Chanel

Ár:   14000   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: laraworld, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   14000
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Segíti az alapozó felvitelét
  • Azonnal ragyogóvá varázsolja a bőrt finom fénykörrel
  • Extra smink hatásokat ad különböző összetevőkkel
  • Varázsmogyoró kivonattal csökkenti a pórusok megjelenését
  • Szilíciummal és ásványi eredetű csillám porral megszünteti az olajat
  • Édesgyökérrel kiegyenlíti a bőr szerkezetét
  • Hidratáló komplex-el puhítja a bőrt biztosítva az abszolút kényelmet

googles

2019. október 18.

Chanel sznob vagyok, nem szoktam tagadni, most is jelzem. 😊

Ezt a primert is beszereztem, mert epp a gyengemre epit, a "sugarzo, egyenletes bor" nalam hivoszo, ha puli kutya lennek, siman bekeritenem tole a nyajat.

Eddig ketszer probaltam ki es valoban ragyogo, vilagos hatasu, de nagyon szepen beleolvad a borombe.

Kivancsi leszek a hosszabb tavra is: az edesgyokerben nagyon bizom, hegeket, foltokat jo hatoanyag egysegesiteni, remelem, ebben is hatasos lesz.

Eddig az azonnali hatassal roppant elegedett vagyok. Orulok az uj kincsemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 18.

Chanel sznob vagyok, nem szoktam tagadni, most is jelzem. 😊

Eddig az azonnali hatassal roppant elegedett vagyok. Orulok az uj kincsemnek.

LevaCafa

2018. december 4.

Bár adhatnék 5+ csillagot! Eszméletlen jó! Látványosan kijavítja a bőrhibákat egységesíti a bőrt. El sem tudom képzelni, hogy nélküle használjam többé az alapozóm ( Chanel Velvet Lumiere 40). Felvitele előtt természetesen használok arckrémet. FONTOS, hogy kézzel vigyétek fel, ne ecsettel! Nem nehezíti el a bőröm, nincs semmilyen szilikonos érzetem. Kifejezetten ajánlom érettebb bőrűeknek vagy akik már küzdenek kisebb nagyobb ráncokkal ill. pigment foltos a bőrük. Nekem vele teljesen megszűnt, hogy az alapozó megüljön a ráncocskákban, és simán kitart estig ez a WOW hatás. Tényleg csoda termék! Sokan megjegyzik milyen üde, és gyönyörű vagyok. Imádom és örülök, hogy beszereztem. Azt sajnálom, hogy úgy kellett vadásznom, mert sok helyen nincs, ahogy az alapozómból is mindig szinhiányosak a Chanel polcok. Nem értem miért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

bfatime

2018. május 4.

Kipróbáltam, állagra jó, de későbbi semmi különösebb hatást nem tapasztaltam, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

BettyBabu

2018. április 18.

Hat kerem szepen, sajnos itt abszolut bebizonyosodik, hogy ami jo az sok sok penzbe kerül. Tudom tudom es probaljatok magatokat visszafogn es nem rögtön kövel megdobalni :)
Ez egy csoda termek, hivatalosan 3fele felhasznalasi modszerre lett kifejlesztve, Youtube csatornamon talaltok is rola review videot :)
1. Amennyiben kicsit sötet az alapozod ezzel a termekkel tudod vilagositani, mert a termek feher
2. primerkent is lehet hasznalni alapozast megelözöen, konkretan babapopsi lesz töle a böröm es nem a tipikus szilikon miatt, fantasztikusan hidratal es csökkenti az aprobb rancok, porusoko lathatosagat.
3. Highlighterkent is lehet hasznalni

Igen en is sajnos majd 60 euroert vettem a Douglasba, de megeri az arat.

Amit mindenkepp szeretnek Veletek meg megosztani, hogy mindenkepp kezzel vigyetek fel, mert ezzel a modszerrel a legtökeletesebb a vegeredmeny.

Egyszerüen az egyik legimadottabb smink termekem :) Erett börüeknek nagyon ajanlom!!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

3. Highlighterkent is lehet hasznalni

Igen en is sajnos majd 60 euroert vettem a Douglasba, de megeri az arat.

legallybrunette

2017. november 25.

Bennem lenne a hiba? Én nem látok semmi különöset, amikor felkenem. Csak mintám van, de szerencsére jó sok alkalomra elég. Próbáltam Estée Lauder alapozó alá, olcsóbb, drogériás alá, de nem teszi tartósabbá. Vagy ezt ne is várjam tőle, nem ettől "base"? Kicsit össze vagyok zavarodva. Amikor eldolgozom, úgyszólván eltűnik a bőrömről, csak egy picikét fehérebb és homogénebb színű az arcom, de más izgalmas dolgot nem fedeztem fel. Szerencse, hogy nem vettem meg egy egészet, nagyon drága az én tárcámhoz képest. Egyelőre adok 4 csillagot, mert a márka, meg a luxusérzet, meg a sznobság, hát legyen. De ha elfogyott a minta, vagy lejjebb húzom, vagy így hagyom, mert elsőre nem győzött meg, hogy érdemes 15 ezret kiadnom érte.

Frissítés: Nem tudom, hányadán állunk, még mindig nem. Tényleg nem sok különbséget látok vele vagy nélküle. A homlokom közepe így is fényleni kezd délutánra. Ami plusz még megzavart, hogy kijött egy-két apró pattanás, és nem tudom, tőle volt-e. Úgy érzem, nem nélkülözhetetlen holmi, de még mindig nem adtam fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 25.

Ciprus

2017. március 17.

Egyszerűen imádom az illatát...fotósophatás minusz 5-10 év nagyon jó érzésel tölt el ha használom nehéz megfogalmazni de mással ezt a hatást nem tudtam elérni...az illata is isteni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

annama

2015. április 17.

Ma reggel használtam először, és nagyon vártam a hatást. Megnéztem a chanel oktató videóját is, ahol a sminkes egy ecsettel viszi fel, egészen kifehéredik tőle a bőre. Az arcomat leradíroztam, hidratáltam, olyan sima volt, mint a baba popsija. Hát felvittem én is ecsettel, szépen elkentem, majd folytattam a kedvenc (armani) alapozómmal, ami önmagában is szép, de gondoltam ezzel együtt lesz csak igazán! A kis fehér chanel kence beleült a bőröm minden apró kis mélyedésébe, pórusaiba, pedig száraz a bőröm, nincsenek tág pórusaim, azonban ahogy rákerült az alapozó, a pórusok felragyogtak, mintha apró kis barna pöttyöket festettem volna az arcomra. Nagyon rosszul esett, de gondoltam, lemosom, és teszek még egy próbát. Ezúttal nem ecsettel kentem, hanem alaposan beledolgoztam a bőrömbe, és leheletvékonyan felkentem. Nos, igen, ez volt a baj.
Szinte sugárzott a bőröm. Csodálkoztam is reggel, hogy miért néznek meg ennyien, a tavasz vagy a chanel vagy valami smink malheur miatt? Már kezdtem aggódni, hogy allergiás reakciót váltott ki a bőrömön, és tiszta vörös a fejem, ezért amint beértem a munkahelyemre, pánikszerűen rohantam a tükörhöz... de minden a helyén volt. Hát lehet, hogy a chanel kence tud valamit, de ezt a hatást még tesztelnem kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

laraworld

2015. április 15.

Az ausztrál, extra vidám blogger Karima (shamelessfripperies) oldalán olvastam jó összehasonlítást egy drogériás és egy hasonló Chanel termékkel:
Ez nagyjából el is döntötte a kérdést, van amiből (úgy tűnik) egyelőre nincs jó alternatíva kedvezőbb árazásban. Legalábbis nekem a csillámos megoldás kevésbé preferált, a csillámmentes ragyogással szemben.

Ez a termék isteni! Mindenesetre istennői érzés felvinni. A bőr éterien tündököl, minden túlzás nélkül. Ez az, amikor azon kapod magad, hogy esetleg vizsgálod valakinek a bőrét és nem tudod egyértelműen megmondani mitől olyan szép, de összhatásában gyönyörű.
-érdemes kipróbálni élőben, nyugodtan az alapozó fölé is tehető homlok, orr és környéke, áll vonalban.

Akik szeretik a Joues Contraste pirosítóik illatát, azok szerintem itt is értékelni fogják az illatot, luxus érzete van a csomagolás letisztultságával együtt. A pumpás kiszerelés higénikus és pontos adagolást tesz lehetővé. (Ha jól tudom az előző változatban ez még hiányjeles volt.)

A bőr belülről sugárzó, baba posi puha, egészséges színű. Világosít, elvileg keverhető az alapozóval is, én alá szoktam felvinni. Nem emel ki száraz részeket, hidratál, jól lehet rá alapozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.