Chanel

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2012. március 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Ombre Essentielle sokféle árnyalatban kapható, így mindenki megtalálja a számára legmegfelelőbbet. A színek erőssége függ attól, hogy nedves vagy száraz applikátorral visszük fel a festéket. A könnyed por textúrának köszönhetően könnyű a felvitele. A benne levő C és E vitamin véd a szabadgyökök ellen.

Kiszerelés: 2 g

erika81

2013. március 15.

Ajándékba kaptam a 90 Fauve-t. Vizesen és szárazon is használható. Igazi tavaszi szín!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

krszta

2013. január 26.

Imádom a Chanel összes szemhéjpúderét. Az 1-es nem olyan praktikus szerintem. Ajándékba kaptam, nagyon jó, nagyon szép, jól pigmentál és tartós, de én továbbra is a 4-es és a 2-es változatokat fogom vásárolni. A 2-es számomra azért praktikus, mert akkora, mint az 1-es, tehát kisebb helyet foglal a táskában, mint a 4-es, így könnyebb magunkkal vinni, és két színből már igazán szépen árnyalt szemhéj varázsolható. Az igaziak azonban továbbra is a 4-esek maradnak számomra. Szóval 5 pontot adok, mert a termék tökéletes, csak szerintem az 1 szín önmagában kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2012. december 23.

Nagyon szeretem ezeket a szemhájfestékeket is! Nekem ami egy kicsit ,,hátrány", hogy sminkesként nem szeretek sok ,,egy-egy" darabbal dolgozni, így csak olyan színeket vásároltam meg belőle amik egyediek, vagy nincs benne hasonló 4-es illetve 2-es palettáiba! Az állaga tökéletes, nem porzik, nagyon jól lehet használni! Vizesen is tökéletesen megállja a helyét, úgy sem csomósodik össze, persze meg kell találni a kelló nedvesség mennyiséget az ecseten! gazdagon pigmentált. Semmi rosszat nem tudok róla írni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 23.

SmilingfullyB

2012. augusztus 24.

A 66 Candide színt használom. Alapvetően teszik, kellemes halvány szín ami sokféleképpen kombinálható. Megnedvesítve még nem próbáltam. Egész nap tartó színe van. Kellemes viselni, nem maszatolódik (szemhéjalapra viszem föl ezt is). Nagyon szép selymes hatású, könnyen eldolgozható púder. Az ára viszont kevésbé baráti...ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

hexen

2012. július 27.

Az én két kedvencem az 51 Mahogany és a 86-os Trace. Az előbbi már azt hiszem nem kapható :-( pedig nagyon klassz füstös sminket lehetett vele készíteni. Takarékosan használom, mert tényleg hiányozni fog.....Ha valakinek van és nem szereti kérem írjon mailt. krisztijns@gmail.com Köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 27.

ency091

2012. július 1.

Kicsit túlárazottnak találnám megvenni, de mivel ajándékba kaptam, igazából nem is szólhatnék semmit :D Egy sötétzöld árnyalat (Jungle) van meg. Erősebben pigmentált, mint az olcsóbb termékek. Elsősorban az egyedi színválaszték az erőssége, de a tartósságára sincsen panaszom. Az ára miatt - 1 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.