Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragnap, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Egy gazdag és frissítő krém, mely védi a bőrt a káros UVA/B sugarak ellen. Vitamin származékokat és olyan létfontosságú nyomelemeket tartalmaz, mint a magnézium, a réz. Energetizálja a bőrt, hogy megújítsa és újjáépítse önmagát, megőrizve a fiatalságát. Kék gyömbér PFA-val új ragyogást ad A bőr puha, hidratált, vitalitással teli és jó közérzetű lesz. Friss és selymes textúrája gyorsan beszívódik a bőrbe.

andrea.horvath79

2012. május 6.

Négy éve használtam ezt a krémet más Chanel termékekkel. A tisztítók, maszkok, peelingek nagyon rosszak voltak, de ezt a krémet szerettem. Kellemes illata van, nekem nem fulladozott alatta a böröm, hanem szépen hidratálta.
25- 30 éves korosztálynak ajánlom, utána ez már kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

25- 30 éves korosztálynak ajánlom, utána ez már kevés.

viragnap

2012. május 1.

Nem működött. Az összetétele körülbelül annyi, hogy több a semminél, de tudjuk, hogy a csomagolás miatt még a jó összetevők sem stabilak. Hatása még kevésbé lelkesítő. Egyszerre sikerül produkálnia azt a jelenséget, hogy a bőr számára fullasztó, nehéz, viszont nem tapasztalható tápláló, hidratáló, vagy egyáltalán bármely pozitív hatás sem. Még hideg télen sem működött, nyáron pedig esélytelen volt. Furcsa hasonlítás, de ez fejezi ki a legjobban, amit tapasztaltam: mintha műanyag fólia borítása alatt fulladozott volna a bőröm, mikor ezt a krémet használtam. Mivel még a kombinált bőrömet sem hidratálta, gyanítom, hogy száraz bőrön sem működik, hiába a krém formula. Tulajdonképpen nem tudom, milyen bőrtípusra lehet jó, mert az számomra világos, hogy zsíros vagy kombinált bőrnek nem felel meg. Az, hogy "mégis használtam valamit", és a márkanév kellemesen cseng, nekem kevés volt. Kipróbáltam, használtam, nem vált be. Nem használnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-12

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.