Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Gél textúrájú, magasfényű rúzs, hialuronsavval.

10 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

0rsolya

2021. december 27.

Átlagos rúzs, de van ennél jobb. Mind árban, mind hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 27.

Átlagos rúzs, de van ennél jobb. Mind árban, mind hatásban.

Kaktusz19

2021. december 12.

Nekem a 020-as árnyalat van meg, de sajnos nem túl jó a formulája. Nekem túl ragacsos és folyós a formula. A színe jó, amúgy és eléggé pigmentált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

racheldawes

2021. október 25.

Már régóta nézegettem, de mivel van kb. 50 rúzsom, amik közül négyet-ötöt használok egyszerre, nem akartam tovább gyarapítani a gyűjteményemet. Viszont mostanában 2-3 darabot is elhasználtam, ezért gondoltam, eljött az idő arra, hogy megvegyem. A 070-es árnyalatot választottam, tetszett a sötétebb tónusú lilás-pinkes színe, ilyenkor, ősszel imádom az ehhez hasonló árnyalatokat viselni. A szín mellett tetszik a külseje is, illetve az illatát is finomnak találom. Könnyű a felvitele, a szín is elég pigmentált, nem kopik feltűnően és szárító hatást sem tapasztaltam. Azért vonok le egy csillagot, mert az ajkak vonalánál nagyon látványosan szétkenődik evést-ivást követően, még kontúrceruza használata mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

peachyglow

2021. október 5.

A 170-es glitteres/csillámos árnyalat van meg, aminek az alap tónusa egy rózsaszínes, világosabb nude. Krémes állagú rúzs, amiben apró ezüstös csillámok vannak. Az ajkakra felvíve kiegyenlíti a felszínét és egy kis huncutságot csempész az arcunkra a csillámokkal, de mivel szinte észrevehetetlen az árnyalat jól hordható a hétköznapokra. Teljesen rákattantam, minden nap ez van rajtam, mióta megvettem, oké-oké ez 5 napja volt... A tartósságánál sokat nem kell azért várni, ez nem egy lerobbanthatatlan típus és nem is annak készült, de kb. 1-2 órát bír ki és minden gond és tükör nélkül újrakenhető. Észrevehetetlenül kopik, nem szárít egyáltalán, kellemes viselni. Korábban (még szerintem véleményben is leírtam) sosem értettem, mi a jó egy csillámos nude rúzsban és valószínűleg, ha matt folyékony rúzs lenne nem is tetszene, mert akkor most vagy feltűnő vagy nem. De ezért "a krémes, szinte ott sincs, de azért mégis van egy kis csavar" kinézetért rajongok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

katagali92

2021. augusztus 5.

020-as My Lip Choice árnyalatban vettem meg. Odáig vagyok érte, annyira kellemes viselet, hétköznapokra tökéletes szájfény egy rúzs formájában. Nem szeretem a matt rúzsokat, általában nagyon szárítanak és úgy néz ki tőle az ajkam mint egy majom feneke. Ez viszont tényleg szép ajkakat eredményez, feltölti azokat szinte. Meg kell vennem több árnyalatban is, mert van egy érzésem hogy ezt 120%-ban ki tudom majd használni. :)

Update: Már vagy 6 árnyalatban van meg, egyikben sem tudtam csalódni. Hozzám ezek a rúzsok állnak a legközelebb, egyszerűen imádom. Ha lehetne, az összes árnyalatát beszerezném és le is tudnám egy életre a rúzs kérdést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

MissSejla

2021. július 3.

Ennyi pénzért nagyonjo. Ennel jobb a Mac Love me formula nekem, ami hasonloan teljesit, hasonlokat iger. De ez jelentosen olcsobb. Nem bantam meg hogy megvettem, termeszetes hatasa van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

KisTigris

2021. június 25.

A Plumping 060-as van meg. Ez világos lila. Nem is rúsz, inkább színezett ajakápoló. De ez a lila a csillámokkal valami fantasztikus! Szerelmes lettem. Le a maszkkal, hogy tudjam mindenhol hornani! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Virág-os

2021. június 14.

Sajnos az elsőre adott 5*-ról le kell pontoznom.
A 030-as árnyalat van meg, nagyon szép, intenzív színű. Könnyen kenhető formulájú.
Alá alapozva hidratáló ajakápolóval is egyszerűen bele ül a legkisebb redőkbe is.

Megtaláltam a szín-összeállításában a nekem legjobban passzolót, de úgy néz ki, hogy mégsem válik be. Talán túl krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Sajnos az elsőre adott 5*-ról le kell pontoznom.

Sterc

2021. május 20.

Hidratál, kellemes az illata. Olyan félig rúzs-félig szájfény hatása van nekem mert fényes és könnyű, pigmentált de mégsem fed olyan brutálisan mint pl. egy matt rúzs. Ezt is mindennapi rúzsok közé tudom elképzelni tavasz-nyár körül, annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

Candy21

2021. április 24.

Imádom nagyon szuper ez a rúzs tényleg géles az állaga szép a fénye hétköznapokra tökéletes legszívesebben az összeset megvenném. Nagyon kényelmes viselni pont elég a fesdése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate