Chanel

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annama, Módosítva: 2014. október 26.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Sminklemosó tej arcra és szemre tulipánfa kivonattal. Mélyen hidratál, tisztít és megnyugtatja a bőrt.

Ár: 8900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 150 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

scorpionqueen

2020. május 24.

Újabb termék, amit nem rendeltetésszerűen használok és Holy Grail lett belőle. Sminkeltávolításra vettem és észrevettem néhány hét múlva, hogy annyira puha, rugalmas, nagyon mélyen hidratált az arcbőröm, amikor ezzel távolítom el a sminkem, hogy nem győzök rajta csodálkozni. Szóval úgy 6 hónapja támadt egyik reggel egy ötletem, felkentem arclemosás után és nem távolítottam el. Magyarul: bevetettem hidratálóként. Nem voltam meglepődve a hatásán, akkor már ismertem, de azért egy hét után nagyon örültem, hogy tényleg jól működik. Azóta is így használom, legnagyobb megelégedésemre. Nagyon-nagyon puhán tartja a bőrt, annyira mélyen hidratál, amit eddig nem is emlékszem, hogy bármivel el tudtam volna érni. Sminkelni is egy álom rá.
Testes állagú, erőteljes illatú tej, nem a vizes fajta. Erőteljes, jellegzetes 90'-es évek illat, szerintem a világbéke előbb fog bekövetkezni, mint hogy a Chanel/Lancome illatot váltson a kozmetikumokban. Nem zavar, szeretem, jó volt az a korszak.
Kivitel: 150 ml-es flakon nagyon-nagyon jó pumpával, ami pontosan annyit adagol egyszerre, ami nekem kell. Mit akarok még az élettől?! (Természetesen csak viccelek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Skiiin

2018. november 27.

Szeretem a márka termékeit, de ez az arctisztító tej nekem nagyon nem vált be...Az illata kellemes, a megszokott virágos, jól tisztít. Tisztítás után nagyon kiszárítja a bőrömet, de nagyon...biztos valamelyik összetevő miatt...De ettől függetlenül másoknál biztosan jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

annama

2014. november 4.

Egy baj van ezzel a cuccal, hogy miután tegnap kipróbáltam, semmi mást nem akarok használni, csak ezt. Úgy jártam, mint Faust, amikor meglátta Helénát, és elkárhozott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Alpha Glucan Oligosaccharide, Propylene Glycol, Sorbitol

Emolliensek: Isohexadecane, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone, Hydrogenated Coconut Oil, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Camellia Kissi Seed Oil, Alpha Glucan Oligosaccharide, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylic/Capric Triglyceride, Liriodendron Tulipifera Leaf Wax
Emulgeálószerek: Poloxamer 184, Steareth-21, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Poloxamer 184, Steareth-21, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Chlorphenesin, Propylparaben, O-Cymen-5-Ol, BHT, Chlorhexidine Digluconate, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Gombaellenes tartósítószer.

Tartósítószer.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.