Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2013 augsztusi limitált kiadás

Kétféle árnyalatban kapható limitált pirosító.

01 I'm a survivor

02 I got the flower!

beauté

2013. október 26.

Nekem a rózsaszín árnyalat van meg. Hát.. bár imádom magamon a pirosítót és szeretem is túlzásba vinni, de ez már nekem sok(k). Nehezen lehet szépen eloszlatni és nekem nagyon nem tetszik, hogy matt. Bár ezt láttam amikor megvettem, de valahogy többet vártam tőle. Eddig még csak párszor használtam és mivel nagyon nem vált be, szerintem többet nem is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

la.petite.peste

2013. szeptember 25.

Én a pirosasat vettem meg, elképesztően pigmentált, nagyon (de tényleg NAGYON) könnyű bohócos pírt csinálni vele. Nagyon kevés mennyiséget használva és alaposan eldolgozva viszont szerintem gyönyörű és nagyon tartós eredményt ad. Egészen hangyányit teszek csak fel a hófehér bőrömre, de estig fennmarad, és teljesen természetes bőrpír hatást tudok elérni vele.
A maceráért levonok egy pontot, de ennek ellenére most a kedvenc pirosítóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

A maceráért levonok egy pontot, de ennek ellenére most a kedvenc pirosítóm.

cicatapmancs

2013. szeptember 19.

A 02-es rózsaszínt vettem meg a müllerbe 695Ft-ért (gondolom, hogy hamarosan ez sem lesz kapható, ha akciózzák). Nagyon pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele bánni, mert elég könnyű bohócos hatást elérni vele. Nekem nagyon tetszik ez a pinkes szín és szerintem egy jó ecsettel könnyű szépen eldolgozni, nem porzik. 10 órát simán kibírt, nem kopott le. Ennyi pénzért simán megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

KisKormos

2013. szeptember 4.

Szerintem nem kopik le hamar, nekem legalábbis fenn marad egy napot. Viszont nehéz eloszlatni, mert nagyon erősen pigmentált, így ha hozzáérintem az ecsetet az arcomhoz, már ott is marad a festék. Egyébként szerethető, csak nem annyira egyszerű vele dolgozni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Nora.89

2013. augusztus 15.

Kb 1,5 hete vettem meg a Müllerben. A rózsaszínt vettem meg de nekem nem tetszik. Túl erős a színe szerintem felvételekor és utána viszonylag hamar lekopik. A pozitívum a csomagolàs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate