CeraVe

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   355 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorathea, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• nem komedogén, nem irritatív
  • a ceramidok segítenek helyreállítani a bőr védőrétegét
  • a hialuronsav megadja szükséges hidratáltságot
  • az emoilliensek hidratálják és puhítják a nagyon száraz bőrt
  • a glycerin és a dimethicone megakadályozzák a felszíni nedvességvesztést

princzess

2021. március 11.

Testre is arcra is imádom, zsíros bőröm van inkább és féltem hogy sok lesz neki! De ebben a szeles időben tökély <3
Utána kissé csillogó a bőröm, engem nem zavar..amolyan egeszséges fényt ad neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

hoembera

2020. december 22.

Testre használom, csak ajánlani tudom. Szép összetevők, illat- és színezék mentes mégsem "büdös" :), a textúrája nagyon tetszik, elég testes mégis hamar beszívódik. Még a sarkamat és a könyökömet is ezzel kenem, és elég rá, nem kell külön 100 krém. A kezemen egyelőre hosszabb távon nem próbáltam, mert ott más már nagyon bevált, de elképzelhetőnek tartom, hogy arra is elég lehet. Nagyon szuper, hogy többfajta kiszerelés van belőle, jó az ára és egyszerűen, patikában beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 22.

kristofdora87

2020. november 22.

Én már évek óta vagyok tudatos bőrápoló. De eddig még nem találtam egy normálisan hidratálót. Mindent is kipróbáltam. (PC-t nem) Na ez jó. Hidratál, feltölt, és nem bántja az extra problémás és érzékeny bőrömet. Nagyon örülök neki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

sophiie

2020. november 16.

Arcra is használom és nem irritál, könnyen beszívódik, nem pattogok ki tőle. Éjszakára szoktam felkenni, reggelre csillog az arcom tőle, de napközben nem lesz még jobban zsíros tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

bucieli

2020. november 16.

Egy hónapja használom a kombinált bőröm arcomra és imádom. Jól hidratál, de nem nehéz a bőrömnek. A barátom anyukája is nagyon szereti, érettebb bőrre is szuper lehet. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Szandi199696

2020. október 10.

Nagyon jól hidratál, számomra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Nagyon jól hidratál, számomra megfelelő.

lillad2000

2020. október 6.

ha keveset viszek fel akkor hamar beszívódik és nem hidratál eléggé, ha túl sokat akkor pedig ragad és úgy feszül a bőrömön. szóval erre még rá szoktam kenni a lrp cicát és úgy egész elfogadható. szerenácsére csak mintám van belőle, de nem valószínű, hogy nagy kiszerelésben meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

BLili

2020. február 19.

Nekem ez nagyon csípte a bőrömet, erősen ki is vörösödött tőle és lüktetett. Nem teljesen értem az összetevőlista miatt, hogy mi okozta, de többszöri próbálkozásban is ez volt az eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

nikox

2019. június 24.

Kellemes textúra, nem zsíros, könnyen felszívódik és a végerdemény a puha bőr! :) Ajánlom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

kispajkos

2019. június 21.

Tesztelésre kaptam a terméket. Könnyű állagú, illatmentes hidratáló. Nem irritálja a bőrt, nagyon gyorsan felszívódik, puha és selymes a bőröm a használat után. Gyerekeim bőrén sem okozott irritációt. Praktikus pumpás flakonja van. Jó kis krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak