Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es tavaszi limitált kiadás

Teltebb ajkak lágy, csillogó végeredménnyel? A Glowy Ajakdúsítóval ez nem probléma! A fényvisszaverő csillogó részecskékkel dúsított szájfény ajakdúsító hatással rendelkezik. A három finom, nude árnyalat ellenállhatatlan ajkakat varázsol, és tökéletesen kiegészít bármilyen stílusú sminket.

3 árnyalatban kapható

Lina14

2019. június 18.

nekem a 03 icon( rózsás, rosegoldos-9 van meg. mentás, bizsergető érzés amikor felteszem, az illata elég erős, de elillan, kicsit ragacsos, de nem vészes. az applikátor jó, elég anyagot vesz fel és szép a csomagolás is
update: végülis megvettem a másik 2 darabot is, amik 01 muse -8 fehéres, ezüstös) és a 02 aphoridite ( bronzos, aranyos). Mindazok érvényesek rájuk, mint az elsőre, nagyon szeretem őket használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Szerintem nagyon kényelmes, nem ragad, nem darabos, szépen kopik le, nem olvad le az ajkak alá és minimális (!) természetes színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Candy21

2019. március 16.

Kellemes viselet nem ragad viszonylag tartós. Amiért csalódás kicsit az az amiért nincs kB semmi színe bár a fénye szép. Nekem dúsított picit az ajkaimon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Mancsoska

2019. március 16.

A 02es és a 03as árnyalatot is elhoztam, nagy különbség köztük az ajkakon nincs, talán a 02-es fényesebb egy kicsivel. Én nagyon szeretem a catricenek a lip booster formuláját, kellemes szájfények, nem ragadnak, viszonylag tartósak és imádom a hűsítő-bizsergető érzést, amit az ajkamon hagynak. Nagy dúsító hatásuk nincs, örülök, hogy sikerült elcsípnem ezt a limitált kiadást, nem bántam meg, hogy megvettem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

cicafun

2019. február 21.

Alapvetően nem rajongok a szájfényekért, nagy elvárásaim nem is voltak vele kapcsolatban. A 02-es Aprhodite árnyalat van meg, túl sok színe nincs, én egy nude ajakceruzával használom. Kellemes mentolos illatú, kicsit bizsergető érzést ad, amikor felkened az ajkaidra. Extra ajakdúsító hatást nem véltem felfedezni, viszont gyönyörű szép fényt ad, szájfény létére egész tartós is (szájceruzával). Szerencsére nem elviselhetetlenül ragacsos textúra, de persze érezhető, hogy ott van a szájon. Nyáron, a melegben jó lesz elkenegetni, jól fog esni a mentol hűsítő hatása :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.