Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Háromszög hegyű szemhéjárnyaló stift vízálló prémium textúrával, 12 órás tartóssággal. Vegán.

5 árnyalatban kapható

nemeth.anita

2019. augusztus 15.

Én is a 090 Beautista's Choice-ot választottam. Már majdnem meghirdettem a piactéren, amikor kipróbáltam.. Most már emlékszem, miért vettem meg. Gyönyörű. Hogy mennyire tartós, azt nem tudom még, de mályvás-szürkés-vakondos, fémesen csillogó barna. Bár most már nem szeretem a csillogó sminkcuccokat a korom miatt - közel a 4. x-hez - már csak matt sminket használok, de ez marad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

valkayszaszi

2019. augusztus 8.

leárazva találtam a rossmannban, a 03-as barackos árnyalatot vettem meg. szíven szerint az összes a kosárban landolt volna, de annyi csillogós nem kell a szememre.:D kvázi alapként használom, a szemzugba nem szoktam rátenni semmit, nem túl világos, csinos, viszont a mélyítőbe mattal eldolgozom. nem potyog, irodában használva tök jó, egy munkanapot kibír még a klíma nélküli tetőtérben is. eredeti áron nem vettem volna meg, remélem idővel nem változik az állaga, minősége lényegesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Lilien3

2019. július 26.

090 Beautista's Choice színnek lettem gazdája.
Barna színt kerestem de nem gondoltam volna,hogy lesz egy kis lila beütése.Szerintem gyönyörű.Nem gyűrődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

090 Beautista's Choice színnek lettem gazdája.

Mirabylia

2019. július 8.

3 kombinálható színt vettem jó akciósan. Egyelőre mindhárom hozza a színét. Nagyon szépek és jól megmaradnak. A 12órás tartósságról még nincs tapasztalatom ,de ha lesz, majd megosztom. Nem válnak töményé a szememen, nem érzem, hogy alattuk nem lélegzik a bőröm. Még nem áll tökéletesen a kezemre a használatuk ,de remélem belejövök. Tapasztalatom a vízálló ceruzákkal, hogy nagyon erős alapra sokszor nem egyszerű vagy lehetetlen szépen felvinni. Egyelőre ezt nem vettem észre. Gyűrődés és kopás mentesen kibírták az idejüket a szemhéjamon.
Egyelőre jár a max pont!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Egyelőre jár a max pont!

lylah

2019. június 23.

Sajnos nem adja vissza a szín a dobozon lévő színeket. Az én ízlésemnek nem valami tetszetősek, de az állaga és tartóssága meglepően jó, ahhoz képest hogy az ára sem borsós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

tonic

2019. április 14.

Szép színek,de sztem többfélét próbáltam,mint öt.. illetve a doboz külseje nem adja vissza magának a cerkának a színét,kívülről eléggé hasonlóak,ezért sorban felkentem a tesztereket...
Tartós,és ez a legfontosabb. Mondjuk lehetne olcsóbb is... kár,h a zöldet nem vettem meg,egy lilás és egy taupe-barnás szerűségem van,mindkettő szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

asztromélia

2019. március 5.

01 Satinfaction arnyalat: Kremes szemhejfesteket szerettem volna venni, megpedig olyat ami nude szinu es a feher boromom eppcsak diszkreten megcsillan, oklomnyi csillamok kizarva. Nagyon nehez volt ilyet talalni (Rossmannban, DMben) az arakat pedig mar nem is neztem, mar annyira idesitett hogy minden termek nekem tul tul tul... O volt az egyetlen aki nagyjabol megfelelt az elkepzeleseimnek, bar szerintem ezek a csillamok is lehetnenek kisebbek.😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Natalie

2019. február 27.

Negatívummal kezdem,bár lehet csak nekem az. Nem értem ezt a háromszög formát,sem az ecseteknél,sem egy szemhéjárnyalónál.🤔 Hülyeség. Maga a termék viszont remekül bevált,ugyanis mostanság gondot okoznak a por állagú festékek,mivel egyszerűen eltűnnek a szemhéjamról. Ez nem. 3 árnyalatot vettem,egy rózsaszínest,egy bordót és egy lilást szürke beütéssel. Az utóbbi a kedvencem. Nem ad brutális színeket,de legalább hétköznap sem sok. Nem szárad pillanatok alatt,így tök jól el lehet dolgozni a széleket,a színek összemosása sem okoz gondot. Aztán ha megszárad marad is ott egész nap. Fényes,de öregedő fejjel sem érzem soknak,nekem hiába mondják,h egy bizonyos kor után inkább a matt...hát én azzal vénebbnek nézek ki. A CTnál jobban bevált. Ami tetszik,h átmeneti színnel tudok matt festéket tenni a mélyítőbe,és ezzel kiegészíteni ha épp arra van kedvem. Még egy negatívum,ez jobban zavar,mint a cucc formája...a stiftek színe! Annyira nehezen különböztethető meg egymástól...lehet a szemem rossz,de minimális eltérés van a színek között,így állandóan lesem az apróbetűs árnyalat nevet. Amúgy is,sok köze nincs a valósághoz. Így érdemes kihúzogatni egyenként és kipróbálni,mert szerintem klassz színeket hoztak össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

K1Ani

2019. január 11.

030 Powerful Peach árnyalatban van meg rosegoldra hajaz. Szemen lehetne pigmentáltabb, valamint nekem kicsit kemény az állaga. Szép fénye van, tartós, picit potyog de jól bír egy munkanapot. Nekem ebben az egy színben elég volt kipróbálni, mivel elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

zentaidora

2018. október 24.

A legvilágosabb színben vettem meg. A kezemről szappanos kézmosás után sem jött le, micellás vízzel is sokáig kellett dörzsölni, mire maradéktalanul lejött. Ha ez estig nem marad a helyén, megeszem a kalapom. Ha meg marad, akkor veszek más színben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0