CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   355 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorathea, az összetevőket feltöltötte: Rebeka_R09, Módosítva: 2021. június 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• nem komedogén, nem irritatív
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja szükséges hidratáltságot
  • az emoilliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glycerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ikocsis78

2022. május 7.

A kezem hideg időben hajlamos kicserepesedni, repedezni. A gyógyszertárban ajánlották a kézkrémet belőle, az is jó volt. Ezt próbaképp vettem meg,amikor akciós volt. Ez jobban bevált, mint a kézkrém, mivel a fiam is örökölte a problémámat. Hamarabb beszívódik, nem ragacsos, nem irritál egyikünket sem. Az illata sem intenzív, így fiúnak is működik. Nagyon kiadós így, hogy kézkrémnek használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Lilla1001

2022. április 15.

Több mint fél évig elég, és még csak nem is pattogzom ki tőle. Annyira gyengéd hogy még a száraz szemhéjamra is tudtam tenni belőle. Amikor elkezdtem hámlani mert túlzásba vittem az ordinary hámlasztóját, ez a kis hidratáló tartotta a "lelket" a haldokló bőrömben. Én imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

KrauszSzevinKriszta

2022. április 4.

Ez a valaha volt legjobb mindenes krémem! Használom a nagyon érzékeny arcomra és az ekcémás bőrömre is, tökéletesen hidratál, nem irritál, segít mérsékelni az ekcéma okozta kellemetlenségeket és gyönyörűen feltölti, hidratálja a bőrömet. Maradok nála! A szemkörnyékemen is ezt használom és nem csíp, teszi a dolgát és ápol. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

hoembera

2021. szeptember 7.

Összetevők szempontjából kb. ugyanaz, mint a CeraVe krém, csak Lotion formula. Nekem a krém jobban bejött, kicsit ellentmondásos, de nálam az jobban beszívódik, és jobban táplál, és multifunkcionálisabb, sarokra, kézre is jó. Ez a könnyedebb formula inkább nyárra lehet jobb. De amúgy nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

muszika

2021. május 12.

Testre én ezt nagyon szeretem használni, arcra a cream verzió nekem jobban bejött. Könnyen beszívódik és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

princzess

2021. március 11.

Testre is arcra is imádom, zsíros bőröm van inkább és féltem hogy sok lesz neki! De ebben a szeles időben tökély <3
Utána kissé csillogó a bőröm, engem nem zavar..amolyan egeszséges fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

kristofdora87

2020. november 22.

Én már évek óta vagyok tudatos bőrápoló. De eddig még nem találtam egy normálisan hidratálót. Mindent is kipróbáltam. (PC-t nem) Na ez jó. Hidratál, feltölt, és nem bántja az extra problémás és érzékeny bőrömet. Nagyon örülök neki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

sophiie

2020. november 16.

Arcra is használom és nem irritál, könnyen beszívódik, nem pattogok ki tőle. Éjszakára szoktam felkenni, reggelre csillog az arcom tőle, de napközben nem lesz még jobban zsíros tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

bucieli

2020. november 16.

Egy hónapja használom a kombinált bőröm arcomra és imádom. Jól hidratál, de nem nehéz a bőrömnek. A barátom anyukája is nagyon szereti, érettebb bőrre is szuper lehet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Szandi199696

2020. október 10.

Nagyon jól hidratál, számomra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Nagyon jól hidratál, számomra megfelelő.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Methylparaben i I ta I par 0 0