Chanel

Ár:   13 100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. július 3.

Ár:   13 100 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Csillogó, szaténfényű ajakrúzs.

2012 őszén megváltozott a formulájuk.

Chanel Rouge Allure Rúzs - 178 New Prodigious árnyalat
Ár: 8000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: 3x kentem fel, nem az én színem, főleg nem nyáron, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Blahánál, postán maradó vagy Foxpost
Chanel Rouge Allure Rúzs 135 'Enigmatique'
Ár: 3300 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: keveset használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
VidaAgi

2019. december 1.

Gyönyörű színei vannak, csupa jót olvastam ròla... Igazi vörös Chanel rúzsa ruházatam be... De csalódtam, elmászik a szamròl még kontùrceruzával is ès egy ivástòl már teljesen lekopik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Virag0820

2019. október 1.

Nekem a Pensive (162) árnyalat van meg. Nagyon jókat olvastam erről a rúzsról, így beruháztam egyre. Sajnos, nagyot csalódtam, egyátalán nem érte meg. Nem mondanám túl pigmentáltnak, nem is fed szépen, de a legnagyobb hibája, hogy egyátalán nem tartós. Szinte 1-2 óra alatt lekopik, még akkor is, ha nem eszek/iszok. Talán annyi pozitívuma van, hogy nem szárítja az ajkaimat. A csomagolás is megér egy csillagot, nagyon tetszik a “pattintós” megoldás, a fekete-arany csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Adriii93

2019. július 9.

Megkérik az árát, de én még ennyire szép nude árnyalatot nem láttam. Az Angelique nevű árnyalat rabolta el a szívem. Nem túl barnás, rózsaszínes, nem alapozó színű. Pont tökéletes, nem kihívó de látszik, hogy rúzst viselek.
Tartós, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Tartós, nem kenődik el.

Futrinka1988

2019. május 5.

A hozzászólókkal ellentétben, nem rajongok érte. Rouge Angelique (174) és Pensive (162) árnyalatot vettem meg. Utóbbinak sajnos, a színét sem sikerült eltalálnom, olyan vagyok benne, mint akinek már egy ideje nem dobog a szíve... Nagyon szárítanak, nekem a Rouge Coco sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Blenheim

2019. március 28.

174 rouge angelique arnyalat van meg. Nem akartam ennyiert ruzst venni, de elsore beleszerettem a szinebe, ahogy allt. Olyan erzes, mintha semmi nem lenne a szamon, az illata is nagyon jó (en pl a Mac ruzsok illatat nem kedvelem). Egyenletesen kopik, es nem szarit egyaltalan. Nagyon szepen fed. Ez az eddigi legjobb ruzs, amit valaha probaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

albertinablogg

2019. március 8.

Még 2013-ban vettem meg az első Allure rúzsom a Duna Pláza Marionnaudjában a leárazott szekcióból. Sok próbálkozás volt egyéb márkákkal, de egyik sem volt meglepően jó választás. A MAC rúzsait egyenesen gyűlölöm, a Clinique szintén nagy bukó, mindkettő annyira szárította számat, hogy az alsó ajak széleinél (nem pont a sarkokban) undorító plakkot alkotott a hámdarabokkal, siralmas.
Chanel Allureból a 94-es EXTATIQUE árnyalatot vettem meg, ami egy erős pinkes szín. Ecsettel felvinni nem volt túl nyerő, mert a szín nem volt elég telt hatású azzal, így tényleg magát a rúzst volt a legkönnyebb közvetlenül felkenni. Eléggé tartós volt, így már pigmentált is, de hidratálnom kellett alá.
Most megrendeltem a 174-es ANGELIQUE árnyalatban (ami egy barackos-barnás nude), mert most már ahogy telnek az évek, valahogy a natúr és természetes sminket szeretem. Ha megérkezett az új árnyalat, tesztelem, addig is megy a 4 csillag, mert tetszik a csomagolás, elegancia, arany-fekete, fehér betűkkel a CHANEL. -1 csillag az ára miatt.
Továbbá felkeltette az érdeklődésemet a másik két szín, egy szintén nude 186-os SENSIBLE és a 188 SECRET, utóbbit színház vagy balett alkalmával viselném.

Update 03.01: Megérkezett a 174 ANGELIQUE árnyalat. Nagyon krémes, kellemes illatú, a szín is jó, de barnásabb, mint gondoltam, viszont természetes, jól pigmentált, hidratál. Közepesen tartós, az ivást jól bírja.

Update 03.06.: Ha nem figyelek, sajnos ugyanaz történik, mint a többi rúzs esetében, a szám szélére szárad. Emiatt muszáj alá hidratálnom egy kis Carmex-el, amire felkenve sokkal fényesebb és a Rouge Coco-ra emlékeztet. Sajnos emiatt a zsíros aláhidratálás miatt a tartóssága is egyenes arányosságban csökken, de egyenletesebben kopik és nem lesz száraz az ajkam. A színnel már egyre jobb barátok lettünk. Ha elfogy, akkor a Chanelen belül választok mást, esetleg kipróbálom az YSL vagy Tom Ford rúzsait.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Szép dobozka, ápol, a színek sem rosszak (bár elég kevés van belőlük), gyönyörű végeredmény..... De nem túl tartós és ilyen áron két sokkal jobb minőségű rúzst is beszerezhettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

karaibrahimgil

2018. augusztus 26.

Sajnos nem hófehérek a fogaim, ezért nem minden szín áll jól nekem. A vöröset és a pinket kerülöm, és inkább narancsos árnyalatokat viselek a nude mellett. Természetesen hasonló a Chanel Allure rúzsai között is van: a 96 Excentrique-hez jutottam itt hozzá. Gyönyörű, egyedi szín, eléggé tartós is. De sajnos borzasztóan szárít, ezért csak egy jóindulatú közepest tudok adni neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Klau16

2018. július 18.

Rossz dolgokat nem tudok mondani róla. De nem venném meg mégegyszer. Semmivel nem tartósabb mint pl. az Essence Long Lasting rúzsai, amelyeknek az ára 1/10-ed ennyi. Igaz, a csomagolása sokkal szebb, de egy rúzst szerintem nem a csomagolása alapján kell megvásárolni. Nálam legfőképpen az ára miatt ér 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

bara89

2018. január 16.

174 rouge angélique árnyalatot választottam. A tökéletes nude számomra. Barack, rózsaszín és bézs tökéletes arányú keveréke. Kényelmes viselet, viszont nem tartósabb, mint bármelyik rúzsom, nem is a legjobb minőségű, persze a legdrágább. Ennek ellenére azt kell mondjam megérte, mert egyszerűen beleszerettem a színbe. A csomagolás pedig maga az elegancia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology