Chanel

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 17.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ultra könnyű, természetes fedésű alapozó, mely egyenletes és ragyogó bőrt varázsol.

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó 12 'Beige Rosé'
Ár: 6900 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2018. augusztus 19.

Igazán szép fhinise van ennek az alapozónak, de érettebb bőrön már ez sem mutat annyira nagyon jól, ráadásul az összetevői miatt, és ezek közül is elsősorban a denaturált alkohol tartalom miatt, viszonylag az elején fosztom meg kapásból 2 csillagtól. Kár érte :(

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Moni86

2018. május 27.

Nekem 3 ráncom van. És mindig beleül. Így még ráncosabbnak érzem magam :(
Nem zsírosít. Színei szépek. Fed.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nekem 3 ráncom van. És mindig beleül. Így még ráncosabbnak érzem magam :(
Nem zsírosít. Színei szépek. Fed.

0808

2018. február 21.

Úgy látszik a Chanel az alapozók terén nem lesz a barátom. A Perfection Lumiere-n már rég túladtam ugyan ezen okok miatt. (Sajna nem találom a véleményem amit írtam róla biztos tovaszállt.) Én kis balga mégis megvettem ezt is. Sajnos bármennyire is hidratált a bőröm, mégis kiemeli a száraz részeket és hát igen, ahol van ő megtalálja a ráncokat és idővel beletanyázik rendesen. A színe passzolna és nem is oxidálódik nem mászik sehova beton biztos de a fránya ráncaim keresztbe tettek a tudása előtt. Maradok az EL alapozóinál. Nyilván jó termék, de nem egy öregedő bőrre, jaaaaj de fájt ezt így leírni:)

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Manami

2018. január 11.

Ezennel megtaláltam AZ alapozót. Gondoltam, hogy ebben a márkában nem fogok csalódni és ez valóban így van. Először vacilláltam, hogy az EL vizes alapú alapozóját, vagy ezt válasszam és végül a Chanel mellett döntöttem. Tényleg nem erős a fedése, de nekem például nincsenek különösebb bőrhibáim, csak a bőr egységesítésére, tökéletesítésére van szükségem, amit ez az alapozó ki is elégít. Több rétegben azért erősödik a fedés (közepesig), de akkor sincs maszk hatása. A végeredmény egy természetes, baba bőr, mintha a sajátom lenne egy kifogástalan változatban. Nagyon tartós és számomra ez volt a legfontosabb. Az illata is isteni, igazi prémium érzést ad.
Más (matt!) alapozóktól korábban kifényesedett az arcom a T vonalban és ennek hiába nem matt a finishe, semmi fényesedés.
Egyedül az adagolása annyira nem tetszik, de ennyi jó tulajdonság mellett ezért igazán nem tudok reklamálni! Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Manami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

bernikrém

2017. december 22.

Ajándékba kaptam egy ismerősömtől aki ismeri a bőröm "problémáit"
Színben nekem tökéletes a 30-as, kellemes az illata,közepes fedés. A kombinált bőrömhöz télen is és nyáron is tökéletesen passzol,12 óra viselése után sem kellemetlen. Szép egységes arcbőrt eredményez,
Nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló cipőben jár,nem fog csalódni.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Ajándékba kaptam egy ismerősömtől aki ismeri a bőröm "problémáit"
Nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló cipőben jár,nem fog csalódni.

Soly77

2017. december 20.

Majd meg őrültem hogy legyen valami Chanel- em ami nem parfüm. Nem rossz nem rossz, de a Clinique Even Better az én bőrömnek valahogy jobb. Nem tudom igazából elmondani mi a különdbség mert lehet nincs is, de valahogy az jobban bejött. Igazi luxus cucc ez, finom az illata, eszméletlenül belesimul a bőrömbe, semmi maszk hatás, mintha nem is kentem volna semmit de az összkép mégis nagyon egységes. A kellemes illata csak tovább fokozza a luxus érzést!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Dancsi91

2017. november 9.

Vízhiányos, zsíros bőrre szerintem a legjobb választás. Főleg, ha nem szeretnék maszkot viselni az arcomon :) Természetes, az apróbb hibákat elfedi.

Dancsi91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

auberginecat

2017. szeptember 30.

Hosszú évekig tartó, sorozatos csalódásba fulladt alapozó keresgélésem kapcsán végre hátradőlhetek, számomra ez AZ alapozó. Könnyed, légies, közepes fedésű, nincs maszkhatás, természetes fényt ad, kellemes érzés viselni, finom az illata, gyönyörű a végeredmény, és tartós is. Végre a színárnyalat is tökéletes, nem kell kevernem és az arányokkal játszanom, túl sötét, túl világos, túl sárga, túl rózsaszín. Egyszerűen imádom.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

bbkriszta

2017. szeptember 24.

rózsás tónus ( végre !!!!!!!!! ), tartós, könnyű, mégis szépen fed, varázslatos bőrt csinál
nagyon szeretem

update : sajnos szárít, még a legjobb primerrel is beül a ráncokba és érezhetően szomjazik alatta a bőröm..., nagyon sajnálom, mert a szín tökéletes

bbkriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

nagyon szeretem

Fanfarsang

2017. szeptember 21.

Évekig használtam, aztán kiváncsiságból kipróbáltam más alapozókat is, mint pl Double Wear (amitől nagyon maszkos lett nekem az összkép). Végén mindig visszatértem ehhez az alapozóhoz. Ha valakinek szép a bőre és ragyogást szeretne, akkor szerintem tökéletes választás!

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.