CeraVe

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   355 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2019. március 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

• Segít regenerálni a sérült bőrt.
  • Hidratálja és puhítja a bőrt.

Martus123

2019. március 20.

Sajnos összekevertem a hidratálós verzióval... Nos, nem is hidratál, viszont rettenetesen szárít :) A használat után rögtönk ell tonikoznom, krémeznem, mert szétszakad az arcom (kombinált bőröm van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

hjuditcrema

2019. március 19.

Sajnos nem vált be, egy hét után erősen hámlani kezdett a bőröm és már a lemosás után is húzódott.:( Az állagát szerettem, viszont a szaga nagyon mesterséges, kimondottan vmi kemikáliára hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Drazsi

2019. március 17.

Nem régóta használom, de nekem bevált. Jól habzik, mégis puha a habja. Kellemes használni. Semmilyen irritációt nem okozott. Nekem bejön. Árba is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

lauraaaa

2019. március 10.

Ilyen rossz terméket még sosem használtam sajnos. Nem tudom pontosan melyik összetevőtől, de 3 használat után az egész arcomon pattanásokat okozott. Először nem tudtam ez okozza -e, vagy csak rosszul ettem az elmúlt időkben, de azt olvastam, hogy ha egy termékre reagál rosszul a bőröd, akkor olyan helyen jönnek ki a pattanások, ahol általában soha. Hát igen ezt tapasztaltam.
Tényleg nem ajánlom senkinek, régen jókat olvastam róla pedig azért vettem meg, de most látom az elmúlt pár hónapban mások is ugyanígy jártak. Valószínűleg megvaltoztattak benne valamit :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Blanky

2018. október 18.

A Balea Med Ultra Sensitive arclemosó mellett ez a másik nagy kedvencem, iherb-ről szoktam rendelni a nagy kiszerelést. Nagyon jól tisztít, de mellette nem szárítja ki a bőrömet, nagyon kíméletes. Ár érték arányban is nagyon kedvező szerintem, óriási mennyiség és napi 2 használat mellett is nagyon sokáig elég. Imádom azt is, hogy pumpás kiszerelése van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Cholesterol eo I eu 0 0

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak