Chanel

Ár:   30 700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   30 700 Ft
Kiszerelés:   6,3 g
Lelőhely:   parfümériák, online

9 részes szemhéjpaletta nude színekben, tükörrel

A különböző púderes és krémes textúrák tökéletes összhangban állnak a kifinomult szemsminkért. A lágy összetétel könnyű alkalmazást és a színek keverését teszi lehetővé. A szemhéjpúderek matt és szatén hatásúak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezeket a színeket és nagyon jól lehet használni a palettát, egész nap tartós az ezzel készített smink. Én is azt mondanám (az eddigi) legszebb palettám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Tarzicia

2019. június 25.

Látom, nem nagyon kell már itt fokozni a hangulatot, de azért beszállok én is.
Amikor feltöltöttem, nem terveztem, hogy írok róla véleményt, a termék önmagáért beszél, meg aztán tudtam, hogy Szeliger majd úgyis leír róla mindent, mint ahogy meg is tette, külcsín, belbecs egyaránt megvolt 😀.
Két gondolatot osztanék csak meg gyorsan:
1. Színek
A palettában minden szín jól kombinálható egymással, nem csak a hármas egységeken belül, hanem akár lóugrásban is.
Visszafogott nappali és esti smink is készíthető vele, túl világos, vagy túl sötét (majdnem fekete) nincs benne, amit az ember esetleg nem is használna ki.
Hideg és meleg színek is vannak, és szerencsére egyik sem túl csillámos, mint sok korábbi Chanel szemhéjpalettában.
A legfontosabb pedig az, hogy ezek a színek szerintem kivétel nélkül mindenkinek jól állnak, ami azért ritkaság. Sokszor ami ránézésre, vagy swatch alapján tökéletesnek tűnik, az szemhéjon egyáltalán nem olyan, némely nude árnyalat rajtam pl egyenesen szürke lesz, kivétel a Les Beiges Medium paletta. Régebben ez nem zavart, mert élénkvörös volt a hajam, de mióta sötétbarna, a hideg vagy szürkés tónusoktól komornak és fáradtnak tűnök, szerintem kiemeli a nagy nehezen elhalványított karikáimat is, ráadásul pár évet is hozzám tesz.
Sokáig vadásztam a Les Beiges Medium palettából a jobb felső színt külön, az nálam mindent vitt, és az fogyott a legjobban. Örömmel láttam, hogy ebben a 9-es palettában a bal oldalon lévő 3-as csoportból alul a második 99%-ban megegyezik vele.
2. Mennyiség
Úgy tűnt, hogy a téglalapok kisebb méretűek, és egy-egy színből kevesebbet kapunk, mint egy szokásos 4-es Chanel palettában, de csalóka a szögletes forma, mert pontosan kiszámoltam:
Egy hagyományos 4-es majdnem 20 ezer Ft-ba kerül, ezért netto 1,2 g-ot kapunk, egy szín tehát 0,3 g.
Ez a 9-es paletta picit több, mint 30 ezer Ft, netto 6,3 g, egy szín tehát 0,7 g!
Tehát nem csak sokáig elég, de az ár-érték arány is kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Látom, nem nagyon kell már itt fokozni a hangulatot, de azért beszállok én is.
Két gondolatot osztanék csak meg gyorsan:
1. Színek
2. Mennyiség
Tehát nem csak sokáig elég, de az ár-érték arány is kiváló!

szeliger

2019. június 24.

Hetek óta hajkurásszuk, hányszor jöttem ki úgy a parfümériából, hogy még mindig nem kapható! Aztán csütörtökön Tarzicia megüzente,hogy látta az egyik üzletben, péntek délelőtt már meg is vettem. Azóta le sem rakom:)
A csomagolás igényes, a jellegzetes Les Beiges színvilággal. Bársonytokban természetesen, belül hatalmas tükörrel a fedélen. Vannak szokásos kis aplikátorok, ecsetkék is benne, ezeket rögtön félre is tettem, mert van a Chanelnek egy tökéletes kétvégű automata ecsete, amit mintha ehhez a kompakthoz terveztek volna. A színek gyönyörűek, jól satírozhatóak és kellően pigmentáltak. Tartósságukra egy rossz szavam nem lehet, kifogástalanul ülnek a szemhéjon, este is tetszetős az eredmény. A személyes kedvenc a középső hármas, de mindegyik szín nagyon szép és jól használható.
A Poésie volt eddig a legkedvesebb szemhéjpalettám, ez a darab most felzárkózott mellé. Hatalmas ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.