CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   355 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• nem komedogén, nem irritatív
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja szükséges hidratáltságot
  • az emoilliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glycerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

BLili

2020. február 19.

Nekem ez nagyon csípte a bőrömet, erősen ki is vörösödött tőle és lüktetett. Nem teljesen értem az összetevőlista miatt, hogy mi okozta, de többszöri próbálkozásban is ez volt az eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

nikox

2019. június 24.

Kellemes textúra, nem zsíros, könnyen felszívódik és a végerdemény a puha bőr! :) Ajánlom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

kispajkos

2019. június 21.

Tesztelésre kaptam a terméket. Könnyű állagú, illatmentes hidratáló. Nem irritálja a bőrt, nagyon gyorsan felszívódik, puha és selymes a bőröm a használat után. Gyerekeim bőrén sem okozott irritációt. Praktikus pumpás flakonja van. Jó kis krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

beresregina95930

2019. június 18.

Kellemes állaga van, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Kellemes állaga van, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Terkabarka

2019. április 26.

Nekem kissé csalódás ez a termék. Száraz a bőröm, ezt sajnos a lányom is örökölte. Eddig a Bioderma Atoderm krémet használtam és az azért jobb, mint ez. Nem pontozom le nagyon, mert a kommersz testápolóknál tényleg sokkal jobb, de a Bioderma szintjét nem üti meg. (árban kb ugyanannyi mindkettő) Ezt biztosan em fogom újravenni, de lehet, hogy a tégelyes (gazdagabb) verziót még kipróbálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

ldra

2019. április 17.

Jobban hat az ekcémára mint a szteroidos krém. Bár tesztelésre kaptam, de biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

angelcare

2019. április 6.

Timeazsofia-nak igaza van valóban nem ezek sz összetevők szerepelnek a flakonon mint itt és a neve is más.Viszont akárhogy is hívják nagyon szuper testápoló.Az állaga meglepően híg ahhoz képest hogy milyen jól hidratál.Gyorsan beszívódik és hidratálásban simán lekörözi a nagy kedvencemet. TBS sheás testápolóját.A pumpás kivitel pedig nálam mindig nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Blenheim

2019. március 28.

Testre hasznalva nem hidratal elegge, de semmi irritaciot nem okozott, igy mertem probalni arcra. Sajnos ott pattanasokat okozott....
(Az inci mar regi, nincsenek benne parabenek)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

(Az inci mar regi, nincsenek benne parabenek)

Oila

2019. március 26.

Arcra, kézre, testre is tökéletes. Arcra rétegezős rutinban használom, a szérum után, és az arcolaj ill., a testesebb hidratáló előtt, kvázi mint egy hidratáló szérumot., Ennek megfelelően nagyon keveset hazsnálok belőle ezen a területen, mégis fantasztikusan hidratál. A kezem repedezett, véres, sebes volt a hidegtől, amire még veygszeres házimunkával remekül ráédolgoztam sajnos, a pumpás kiszerelés a mosdókagyló mellett van, amióta minden kézmosás után egy cseppet kenek belőle a kéezemre, puha, selymes, egészséges és szép a bőr a kezemen is. ZUhanyozás után a picit még nyirkos bőrbe masszírozva a legjobb testápoló. A legkisebb kiszerelésből a táskámban is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

xxs

2019. március 19.

Illatmentes, jól hidratál, arcra és testre is megfelel. Valaki lent írta, hogy szilikonmentes - NEM az, a szilikon (dimethicone) segít a hidratáltság megőrzésében, záróréteget képez. Nem ragad, nem "gyűlik fel" a bőrön. Remek csomagolás, kényelmes használat.
Ettől függetlenül a testesebb cerave krém szerintem jobban megéri, ugyanezt tudja, csak nehezebb vivőanyag közegben. Mivel nedves bőrre kenem, pont ugyanúgy eloszlik az is, csak kevesebb kell belőle, annak a tégelyes csomagolása viszont kevésbé praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak