Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 23.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló krém-ajakrúzs. Több mint 30 színben kapható, a képen Cambon árnyalat látható. Az értékelés/leírás az összesre vonatkozik.

KERESEM! Rouge Coco Cecile 432
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kacuprof
Állapot: mindegy, Helyszín: mindegy, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost
Chanel Rouge Coco Rúzs 64 Rose Baby
Ár: 4900 , Eladó: peppi
Állapot: 80%tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Lencseee

2019. június 24.

Egy 428-as tulajdonosa vagyok...azon kivul az erzesen kivul, hogy egy chanel ruzs tulajdonosa lehetek, semmi extra. Szep, szaten fenyu, kellemes viselet, de tartossaga max.kozepes. A teljes ara horror lenne, de a Douglas pontjaim bevaltasa mellett elfogadhato aron kerult a birtokomba, de...en nem ajanlom, mert kb. egy Loreal ruzs szinvonala van...es most tenyleg elnezest, minden chanel ruzs rajongotol. Jo, hogy van, de ez aztan abszolut nem egy musthave darab az en kollekciomban😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Futrinka1988

2019. május 5.

Azt vallom, hogy inkább legyen kevesebb, de ami van, minőségi sminktermék legyen, ezért összesen 3 db rúzsom van. A 434 - Mademoiselle árnyalatot vettem meg. Nagyon különleges, szép a színe és tartós is. Van 2 Rouge Allure-öm is, de ezt sokkal jobban kedvelem. Amikor elfogytak, csak ebből fogok újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 16.

A 61 Chériről írok, ami egy elegáns, meleg barackos különleges árnyalat, erőteljesen hidratáló hatással és enyhén fényes finishhel. Kellemes a viselete, de érezhető az ajkainkon.
Azt kell, hogy mondjam, hogy szép, de nem érzem annyival minőségibb rúzsnak, mint amennyivel drágább a drogériás társainál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

Anheszenamon

2019. január 29.

57-es Mystique árnyalatban van meg. Itt vettem Krémmánián teszter formájában. Hát Chanel ide vagy oda, én nem vagyok túl nagy véleménnyel róla. Sajnos semmivel nem tud többet akár egy Maybelline rúzsnál sem. A színe persze szép, de csak tökéletesen hidratált ajkakon mutat vállalhatóan. Ha csak egy kis szárazság is akad, azt kiemeli. Tartóssága nulla, nálam még az ivást sem bírta, 2 óra múlva már csak nyomokban volt fellelhető az ajkaimon. Nekem biztosan nem ő a rúzsok rúzsa, meglepő a sok 5 csillagos véleményt. Csak azért mert Chanel még nem fogok hasra esni tőle. A fele ennyibe kerülő Mac rúzsok ezerszer jobbak véleményem szerint. Persze ahány ember, annyi vélemény.... Mindenesetre ha kiadtam volna érte 11-12ezer forintot, most a fejemet a falba verném az biztos 🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Lexi99

2019. január 16.

Számomra a termék kielégítő. Jól fed, tartós és gyönyörű a színe. Megéri a pénzét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

karaibrahimgil

2018. december 16.

A Rouge Allure fiaskója után, ami ugyan gyönyörű, narancsos színben pompázott - 96 Excentrique -, ellenben úgy szárította az ajkaimat, mint talán előzőleg még semmi (habár ebben közrejátszhatott az is, hogy 5 évnél régebben gyártott teszterhez jutottam hozzá), úgy döntöttem, kipróbálok egy másik Chanel rúzst is. Egy megbízható ismerősömtől vásároltam egyet, aki ledöbbentett azzal, hogy a Chanelnél egyre kevesebb árnyalattal találkozhatunk. A spirálokból marad a fekete, a rúzsokból pedig a vörös-rózsaszín-barna árnyalatai. Nem tudom, ehhez Lucia Pica ízlésének van-e inkább köze, vagy a festékanyagoktól való félelemnek, mindenesetre hozott anyagból dolgozunk, gondoltam. Így esett a választásom a honlapon kissé narancsosnak tűnő 416-os színkódúra.
Az ajkaimra felkenve sajnos ez is inkább rózsaszínes hatású, és egyáltalán nem tartós. Ellenben nem szárít, sőt finoman hidratál, és összességében kellemes érzetet és hatást kelt.
Nem rossz, csak többet vártam volna tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nem rossz, csak többet vártam volna tőle.

Izar

2018. október 5.

Míg a Coco Shine elég nagy csalódás volt, ez a rúzs már sokkal jobban tetszik.

A Michele, a Coco, és a Misia árnyalatok vannak meg (boltban vásárolva), ebből a Michele az, amelyik a legjobban passzol az arcomhoz.

Az állaga nagyon finom krémes, jól kenhető, de szépen megmarad a számon, bár nem órákig, igaz, ezt nem is ígéri azt hiszem.

A csomagolása persze gyönyörű, egy szavam se lehet rá, és nagyon korrekt kis termék, de kalandozásaimat a felsőkategóriás sminkek világában nem vele fogom folytatni. Korrekt, de kismillió drogériás rúzsom van, ami a mai napig jobban megdobogtatja a szívem, mint ez. (Ha high-end smink, akkor nekem Yves Saint Laurent, vagy Guerlain, esetleg Dior, de azt hiszem, a Chanel háza táján nem fogok sokszor előfordulni.)

Röviden: a "korrekt" egy ilyen árkategóriájú terméknél nekem nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Míg a Coco Shine elég nagy csalódás volt, ez a rúzs már sokkal jobban tetszik.

Röviden: a "korrekt" egy ilyen árkategóriájú terméknél nekem nem elég.

dudocska

2018. március 7.

A 35-ös Chintz árnyalat van meg nekem. Bár hidratáló rúzs is, engem pont szárított, de ha alá teszek ajakbalzsamot, akkor teljesen oké. Viszont ezt nem várnám el egy 10 ezer forintos rúzstól. Nem mondom hogy borzalmas, de szerintem ennyi pénzt nem ér meg sajnos. Pedig sok reményt fűztem hozzá az itteni vélemények alapján. :(

Update nagyjából 2 évvel később: hááát...a rúzs még mindig megvan, kevés van belőle, de nem szeretem. Elég luxus nekem az, hogy ezt a rúzst állandóan kenegessem, azt nézzem, hogy mennyire kopott le. Szerencsére ez egy elég visszafogott árnyalat. Döbbenet, hogy egy Mac rúzsnak ez majdnem a duplája és fényévekkel jobb az, mint ez. Egyáltalán nem tartós és még mindig iszonyatosan szárít ajakbalzsam nélkül....nem is értem komolyan. Soha, de soha többet!!!! Le is vonok még egy csillagot, igazából az összetevők és a szép színe miatt adok 2 csillagot, egyébként nem jobb, mint egy gyengébb drogériás rúzs. Gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Pirimiri

2017. szeptember 30.

Mindig is vágytam egy Chanel rúzsra. Sajnos nem vagyok elégedett. Szép a színe és nem szárítja persze a számat, de ennyi. Iszonyú hamar lekopik (még ha nem is eszem, iszom) többször kell újra kenni, hogy ne nézzek ki úgy, mint aki csak körbekontúrozta a száját : / Eléggé meglepődtem, mert nem ezt vártam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Judit16

2016. június 13.

Én úgy voltam vele, hogyha már Chanel, akkor legyen egy erőteljes, vörös szín. Egy rózsaszínes, középvörös van meg, ami inkább alkalmi (nálam). Kicsit megfogja az ajkakat, lemosáskor néha megszenvedek vele, de legalább nem kopik gyorsan. Csalódni nem csalódtam, bár szerintem egy L'oreal vagy akár Mac simán felvehetné vele a versenyt... viszont egy Chanel jobban mutat a sminkes asztalon. :) Legközelebb megpróbálkozom egy nude-dal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.