CeraVe

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rivendell, Módosítva: 2020. november 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít a karikák és a puffadtság csökkentésében. Keramidokat tartalmaz, amik segítenek a bőrnek helyreállítani és fenntartani a saját természetes védőrétegét. National Eczema Association jóváhagyásával.

kunzsuzsi

2022. június 20.

Igazából nagyon sokat vártam és semmit nem kaptam. Kellemes használni, de semmi extra. A táskáimmal és a karikáimmal semmit nem csinált, továbbra is megvannak, köszönik, jól. Nem fogom újra venni, de ami még van, azt elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

Mreka98

2022. június 18.

Tudom, hogy a legtöbb szemápolókrém nem több koncentrált hidratálónál, de tulajdonképpen pont emiatt vásárlom ezt is. Sokszor a normál hidratálóimban olyan összetevők vannak ami miatt ráírják, hogy a szemkörnyékre ne kenjem, de mivel szeretném azt is ápolni, ezért én egy ilyen egyszerű szemkrémmel is beérem. Árban, ennek a célnak pedig pontosan megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

Andyly

2022. május 9.

Állaga jó, de a karikáimat nem tüntette el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 9.

Állaga jó, de a karikáimat nem tüntette el.

nemvagyokrobot

2022. április 5.

Nekem nem vált be, az állaga nem jól eldolgozható, úgy érzem semmit nem csinált sem a hidratálás, sem a karika halványítás terén. Cserébe mind a korrektort, mind az alapozót ledobta foltokban a szemkörnyékemen, a szemhéjamon a szemhéjpúderek használhatatlanok voltak mellette, azelőtt ilyesmi sosem történt velem, elhasználtam, nem sminkeltem rá, biztos nem veszem újra. Ja, és ahhoz képest szerintem nem olcsó, hogy mennyire rossz. Kár, pedig a márka többi termékét szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 5.

dragonfly88

2022. március 19.

Kicsit nehéz objektíven értékelni ezeknek a krémeknek a hatását, mert én magam is többféle terméket használok szemkörnyékre, de ezt a szemkrémet már homlokra is használom, és eléggé megszerettem. Ráadásul az a vicces, hogy homlokon még vélek is felfedezni különbséget, a puffadt szemkörnyékkel meg kb lehetetlenség csodát művelni... No de majd bevetem a kis Facial Roller & Gua Sha kombót, aztán meglátjuk. :D
Az az igazság, hogy ennek a szemkrémnek nagyon kellemes állaga van, és bár az ára picit több mint szeretném, még megfontolom, újravegyem-e. Valószínű niacinamid hatóanyag miatt ki fogom próbálni a Geek&Gorgeus B-Bomb-ját (10% Niacinamide Szérum), és utána meglátom, melyikkel folytatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

balkanfan

2022. február 7.

Egyszerűen csak szeretem - csodát nem tett a szemeim körül, de nagyon jól hidratál; különösen télen jó érzés, hogy ugyan testesebb krém, mégsem tömít és nem hagy kellemetlen, nehéz érzetet. Megesik, h. 1-2x még használom nap közben (hideg, szeles időben, ha sokat vagyok szabad levegőn), mert úgy érzem, h. szükségem van rá. Nyári melegben is használtam, ott is maximálisan megállta a helyét, nem hagy kellemetlen, nehéz érzetet. Már harmadszorra vettem újra, "szeretem-termék".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

Pipere

2021. december 2.

Vastag de nem kényelmetlen krém, szépen és gyorsan beszívódik. Esténként használom, mert jól esik a szememnek egy kis extra hidratálás. Karikáim nincsenek, nem is puffadt a szemem, így arról nem tudok nyilatkozni ezek esetében hasznos-e. Hatalmas változást nem láttam a még szerencsére ránctalan szememnél de nagyon kellemes érzés használni és bízom benne, hogy dolgozik szépen a háttérben és megelőzi nekem a korai ráncokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Nos, azért vettem meg mert a tájéoztatóban ez szerepel: "Segít a karikák és a puffadtság csökkentésében". Spoiler: akinek fekete karikák vannak a szeme alatt, azt egyik krém sem oldja meg, ahogy ez sem.
Az állaga jó, plusz hidratálónak használtam el a szemkörnyékem körül, de semmi másra nem volt jó nekem.
Maga a kiszerelés és a megoldás jó, az utolsó adagot is könnyen ki lehet belőle szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

hoembera

2021. november 21.

Kb. 3 hete használom, összetevők szempontjából kb. ugyanaz van benne, mint a márka éjszakai hidratálójában, de ez testesebb, és én úgy érzem, szüksége van a szemem körüli bőrnek erre a sűrűbb állagra. Amúgy ha valakinek nem annyira száraz a szeme körül a bőr, bőven elég lehet a sima arckrém is és nem kell külön ezt megvenni. Szépek az összetevői a keramidokkal és a niacinamiddal. A dupla karikáimmal nem hiszem, hogy bármit is fog csinálni, de azt én kb. egy krémtől sem várom el, ami a dolga, a hidratálás azt teszi. Szuper, hogy patikában egyszerűen beszerezhető.

Update: nyáron elhagytam a használatát, mert lusta voltam, és a szokásos rutin mellett nem tudom mitől, de brutál ekcéma jött ki a felső szemhéjamon mindkét oldalt. Sikerült elmulasztani a fertőtlenítő kenőccsel amit máshova írt fel még régebben a bőrgyógyász, azóta megint szorgosan használom ezt a szemkörnyékápolót, hogy erősítse a védőréteget azon az érzékeny területen, mert úgy látszik, a sima hidratálóm tényleg nem volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

marlu

2021. november 11.

Legjobb krém szemre. Nappal és este is használom, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Legjobb krém szemre. Nappal és este is használom, nagyon jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Hyaluronic Acid, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Lásd még: algakivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0