Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es tavasz-nyári limitált kiadás

Gél textúrájú, magasfényű rúzs, hialuronsavval.

10 árnyalatban kapható

Zoi

2019. március 22.

Nem tudtam dönteni két szín közt, így mindkettő jött velem haza. Az egyik a 010 My Lips! My Rules! Régóta ilyet keresek, szerintem nagyon szép, pont az amire vágytam. A másik a 050 Strong Is The New Pretty. Utálom a rózsaszínt és soha nem gondoltam volna, hogy valaha megakad a szemem egy ilyenen, de teljesen beleszerettem. Kellemes viselni, mint egy ajakbalzsamot, meglepően tartós, 3-4 órát simán bír és a kis motiváló Be Brave feliratot is imádom rajta :D
Örülök, hogy megvettem mindkettőt!

Zoi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Örülök, hogy megvettem mindkettőt!

Mancsoska

2019. február 23.

02-es és 03-a árnyalatban van meg. Nagyon kellemes viselet, krémes, nem is igazán érzem, hogy az ajkaimon van, de nem is túl tartós, újra kell azért evés-ivás után kenegetni. Az színek is szépek, nekem a 02-es egy nude, a 03-as pedig pont megegyezik a számmal. Be fogok még szerezni többet is, a narancssárga és a bogyós színek is szépnek tűnnek.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

thepinkdoor

2019. február 17.

A kedvenc rúzsaim mind Catrice cream és matt kollekcióból vannak, így nagyon megörültem, mikor megláttam az rúzsokat. Meg is vettem a 020 és 030 árnyalatokat! Krémes, nem marad fent túl sokáig, de kellemes viselni.
VISZONT a csomagolása sajnos más mint a többi rúzsnak. (ezért is kell levonjak csillagot) Sokkal vékonyabb, könnyebb, olcsóbb műanyag, más a záródása... És sajnos nem csak ennek hanem a kollekció más darabjainak is. Kijött néhány mini paletta, 2 nagyobb nagyobb paletta, amik nagyon hasonlóak a csomagolás minősége szempontjából. Remélem ez csak egy időszakos dolog, mert a Catrice csomagolás design-ját kedveltem eddig leginkább a drogériás márkák közül, az új kollekció viszont gagyibb, mint a korábbi termékek.

thepinkdoor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

cherry19

2019. január 23.

Nos ez az új kedvenc rúzsformulám...?
Egy szóval: wow
Nagyon szomorú voltam, amikor az utolsó tartalék Essence Colour&Care rúzsom elfogyott, az volt életem formulája, krémes, hidratáló, kényelmes viselet, közepesen pigmentált rúzsok kellemes illattal ajándék árban. Sose szerettem a matt rúzsokat, az az ember vagyok, aki folyamatosan összedörzsölgeti az ajkait, folyamatosan balzsamozik ha nem rúzsos éppen és minden szájravalót megdob egy kis szájfénnyel csak mert kényelem.
Aztán jött ez a formula.
A 030-as színt vettem meg, tökéletes hétköznapi árnyalat, kicsit mlbb jellegű nekem és az állaga mennyei. Krémes, sheer-közepes fedésű, kényelmes, szinte szájfényes finisshel, ami nem ül meg az ajkaim redőiben, nem emeli ki a szárazabb foltjaim és egész tartós, ahhoz képest, hogy ennyire balzsamszerű. Félreértés ne essék nem marad fenn egész nap, de egy 3-4 órát probléma nélkül kitart rajtam.
Egyedül a plumping részt nem értem a névben, semmi ilyen hatását nem tapasztaltam, de lehet inkább plumping effect-et értenek ezalatt, azt mondjuk a fényessége nagyjából megadja.
Köszönöm Catrice! Ebből még jön haza.

cherry19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Nos ez az új kedvenc rúzsformulám...?
Egy szóval: wow
Aztán jött ez a formula.
Köszönöm Catrice! Ebből még jön haza.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate