Chanel

Ár:   $55   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pariah, Módosítva: 2013. január 9.

Ár:   $55
Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Peanut

2020. április 9.

En a CC kremjevel egyutt hasznalom,mert vannak idoszakok amikor olajosabb a borom es ilyenkor szeretem pluszban fixalni. Az en arcomon nagyon tartos,es semmi maszk hatasa nincs. Amikor lusta vagyok felkenni a CC kremet akkor csak ezt hasznalom es maris egysegesebb,üdebb az arcom. 1 ev utan kezdett el fogyni(egy pontban mar latom a doboz aljat) viszont ennek ellenere szerintem meg siman kibir tobb mint fel evet. Az ára magas de aki Chanelt szeretne annak ezzel szamolnia kell :-) Nalam egyertelmuen ujravevos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Fantasztikus termek! Ha sietek valahova, nincs időm vagy lusta vagyok, akkor felteszem ezt és már is sokkal egyenletesebb lesz a bőröm. Mattít ugyan, de nem szárít. Az illata kellemes, abszolút természetesen mutat. Abszolút taskába való, mert gyors segítség és ráadásul gyönyörű csomagolásban jön. Mindent egybevetve az ára abszolút elfogadható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Sophia15151515

2017. szeptember 17.

Elegáns csomagolás,tökéletesen fed,alapozó sem kell alá és finom illata is van szerintem:)
Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Csoda!

Heiky

2016. március 9.

Nagyon szép a csomagolása, pont jó a mérete, a táskában is elfér. Én a kis szivaccsal használom, amit adtak hozzá. Csak a T-zónában használom, mert elég erősen mattít. Ez egy olyan termék, amit szerintem inkább fotózásokhoz terveztek, mert nem fog egész nap tartani, bár amíg tart, addig nagyon jól fed és kicsit sem mesterkélt. Összességében megérte. Jó minőségű és könnyen felvihető. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

lolli83

2016. január 24.

Sok púdert kipróbáltam már, mert nagyon zavar, hogy fénylik a bőröm. Nekem bevált. Igaz ettől is fénylik, de órákkal többet bír mit azok a púderek amiket eddig használtam. Olyankor újra átmegyek rajta a szivacsával és szép matt lesz. Nagyon sokáig elég. Én biztos maradok ennél mert nekem eddig ez az a púder ami tényleg nem csak egy órára mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

BlueBunny

2016. január 4.

Nekem a 40 sable árnyalatban van meg. A csomagolása nagyon szép. A púderhez jár egy szivacs is, ami nagyon praktikus. Nagyon tetszik a nagy tükör benne. Cserélhető belőle a púder. 10 es fényvédő van benne ami szintén pozitívum. Külön jó, hogy nem okozott pattanásokat. Nagyon drága, viszont elképesztő minőséget kapsz cserébe. Szépen lemattítja az arcbőrt. Ha valaki használta már el, érdekelne, hogy napi használat mellett, mennyi időre elég?

Nekem eddig nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 4.

Nekem eddig nagyon bevált :)

beauty7

2015. december 26.

Juj nagyon szeretem!! Próbálok nem túlzásba esni az arcomon, mert a sminkem mostanában nagyon természetellenesre sikeredett. Lemondtam imádott korrektoromról (ami elég gáz mert most van egy bontatlan meg egy félig elhasznált...) pedig az arcomon még sajnos vannak olyan sebek amiket nagyon nehéz eltüntetni. De valamiért a korrektor csak kieneli em elfedi nekem... A chanel vitalumiere aqua alapozó (amit szivaccsal rakok fel így nagyon szép és természetes a végeredmény!) fölé használom szárazon ezt a púdert. A hozzá kapott szivacsot én nem használtam, ecsettel viszem fel és a még nem tökéletes rész is tökéletes lesz az arcomon! És mindezt tényéegesen természetes végeredménnyel. Selymes is elképesztően, nem teljesen matt hanem egészséges fényű. Vicces hogy kb háromnegyed órán keresztül (nyilván kevesebb ha jó a bőröm, de ilyen extrém esetekben mint most ennyi sajnos) csinálom a sminkem és úgy néz ki utána mintha csak feldobtam volna egy könnyű púdert az amúgy tökéletes bőrömre! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

rata.sum

2013. március 23.

Gyönyörűen mattít és erős a fedése. Úgy gondolom, hogy a fiatalabb korosztálynak való inkább, mert a ráncocskáimat nagyon kiemelte. Kár, mert a fénymentesítés jól jött. Mindennapi használatra szerintem sok, de ez ízlés dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

jibjab

2013. március 19.

Szuper termék, bár az összetevőit nézve a Shiseido hasonló terméke jobbnak tűnik. Különösen nyáron jó, mert jól bírja az izzadást. Tetszett, hogy vizesen és szárazon is kenhető. Ha különleges alkalom volt mindig vizesen használtam, mert egyenletesebbé tette a bőrszínemet. Egyébként szárazon vittem fel. A szemhéjamra is tettem belőle, mert úgy jobban tapadt a szemfesték. Jó, hogy fényvédő is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

pariah

2012. december 4.

04-es sable árnyalat van meg, nagyon szép. féltem, hogy még ez is túl világos lesz a bőrömnek, de szerencsére nagyon alkalmazkodó :) Azt hiszem ez egy tipikusan olyan termék, ahol nem a márkát kell megfizetni, hanem a minőséget. nem porzik, és elég kemény ahhoz, hogy sokáig tartson, de úgy tapad rá az ecsetre, mint az álom. pozitív még, hogy vásárolható utántöltő hozzá, a hatalmas tükör pedig tökéletes! 12 órát nálam nem bír, átfénylik az alapozóm napközben, muszáj korrigálnom. Ilyen esetekben a benne található szivacs jól használható. Fényvédőt tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Lactate, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Isostearate, Lauryl Lactate, Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Zinc Stearate, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Methylparaben, Propylparaben

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.