Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ulta krémes és könnyen kenhető nude rozé korrektor mely optikailag semlegesíti a sötét karikákat. Elfedi a fáradtság jeleit és helyette ragyogóvá varázsolja a szem környékét.

020 nude roze színben

MsKK

2017. február 5.

A fedése megfelelő, de nem igazán tartós.Átlagos estben (nics sport, nincs túlzott izzadás stb.) pár óra után nyoma sincs. Pedig használok fixáló pudert is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 5.

Rékam

2017. január 9.

Én mondom, szuper kis cucc ez!
Egy nagyon kedves krémmániás lánytól tudtam beszerezni és nem bántam meg.
Rózsaszín árnyalatú, számomra tökéletes. Eltünteti a sötét karikákat és nem is kell sokat használni belőle.
Egy hibáját viszont észrevettem, nem vízálló, tehát, ha egy jót nevetsz vagy ne adj Isten valamiért sírásra kerül sor egy
törléssel sutty és már le is jött az egész...
Ettől függetlenül az egyik legszuperebb dolog, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Én mondom, szuper kis cucc ez!
Egy nagyon kedves krémmániás lánytól tudtam beszerezni és nem bántam meg.
törléssel sutty és már le is jött az egész...
Ettől függetlenül az egyik legszuperebb dolog, amit valaha használtam.

cintia995

2017. január 2.

Ez a termék egy csoda!
Genetikai karikákkal áldott meg az ég, eddig soha semmi nem (nemhogy nem tüntette el) enyhitette azokat. Amilyen szerencsém lesz gondolom a következő szortiment frissitéskor kivonják... hát akkor fel kell vásárolnom az összeset sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Ez a termék egy csoda!

gingerbloo

2016. november 29.

Már régebben használtam el belőle egyet, de gondolkodom, hogy újra vegyem-e. A korrektor színének ugyebár a te bőrszínedtől, de méginkább a szem alatti sötétség színétől ekll fügjön. Tehát ha világos bőröd van kékes vagy enyhén lilás karikákkal, ez a korrektorszín jó kell hogy legyen. ha sötltebb bőröd van ég inkább barnásabb elszíneződés van a szemed alatt, akkor ez túl világos lesz, akkor egy kcisit sötétebb és narancsosabb árnyalatot válassz (elvileg a nyxnek van). LÁNYOK KÖNYÖRGÖM NE TEGYETEK PIROS RÚZTS A SZEMETEK ALÁ., a piros már szinte a feketét üti ki, azzal tetoválásokat fednek el. ha arra rákenek a concealered, akkor csak rózsaszínnek és betegnek fogsz tűnni, arról nem is beszélvbe, hogy a rúzs mennyire nem alkalmas szemkörnyéki használatra.
Ha jól emlékszem ennek a termékenk jó kis állaga volt, de ha újraveszem, majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Adnilem

2016. augusztus 18.

Ajjjj nem is tudom.... Ezt is az akciós kosárból túrtam. Nekem sok a fedése, ill. ahhoz, hogy fedjen vastagon kell kenni és akkor meg már látszik, hogy ott van és azt nem szeretem. Mivel ilyen vastag, nekem beleül az apró ráncokba, amik egyébként nincsenek, vagyis nem látszanak smink nélkül. Jobban szeretem azokat a korrektorokat, amik a fény visszaverésével érik el a "karikátlanító" hatást. Ha a szokásos módon sminkeltem 1. alapozó, 2. korrektor, 3. púder, akkor a púder szinte teljesen eltüntette, újra kellett kenni. Szóval nekem nem igazán jött be. Elhasználom, de valószínű nem a szemem alá, inkább az orrom tövébe, sötét foltok halványítására stb. Csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Gabica55

2016. július 29.

Nemrég vásároltam meg de már imádom !! :) Teljesen elfedi a sötét karikákat. Ajánlom csak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

mano

2016. július 12.

Végre találtam a Müllerben, már ezer éve kerestem. És milyen jó, hogy találtam! Millió féle korrektort használtam már, a Catrice-től vannak a kedvenceim, mert jó áron brutál fedésük van. Ez pedig tényleg olyan, mint egy radír, egy rétegben is remekül eltünteti a sötét karikáimat, ráadásul nem ül bele az apró ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Titvog

2016. július 2.

Jaaj olyan sokat kerestem... rájöttem mostanság, hogy a lila karikáimat még a korrektor dem tünteti el, csak enyhíti, és hogy ajánlott lenne inkább ezzel a színkorrigálós dologgal próbálkoznom. A Catrice korrektor palettájában ugyan volt valami piros szín a sötét karikákra, de könyörgöm... minha rúzzsal kentem volna ki magam. Aztán rátaláltam ERRE. Húúú... De nagyszerű találka volt, most retteghetek, hogy elfogy, mert annyira bevált a sötét karikákra. Nem kell se alá, se fölé semmi se, nem folyik el a szemem alól a festék még ebben a nagy hőségben se, és a hófehérke bőrömbe tökéletesen beleolvad. Nagyon krémes a formulája, nem kell attól félni, hogy agyondörzsöli az ember a szem alatti vékony területet. Imádom! Ajánlom mindenkinek, aki sötét karikáktól szenved. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

0808

2016. január 22.

Már jó ideje tesztelés alatt áll és végre sikerült róla véleményt alkotnom.
nos.. A színe nekem nagyon bejött, (épp ezért vettem meg) szuper világos és végre nem sárgás! fiatalosabb, üdébb frissebb a tekintetem, szinte ragyog a szemem mikor ez van fönn. imádom! Roppant jó krémes, szépen beépíthető, nem okoz problémát, hogy nem liquid cucc. Bár önmagában is bőven elfedte amit kellett, igaz 2 réteget vittem föl de púderral együtt még szebb az eredmény, nyoma sincs sötét karikáknak. Azt tapasztaltam, ha ujjal viszem fel - paskolom be - sokkal szebb lesz az eredmény mint ecsettel, gondolom szereti a meleg kéz dédelgetését:) Szóval jó kis termék, egyenlőre azt mondom, hogy megérte az árát, teszi a dolgát. A Catrice Camouflage volt eddig a vitathatatlan favorit- mind folyékony mind tégelyes változatban használom- de ezt a kis cuki korrektort is kezdem megszeretni annyira, hogy csatlakozzon a csapatomhoz. Amit vártam tőle azt kaptam!

update: Basszus, ez nagyon jó!! Félelmetes karikákkal ébredtem reggel, és őkelme szabályosan levarázsolta rólam! Olyan a tekintetem tőle mintha 3 hete csak wellnesseznék. Kell nekem!!! Remélem nem limitált cucc, bespájzolok belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

Már jó ideje tesztelés alatt áll és végre sikerült róla véleményt alkotnom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate