Chanel

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miko02, Módosítva: 2015. július 24.

Ár:   11 990 Ft
Kiszerelés:   0,5 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Víz alapú szemhéjtus, puha és rugalmas filctollal a mindig egyenletes és pontos vonalért. Speciális pigmentek biztosítják, hogy a smink mindig frissnek nézzen ki. A slim patron lehetővé teszi a könnyű alkalmazást, míg a patronos tömítés véd a beszáradástól.

Ár: 1000 , Eladó: Angel13
Állapot: keveset használt, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: csak Foxpost+790
Lolatapsi

2019. március 30.

Update : azóta rájöttem, hogy felfelé fordítva tárolva nem folyik az ecsetebe olyan nagy mennyiségű festék, és így jobb a használata. Guerlain alapozó és púder mellett a kenodes is megállt,

A kiszerelésben nincs hiba, nagyon tetszetős és kényelmes a használata. De sajnos szégyenteljesen rossz minőségű, nem tartós, napközben aláalapozva rendesen, csúnyán kenodik, rosszabb mint bármi amit eddig próbáltam. Ennyi pénzért ez gaz, pedig mégiscsak Chanel. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Angel13

2018. január 7.

Képtelen vagyok használni, így eladom inkább. Lehet az én ügyetlenségem, de nem megy. :-( A szín pedig különleges csillámlós szürke, nagyon tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Jellybean

2017. augusztus 10.

Nekem borzalmas csalódás ez a termék. Nekem valahogy nem válnak be a Chanel cuccok, bármennyire is szeretném. Nem is értem miért vettem meg ennyi pénzért. Ami pozitívum, hogy a filces vége egész jól használható, folyamatosan adagolja a festéket és tényleg szép fekete színe van. De. Egyáltalán nem tartós, még alappal is maszatol, anélkül meg egyenesen vicc. Képes feltapadni a szemhéjamra, vagy a szemzugba gyűlik. Nagyon mérges vagyok, drogériás szintet produkál. Két csillagot csak azért adok, mert én vastagabb vonalat húzok, lehet aki csak vékonyabbat, annak kevesebb lenne vele a gondja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ciprus

2017. március 17.

a szine valami csoda de nekem maszatol és folyik nem értem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

a szine valami csoda de nekem maszatol és folyik nem értem

miko02

2015. október 19.

Az első tusfilcem, ami nem okozott csalódást. Szép, egyenletes vonalat lehet vele húzni, és ami nagyon fontos: a fekete az éjfekete, a barna, az pedig lágy, csokoládébarna. Azt a színt kapom a fantázianév alatt, amit elvárok; és ezt ma sajnos nagyon kevés tus tudja.
Kb. 4 hónapja használom heti 2-3 alkalommal, de még mindig olyan, mint amikor először vettem ki a dobozából. Ha esetleg újra tusfilcre lenne szükségem, biztos, hogy ezt venném újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

melindaH

2015. október 14.

Eddigi legjobb szemhéjtus, amit használtam, mondjuk ennyiért lehet is. Tényleg egyszerű ezzel a fajta filctollal dolgozni és tartós, szép vonalakat lehet vele elérni. Újra fogom venni, még akkor is ha drágának találom. De a Chanel az Chanel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Hidratálók: Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.