillámrészecskéknek köszönhetően. Az ajakbalzsam az ajkakat dúsabbá, puhává és táplálttá varázsolja, valamint természetes, ragyogó felületet, csillogást és egy kis színt is ad nekik. A tápláló, hidratáló textúra E-vitaminnal, mangóvajjal és Sederma Volulip™-el gazdagított.

3 árnyalatban kapható

AkInImOd

2022. június 12.

Őszinte leszek: amennyit vártam tőle a leírása alapján, ahhoz képest nagy pofára esés a 010-es árnyalat. Az illata nagyon finom, gyümölcsös-cukorkás. Valóban nem szárítja az ajkakat sem. Ugyanakkor a dúsító hatás a fasorban sincsen, konkrétan semmi nem történik a számmal. A csillogása enyhe. Hamar lekopik az a vékony réteg, ami felkerül, de legalább nem csúszkál.
Nekem ez inkább volt csalódás, és jobb lett volna a polcon hagyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Nekem ez inkább volt csalódás, és jobb lett volna a polcon hagyni.

Christina

2022. május 28.

Nagyon szeretem, szuper termék! A 020-as árnyalat van meg, újravevős! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 28.