Chanel

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   15 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Különleges textúrájú, hidratáló highlighter, amely kiemeli az arcot.

2 árnyalatban elérhető

googles

2019. december 22.

Nem sikerult ellenallni neki. A Sculpting arnyalatot vettem meg, ez enyhen csillog, de annyira diszkreten, hogy szerintem ezt probalvan a highlightert nem kedvelok is rakapnanak a highlighterekre.

Meg nem hasznaltam (csak tesztert probaltam szazszor, bevallom), a sajat peldanyom meg erintetlen... 😂🙄 a Chanel dolgaimmal ez sokszor megesik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. december 22.

Vannak alkalmak, amikor azt szeretnénk, hogy a sminkünkben is legyen egy kis plusz, és egy kis finom ragyogás, mert az esemény, amire készülünk, mégsem ugyanolyan nap, mint az év többi napja. Ilyenkor jól jönnek azok a sminktermékek, amelyek nincsenek benne a reggeli rohanós rutinunkban, és azt érezzük a használatukkal, hogy igen, pont erre volt szükségünk. A Chanel highlightere számomra pontosan ezt az érzést hozza.
Nem szoktam megjelenésükkor rácuppanni a legújabb és igencsak feldicsőített termékek közül azokra, amelyek felkeltik az érdeklődésemet, ha tehetem, hagyom, hogy hosszasan bizsergessen a kisördög, aztán ha eljön az alkalmas pillanat, úgyis a polcomon landol. Erről a stickről is csak jókat olvastam, láttam, úgyhogy amikor megjelent, a háttértáramba helyeztem, várólistás lett.
A Chanel ugyanilyen kiszerelésű pirosítóit is nagyon szeretem, praktikusak és utazóbarátak.
A 'Transparent' árnyalat lett az én kiszemeltem is, ami tényleg egy igazi multifunkcionális termék. Eredeti felhasználása mellett a szemfestékünket is könnyen feldobhatjuk vele. Nekem is az ujjbeggyel történő felvitel lett a megfelelő technika, nem szedi fel az alatta lévő sminket.
Aki a holdról is látható feltűnő hatást keresi, az ne ezt vegye, azoknak ajánlott, akik a diszkrétebb megoldásokat kedvelik.
Örülök, hogy az enyém lett, megérte rá várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. december 22.

Örülök, hogy az enyém lett, megérte rá várni.

Skiiin

2019. november 16.

Nekem a 'Transparent' árnyalat van meg. Ujjaimmal szoktam felvinni, ahogy ráteszem az ujjamat a stick-re már érezni is lehet, hogy "olvad". Azt vettem észre, hogyha sokat viszek fel a kiemelendő területekre akkor nap végére jobban bezsírosodik az arcom. Szóval a mennyiséggel vigyáznom kell.
Viszont természetes, vizes hatást kelt valóban. Nem hagy semmilyen csillámos utóhatást, nincsenek is benne csillámok viszont ha jól emlékszem a 'Sculpting'-ban vannak kis csillámok.
Tényleg egy multifunkcionális termék, az ajkakra is lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Tényleg egy multifunkcionális termék, az ajkakra is lehet használni.

hopihe11

2019. június 9.

Noha nem szoktam highlightert használni, ezzel kivételt tettem. Nagyon finom, nem feltűnő a színe és néha jól esik fele feldobni vele a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

albertinablogg

2019. március 1.

Nem csalódtam a Chanelben most sem, egyszerűen zseniális textúra. Ha ujjal, ha magával a strifttel viszem fel az arcra, nem szedi le a sminket. Úristen, ez megért minden forintot! 😍😍😍 Krémes, vizes hatást ad, nem az a csillámpónis kategória. Be fogok belőle tárazni, mert van egy olyan sejtésem, hogy szezonális termékről lehet szó. Hihetetlen, hogy mekkora önbizalmat tud adni egy jól megválaszott alapozóval. A hatás nagyon természetes, a csomagolása pedig igazán igényes és minőségi. Annyival fiatalosabb egy laza kis fénnyel a sminkem, hogy már kuncogok a gésákat megszégyenítő, az utcán velem szembejövő maszkos női arcok láttán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Synthetic Wax