Chanel

Ár:   11 750 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: Dinakimou, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   11 750 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, matt folyékony rúzs feltűnő, intenzív színekben, "második bőr" érzetét adó kényelmes textúrával és 8 órás tartóssággal.

8 árnyalatban kapható

Marcipancica

2019. november 30.

Kedvencem! Gyönyörűen fed, nem "túl matt", nem szárítja ki a szám, viszont szupertartós. Nem csak újravenném, újra is vettem. Számomra ez a tökéletes rúzs, először a 140 Amorueux árnyalatot használtam, amikor újra akartam vásárolni szembesültem vele, hogy az már nincs, helyette a 168 Serenity van, de nem baj, mert gyakorlatilag ugyanaz a kettő. Ha egy rúzst kéne választanom mostantól fogva életem hátra lévő részére, ez lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Vicus7

2019. november 21.

Én is a 804-es árnyalatot vettem meg. Tényleg tartós, de nem 8 órán át. Jó az állaga, gyorsan szárad. Picit szárít, de ettől függetlenül kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

googles

2019. november 16.

Nekem jol mukodik, tartos, kellemes a hasznalata. A szine gyonyoru, legszebb, nekem valo szin: 804 Mauvy Nude.

Mondjuk ezt Ink Fusionnak hivnak, de gondolom, ez ugyanaz a termek. Vagy ha nem, szoljatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 16.

Bcinti00

2019. október 19.

Kicsit szárít, de jól tart

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Kicsit szárít, de jól tart

knoncs

2019. július 2.

Azt még az elején leszögezném, hogy a 8 órás tartósságot tekintve van egy kisebb fenntartásom, ugyanis nekem már 4 óra után lekopott az ajkamról a termék.
Ettől függetlenül szép, matt finisht eredményez, kevésbé szárított, mint bármely másik hasonlóan matt ajakrúzs.
Könnyed a textúrája, szépen el lehet dolgozni, vagy csak egyszerűen megszínezni vele az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

VanillaBlossom

2019. március 2.

Ha csak napi 2-3 órát kell viselnem, akkor teljesen jó. Viszont ha egész nap rajtam van, akkor nap végére kicsit kiszárít.
Jó termék, de semmivel sem több egy drogériás darabnàl. Jól eldolgozható, szépek a színek, de nem túl tartós.
Alapból kapna egy négyest, de az ára miatt hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Alapból kapna egy négyest, de az ára miatt hármas.

tiamoitalia

2019. január 20.

Ó, hát ez szerelem! Imádom a textúráját, annyira bársonyos, puha ajkakat eredményes...mégis matt a hatása. Végképp nem szárit, söt! Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

ludri97

2018. október 2.

Mar regota almodoztam egy ilyenrol a szinek megsem fogtak meg. Aztan meglattam hogy ki jott belole az fw18 kollekcio es a serenity arnyalatba(nudeos malyvas) szerelmes lettem. Gyonyoru. A csomagolas meg hat a szokasos magas szinvonalat hozza. Igaz a lancome matte shakeret nem tudja lekorozni de csodas a szin es a csomagolas is, sajnos a tartossaga ugy erzem lesznek bajok, de elfogult vagyok ezerr ot csillag:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Mancsusz

2018. január 2.

154 Expérimenté árnyalat van meg. A felvitele kontúr nélkül egy kicsit tényleg nehéz, de szoktam magában is használni. A száradásra kell várni, de mikor megszárad egy csodálatos bársonyos textúrát kap az ajkam, emiatt szeretem annyira (imádom a rúzsokat, de másik nincs aminek ilyen szép textúrája lenne az ajkaimon). Nagyon vékony és alig érezhető, nem az a tipikus matt folyékony rúzs. Közepesen tartós, az evést már nem bírja, de ha használok hozzá kontúrt nem is mászik el. Én tervezek még másikat is beszerezni, mert nagyon szép árnyalatok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

RenataB

2017. december 13.

Hát... Nem rossz, nem rossz. Kellemes viselni, olyan mintha nem lenne rajtam semmi, csak éppen az a baj, hogy 2-3 óra és tényleg nincs rajtam már. Kár érte mert jó is lehetne, a színei gyönyörűek (nekem a Libere van meg), annyira de annyira akarom szeretni, de mégsem megy.
Négy csillagot adok, mert csodaszép az üvege és a színe, de még egyszer nem vennék. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.