Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,8 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hidratáló textúra fényvisszaverő pigmentekkel kijavítja és elfedi a bőrhibákat és mindemellett ápolja a bőrt. A csavaros toll kivitelezésnek és az egyedülálló applikátornak köszönhetően a felvitel nagyon egyszerű.

3 árnyalatban kapható

Tevii97

2017. november 2.

Tényleg borzalmas, a csavargatós megoldás talán a lehető legrosszabb ötlete a Catrice-nek. Hamar kifogy, vagy csak bent ragad a tubusban, gyorsan szárad, nem fed eléggé..1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

laracroft

2016. október 16.

Szem alatti karikákra használom, illetve kontúrozáshoz, arra nekem tökéletesen elég. Én nem gondolom, hogy túl gyorsan száradna, de amúgy is nedves blenderrel dolgozom el, így pedig tökéletes a végeredmény. Erős bőrhibákra nem ajánlom, de nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

CupcakeQueen

2016. április 26.

Catrice-től a legrosszabb termék amit valaha használtam, pedig szeretem ezt a márkát. A csavarós megoldás nagyon rossz, pazarló és idegesítő, és nagyon hamar elfogyott ami benne volt. A másik problémám, hogy a szemem alatti apró ráncokba beleült, és csak kiemelte őket. Van a catrice-nek sokkal jobb korrektora is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Cuni95

2016. január 12.

Sand beige. Bosszantó, hogy bontás után negyed órát tekergetni kell mire kijön valami. Nagyon gyorsan szárad... Próbálkozom még vele picit, a szemem alatti sötét karikákat szépen elhalványítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

Adnilem

2016. január 4.

A kiárusításon vettem kb. 650-ért. Hmmm nem rossz, DE!. Engem pl. zavar, hogy nagyon gyorsan szárad. Felkentem a szemem alá, majd az orrom mellé és az államra és mire a szememnél eldolgozni kezdtem volna, már félig száraz volt, így elég darabosan sikerült elkenni. Látszott, hogy kentem oda valamit. Nem olvadt bele a bőrömbe. Nekem a kis ráncocskákban is felgyűlt, szóval... nem, nem lesz a kedvencem. A kezdeti tekergetésről már szót sem ejtek, azt hittem soha nem jön belőle semmi. 3* nagy jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Zsgigi

2015. november 29.

Nagyon jó korrektor jó a fedése és természetes szép végeredményt tudunk elérni vele! :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 29.

cicafun

2015. szeptember 3.

A 20-as Rosy Beige árnyalat van meg, és ügyesen semlegesíti a szem alatti sötét karikákat. Emellett kellemes a használata, a textúrája tökéletes, hidratálja a szemkörnyék bőrét, és nem ül bele a ráncokba. Egyedül a csomagolása hagy némi kívánni valót maga után, ugyanis az első használat előtt kb. 20 percig tekergettem, mire sikerült belőle kinyerni a terméket. Az ára is korrekt, és hozza a szokásos Catrice minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

mokkalany

2015. március 27.

Talán, remélem, kedvenc lesz. Legalább egy órát töltöttem el a legnagyobb budapesti Müllerben, hogy keressek valamit a Clinique All About Eyes korrektor helyett, amiről mindenki ódákat zeng - én is így voltam - vele, de valójában 3-4 óra alatt teljesen eltűnik a szemem alatti sötét karikákról. Rengeteg szem alatti korrektort megnéztem, hozzájuk a Krémmániás véleményeket a telefonomról, az összetevők listáját, és végül a NYX HD Photogenic, a Bourjois Healthy Mix és eközött vacilláltam - és ennek javára döntöttem. Persze a kedvező ára is számított, és az, hogy egy csomó minden bevált nekem a Catrice-tól, jobban, mint a high end termékek. Gyorsan kipróbáltam a szemem alatt a tesztereket, letörölgettem őket babakendővel, majd egy újabbat. Azt kell mondanom, különösen miután a Clinique irritálta is a szememet, kiemelte a barázdákat, és bár sűrű textúrájú, de egyáltalán nem tartós, hogy általánosságban a Catrice és Essence termékek nem tudnak sokkal kevesebbet a drágábbaknál. Az első benyomások pozitívak, a tartósságot még meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.