Chanel

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló krém-ajakrúzs. Több mint 30 színben kapható, a képen Cambon árnyalat látható. Az értékelés/leírás az összesre vonatkozik.

Chanel Rouge Coco Rúzs 404 Julia
Ár: 3500 , Eladó: reny
Állapot: A fotón látható mennyiségben., Helyszín: Komárom , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Chanel Rouge Coco Rúzs Suzy 460  kipróbált
Ár: 4990 ft , Eladó: blankababa
Állapot: épp kipróbált, Helyszín: Zala, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Lilka

2020. július 15.

Megvettem a 412 Téhéran- barackos korallos árnyalatban, nagyon szép nyári színben. Az elvárásaimnak tokéletesen megfelel, nagyon szép fedése van, találhato benne olyan sejtelmes rozsaszínes csillogás ami megfuszerezi a színt. Megéri e a teljes árát??Azt kell, hogy mondjam igen...igen ott van a színében és a formulájában az a plusz amit a Chanel márka tud adni...amit a Drogériás ruzsok sajnos nem tudnak...Tartossága egy hidratálo ruzshoz mérten maximális, nincsen száríto hatása , van egy enyhe Chaneles ,, nagyasszonyos,, illata, a szín pedig kiérdemelten viseli a Chanel márka nevét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

schnau.adelle

2020. június 4.

Nagyon kedvelem ezt a formulát. :)
Én a 03 Secret árnyalatot birtoklom, tökéletes nude!
Amikor nincs kedvem a nehéz, szárító matt rúzsokhoz tökéletes.
Nyilván nem egy tartós termék, de ezt nem is várom el egy hidratáló formulájú rúzsról.
A csomagolása nagyon fancy.. sokszor csak előveszem nézegetni, annyira luxi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon kedvelem ezt a formulát. :)
Én a 03 Secret árnyalatot birtoklom, tökéletes nude!
Amikor nincs kedvem a nehéz, szárító matt rúzsokhoz tökéletes.
A csomagolása nagyon fancy.. sokszor csak előveszem nézegetni, annyira luxi :)

Renike77

2019. december 26.

Ajándékba kaptam, magamnak ennyiért nem vettem volna meg, teljes áron biztosan nem. Kellemes viselet, siklik a szájon, erősen pigmentált, nem kell rányomni. De a hidratáló hatásnak köszönhetően hamar a száj alatt köt ki ami elég kellemetlen. A száj sarkába is kifolyik nèha. Ilyen rúzst tizedennyiért is találni. Az Estèe Lauder Double Wear rúzsa ebben az árkategóriában toronymagasan veri, miközben ugyanúgy hidratál, ugyanolyan pigmentált, mégsem folyik szerteszét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Marcipancica

2019. november 30.

Gyönyörűek a színei és az állaga is, de engem nagyon bosszant, hogy ennyi pénzért nem tartós. Egyedül akkor működik, hogyha kenek valá valamilyen lip tintet, általában a body shop termékét használom. Más Chanel rúzsnál is tapasztaltam már ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

norc96

2019. november 25.

Gyönyörű szine van, igazán kellemes érzés az ajkaimon, de a tartóssága lehetne valamivel jobb (főleg ennyi pénzért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Lencseee

2019. június 24.

Egy 428-as tulajdonosa vagyok...azon kivul az erzesen kivul, hogy egy chanel ruzs tulajdonosa lehetek, semmi extra. Szep, szaten fenyu, kellemes viselet, de tartossaga max.kozepes. A teljes ara horror lenne, de a Douglas pontjaim bevaltasa mellett elfogadhato aron kerult a birtokomba, de...en nem ajanlom, mert kb. egy Loreal ruzs szinvonala van...es most tenyleg elnezest, minden chanel ruzs rajongotol. Jo, hogy van, de ez aztan abszolut nem egy musthave darab az en kollekciomban😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Futrinka1988

2019. május 5.

Azt vallom, hogy inkább legyen kevesebb, de ami van, minőségi sminktermék legyen, ezért összesen 3 db rúzsom van. A 434 - Mademoiselle árnyalatot vettem meg. Nagyon különleges, szép a színe és tartós is. Van 2 Rouge Allure-öm is, de ezt sokkal jobban kedvelem. Amikor elfogytak, csak ebből fogok újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 16.

A 61 Chériről írok, ami egy elegáns, meleg barackos különleges árnyalat, erőteljesen hidratáló hatással és enyhén fényes finishhel. Kellemes a viselete, de érezhető az ajkainkon.
Azt kell, hogy mondjam, hogy szép, de nem érzem annyival minőségibb rúzsnak, mint amennyivel drágább a drogériás társainál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

Anheszenamon

2019. január 29.

57-es Mystique árnyalatban van meg. Itt vettem Krémmánián teszter formájában. Hát Chanel ide vagy oda, én nem vagyok túl nagy véleménnyel róla. Sajnos semmivel nem tud többet akár egy Maybelline rúzsnál sem. A színe persze szép, de csak tökéletesen hidratált ajkakon mutat vállalhatóan. Ha csak egy kis szárazság is akad, azt kiemeli. Tartóssága nulla, nálam még az ivást sem bírta, 2 óra múlva már csak nyomokban volt fellelhető az ajkaimon. Nekem biztosan nem ő a rúzsok rúzsa, meglepő a sok 5 csillagos véleményt. Csak azért mert Chanel még nem fogok hasra esni tőle. A fele ennyibe kerülő Mac rúzsok ezerszer jobbak véleményem szerint. Persze ahány ember, annyi vélemény.... Mindenesetre ha kiadtam volna érte 11-12ezer forintot, most a fejemet a falba verném az biztos 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Lexi99

2019. január 16.

Számomra a termék kielégítő. Jól fed, tartós és gyönyörű a színe. Megéri a pénzét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.