Chanel

Ár:   21 250 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. május 26.

Ár:   21 250 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratáló és ápoló szemgél a fiatalos kisugárzásért és védelemért, a puffadtság és szem alatti karikák ellen.

Chanel Hydra Beauty Micro Gel Yeux + Chanel No. 5 EDT
Ár: 2.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, bontatlanok (3ml+2ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)
Ár: 2300 Ft (+650 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: új, bontatlan 3ml kiszerelésben, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kamea

2021. november 8.

2021. 11. 08. update: Szinte hihetetlen, de ez a 3 ml-nyi mintácska - napi egyszeri (reggeli) használat mellett - kb. 1 hónapig volt elegendő. Annyira bevált, hogy megrendeltem teljes kiszerelésben is. Ez az első bőrápoló készítményem a Chaneltől. Tetszik a pumpás adagoló, amivel kitűnően lehet adagolni azt a picike mennyiséget, amire reggelente szükségem van. Már nem félek attól, hogy a benne lévő alkohol irritációt okoz, vagy esetleg kiszárítja szemkörnyéki bőrt.

2021. 09. 29. Egy vásárlásom mellé kaptam én is 3 ml mintát. Nagyon félve mertem kipróbálni, olvasva szeliger véleményét.
1 hete használom és nekem semmilyen irritációt, kellemetlen csípő érzést nem, csak pozitív csalódást okozott. Pedig aztán igazán érzékeny és könnyezésre hajlamosak a szemeim. Nem küzdök karikákkal, viszont egyelőre most úgy érzem, hogy a reggeli szemduzzanatra az egyik leghathatósabb krém, amit eddig próbáltam. Napközben mintha az „öregecskedő” szemhéjamat is feszesítené. Nem vettem észre azt se, hogy az alkoholtartalma miatt kiszárította volna a szemkörnyékemet. Nagyon keveset használok belőle, reggelente félborsónyi elég a két szememre. Illetve a biztonság kedvéért egy lightosabb szemkrémmel is rá szoktam még hidratálni.
Mivel úgy tudom, hogy az alkoholoknak is van bőrbarát fajtája, illetve az se mindegy, hogy milyen koncentrációban van jelen az adott termékben, abban reménykedek, hogy hosszútávon is be fog válni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 8.

szeliger

2021. június 11.

3 ml mintám volt belőle és nagy szerencse, hogy csak ennyi, mert nem vált be. Géles állagú termék, már kinyomáskor is erősen érződik az alkohol illata. A szemem alá feltéve pedig nagyon csíp, a szemem erősen könnyezik mellette. Számomra teljesen használhatatlan..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 11.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Methylparaben i I ta I par 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

PVP 0 0

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.