Chanel

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló krém-ajakrúzs. Több mint 30 színben kapható, a képen Cambon árnyalat látható. Az értékelés/leírás az összesre vonatkozik.

Ár: 3999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: 1x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 4500 , Eladó: tothnetti
Állapot: Szép állapotban lévő, pár smink készült vele , Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bius1021

2022. október 24.

Sokáig gondolkoztam egy Chanel rúzs vásárlásán. Mindig is vágytam rá. Kettőt is vásároltam hosszú gondolkozás után. Az egyik 432 es. Gyönyörű nudos csillámos szín. Hidratálja az ajkaimat. Nagyon kényelmes egész napra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 24.

hsara08

2022. augusztus 27.

Több árnyalatban is megvan (Suzanne, Antoinette, Coco) és sokat használom mindegyiket. Az első ilyen rúzsomat 4 éve vettem és azóta is használom, az állaga változatlan, krémes és könnyed. Nagyon jó illatuk van. Szerintem legalább egy szinben érdemes beszerezni, habár utána nehéz megállni hogy nem vegyünk újat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 27.

daliah

2022. január 11.

A kedvenc rúzsom az erőteljes hidratáló hatása miatt. 406, 416 és 452 színekben van meg. Sajnálom, hogy kevés a sötét, meleg árnyalat köztük, inkább a rózsaszínekből jó a kínálat.
Szépen kopik, könnyen felvihető, (ami nem sötét, azt tükör nélkül is feldobom, ha muszáj), nem csúszkál el a számról, csak jókat tudok írni róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

nme

2022. január 11.

Legende árnyalatban van meg. Nekem egészen tartós, gyönyörű színe van és szépen kopik. Nagyon szeretem, az extrán száraz számat se szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

BiBianka

2021. november 2.

Ajándékba kaptam a Mademoiselle árnyalatatot, és mivel a párom választotta ezt, így méginkább imádom. Nem extrém tartós, de cserébe hidratál, nem pedig szárítja az ajkaim. A csomagolása is mesés.
Sosem gondoltam, hogy erre a rúzsra vágyok. Nagy becsben van tartva, mióta megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Terkabarka

2021. június 1.

Pro:
gyönyörű színek és fény
szépen fekszik a szájon, nincs krétás hatás
jó érzés viselni

Kontra:
0 tartósság
picit szárít (pláne ha az ember lánya óránként újrakeni)
a teljesítményéhez képest irreálisan magas ár

Mostanában végigmentem az összes high end márka rúzsain, mert muszáj volt megnéznem, melyik mit tud. Azt kell mondjam, a Chanel rúzsai a legrosszabbak. Na persze ez nem azt jelenti, hogy rossz rúzsai vannak, mert a színek gyönyörűek, érzésre a rouge coco isteni, nem szárít nagyon (azért egy picit sajnos igen) de a tartóssága egyszerűen botrányos, még az ivást sem bírja. Ennyi pénzért pedig elvárnám, hogy legalább 2-3 órán át bírja, egyáltalán ne szárítson, azaz ne csak színben, de minőségben is jobb legyen, mint egy átlag drogériás rúzs (hozzáteszem, van olyan hasonló tipusú drogériás, ami jobban teljesít).
A Dior rúzsai minőségben simán verik a Chanelt, a Guerlain alap, hogy jobb, Lancome is tartósabb, a kedvenc Sensai Intense Lasting csodát pedig már ne is említsük, annak nem nagyon van párja.
Aki Rouge Coco-t vesz, az a luxi csomagolást (ami tényleg gyönyörű) és a luxi életérzést fizeti meg. Szép, szép, de közel sem ér annyit, mint amennyibe kerül

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Pro:
gyönyörű színek és fény
szépen fekszik a szájon, nincs krétás hatás
jó érzés viselni

Kontra:
0 tartósság
picit szárít (pláne ha az ember lánya óránként újrakeni)
a teljesítményéhez képest irreálisan magas ár

Fodora96

2021. április 13.

Nagyon kellemes viselet, de nyilván nem egy lerobbanthatatlan formula. Ajakceruzával és/vagy ujjal bedolgozva az ajkakba valamivel tartósabb. A fénye csodálatos, pigmentált, nekem nincs bajom az illatával sem. A csomagolása szép, igényes, öröm ránézni. Az árát túlzásnak érzem, de akciósan megéri kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Lilka

2020. július 15.

Megvettem a 412 Téhéran- barackos korallos árnyalatban, nagyon szép nyári színben. Az elvárásaimnak tokéletesen megfelel, nagyon szép fedése van, találhato benne olyan sejtelmes rozsaszínes csillogás ami megfuszerezi a színt. Megéri e a teljes árát??Azt kell, hogy mondjam igen...igen ott van a színében és a formulájában az a plusz amit a Chanel márka tud adni...amit a Drogériás ruzsok sajnos nem tudnak...Tartossága egy hidratálo ruzshoz mérten maximális, nincsen száríto hatása , van egy enyhe Chaneles ,, nagyasszonyos,, illata, a szín pedig kiérdemelten viseli a Chanel márka nevét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

schnau.adelle

2020. június 4.

Nagyon kedvelem ezt a formulát. :)
Én a 03 Secret árnyalatot birtoklom, tökéletes nude!
Amikor nincs kedvem a nehéz, szárító matt rúzsokhoz tökéletes.
Nyilván nem egy tartós termék, de ezt nem is várom el egy hidratáló formulájú rúzsról.
A csomagolása nagyon fancy.. sokszor csak előveszem nézegetni, annyira luxi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon kedvelem ezt a formulát. :)
Én a 03 Secret árnyalatot birtoklom, tökéletes nude!
Amikor nincs kedvem a nehéz, szárító matt rúzsokhoz tökéletes.
A csomagolása nagyon fancy.. sokszor csak előveszem nézegetni, annyira luxi :)

Renike77

2019. december 26.

Ajándékba kaptam, magamnak ennyiért nem vettem volna meg, teljes áron biztosan nem. Kellemes viselet, siklik a szájon, erősen pigmentált, nem kell rányomni. De a hidratáló hatásnak köszönhetően hamar a száj alatt köt ki ami elég kellemetlen. A száj sarkába is kifolyik nèha. Ilyen rúzst tizedennyiért is találni. Az Estèe Lauder Double Wear rúzsa ebben az árkategóriában toronymagasan veri, miközben ugyanúgy hidratál, ugyanolyan pigmentált, mégsem folyik szerteszét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.