Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

A hozzá kapható ferde ecset segítségével egységesen vihető fel az arcra, mely napsütötte ragyogó arcszínt kölcsönöz barack árnyalataival.

Kiszerelés: 15 g

scorpionqueen

2016. január 22.

Nagyon-nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt és már csak csillagászati áron fellelhető egy-két elfekvő darab, mert ez egy fantasztikus pirosító. Pötiét örököltem meg, amikor elsírtam neki, hogy amíg kapni lehetett, nem kapcsoltam, azóta pedig bottal üthetem már a nyomát. Örök hála érte itt is. A színe rajtam pink. Semmi más, csak tiszta pink. Nagyon szeretem. Giga mennyiség, majdnem négyszer akkora, mint egy jelenlegi átlagos pirosító.
Már az első alkalommal meglepett, mert hihetetlenül gyorsan fel tudtam tenni és csodálatos volt a végeredmény. Ez az óta sem változott, ha nagyon kevés időm van, akkor mindig őt veszem elő, mert semmi mást nem tudok ilyen gyorsan feltenni. Tényleg annyira szeretem és csak az vigasztal a forgalomból kivonása miatt, hogy ez a 15 gramm nagyon-nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

szeliger

2013. augusztus 21.

Szokásos fekete kis dobozka, csábító színkombináció. Hiú ábránd, hogy a színei külön használhatók, annyira vékonyak a csíkok, hogy mindenképpen keverednek, de valami álomszép az eredmény. Kivételesen a mellé adott ecset is elég jó minőségű, szépen felveszi a festéket, jól lehet vele dolgozni, pedig kis játékszernek tűnik. Nagy kár viszont, hogy az ecsetet külön kis bársonytokba tették, teljesen értelmetlen ötlet volt, igazán megoldhatták volna, hogy a pirosító dobozkájában valahogy elférjen. Mindegy, a végeredmény csudaszép az arcon és tartós is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Guttmann Natasa

2012. december 3.

Az arcpír csodákat tehet, ha nyúzott és fáradt vagyok, vagy a tél miatt fakó a bőröm. Egy sminkmesterrel készített interjúban olvastam épp az imént, hogyha nem készítünk reggel egyórás sminket, akkor is érdemes pirosítót használni. Igaza is van, mondjuk a személyes listámon még egy korrektor is szerepelne, de ez már mellékes. Ebből a termékből egy keveset az orcákra, a homlokra, az orrnyeregre és az állra teszek. Kellemes, finom illatú, egy évre elegendő adagot rejt a fekete doboz. A benne lévő rózsás-barackos festék pedig sokáig föntmarad, nem okoz irritációt. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Pöti

2012. október 28.

Pirosítót vadásztam éppen, amikor a kezembe akadt. Rögtön vissza is tettem, egyszerűen túl vadnak találtam a színeit, főleg ennyi pénzért. Aztán láttam egy videót, amiben őt használták. Nagyon finom hatás érhető el vele, igazi barackos árnyalat. De az eredeti árát nem éri meg. Ajándékba megkaptam, imádom.. :) Elég nagy adag van benne (15 gramm), sokáig elég lesz. Remélem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

Hidratálók: Dimethiconol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.