Chanel

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2023. szeptember 4.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ultra könnyű, természetes fedésű alapozó, mely egyenletes és ragyogó bőrt varázsol.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Missglamorazzi

2023. november 20.

Imádom! Luminous Silk is favorit, de néha szeretek kísérletezgetni, és ezzel már régóta szerettem volna megismerkedni. A sűrűbb alapozók nem csak rosszul mutatnak, de nagyon szárítanak is az utóbbi időben. Utazás előtt vásároltam, nem olcsó - visziont teljesen megéri, mert természetes, egységes, lágy fedést ad, amivel jól mutat a többi termék. Nem kell tőle full coverage fedést várni, nem is az a célja, szóval akinek a természetes healthy glow irány tetszik, biztosan szeretni fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 20.

orsiy

2023. augusztus 7.

Számomra hétköznapokban a tökéletes alapozó! Fényvédő felett is jól működik. Viszonylag drága, de sokáig elég nem szükséges nagy mennyiség belőle. Folyékony állagú, könnyen eldolgozható. Mindig újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

manobeka

2023. február 26.

Egy beauty blogger egy videojában összevetette az összes Chanel alapozót,a könnyű fedéstől a erősig.Ez a 2.helyen van,ennél csak a Les Beiges water fresh ligh-osabb.Aki biztosra akar menni és esetleg először vásárolna alapozót életébe annak ez és Giorgio Armani Luminous silkje tuti befutó,nem lehet mellélőni vele.Valóban szuper termék,talán Chanelban a legjobb.Finom az illata is.Jobban kedvelem,mint a Les Beiges helathy glow-ot Használok primert alá és blenderrel viszem fel,nem szeretem az ecsetes felvitelt,blenderrel sokkal természetesebb minden alapozó.Könnyű,jó viselet.Mindig minden sminkemet fixálom egy átlátszó púderrel,így meg se mozdul egész nap.Csalóka a doboza,iszonyatosan kicsit a kézben,de 30 ml.Jól fel kell használat előtt rázni,csakúgy,mint minden alapozót.Biztosan újra fogom venni.Plussz pont a fényvédő benne,bár őszintén,ha alapozó van rajtunk nyáron,az is fényvédelem,már önmagában,méghozzá fizikai.Tavaly nyáron olyan fehér volt az arcom,mint egy hóembernek,az alapozó miatt ès nem is viszek fel sok mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 26.

potyike

2022. november 6.

Eddig a legnagyobb csalódásom a high-end alapozók terèn. Az Armani luminous silk alapozóm kifogyóban volt, helyette kerestem őszre/tavaszra egy gyenge fedésű, könnyű alapozót. Annyiban nem csalódtam, hogy valóban minimális a fedése és könnyed a textúràja, de sajnos nálam gyakorlatilag a bôrpírt sem fedte el és èpiteni sem nagyon tudtam. Cserèbe három óra elteltèvel màr az orrom körül es az orcámról teljesen lejött; hiába a primer es a púder, ráadásul úgy kopott, hogy ezeken a helyeken irritàlt lett a bőröm (piros), érdekes, hogy csak itt. Mindig aláhidratáltam, ennek ellenére brutálisan kiszàrította a t vonalamat, az orrom lehámlott egy hét használat után. Arra lesz jó esetleg, hogy ezzel fogok világosítani a teli időszakban a sötétebb alapozóimat. Beszereztem egy újabb üveget az Armaniból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 6.

balkri

2022. június 17.

Nem maszk hatású, nem fullasztó, jól terülő könnyű alapozó, ami valóban hidratál. Aki hozzászokott az erős fedéshez, annak ez max színezett hidratáló krém.
Ápolt és hidratált bőrön jól mutat! Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 17.

Ápolt és hidratált bőrön jól mutat! Imádom!!

PotterAlexa

2022. május 18.

Imádom! Könnyü fedés, de azért látszik, nem úgy mint az Armani silk alapozója…. A pórusokat eltünteti, gyönyörű a finishe! Szidom is magam, hogy miért próbálok ki mindig más és más aranyárú alapozókat, amikot a szín is tökéletes (nekem) , az állag is, a fedés is…. Ha egy alapozót kéne ajánlanom valakinek, aki nem full maszkos hatást keres, de egységes bőrképet szeretne, nem csak egy színezett hidratálót, akkor ezt mondanám! A kedvencem a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

selmeczireka

2021. augusztus 12.

Annyira szeretem, hogy nem tudom szavakba önteni, két árnyalattal rendelkezem, nyáron a sötétebb rózsás (BR22), míg télen a BR12-es a színem. Mondhatni hófehérke vagyok... Veri az összes BB krémemet (fedésileg azért ez inkább egy BB krém, mint alapozó), de a Mac F&B-it is, pedig azt kifejezetten kedvelem. Gyönyörű bőrképet ad, nem kopik, este is tökéletes viselet napi 10 óra "hordás" után. Nagyon drága, de nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Lencseee

2020. szeptember 16.

Hibatlan, gyenge fedesu alapozo...nekem kb.ugy mukodik, mint egy cc krem, amiket nagyon szeretek. Nem ul be sehova, imadja a borom es "ragyog" tole. (Aki elfedni akar, ezzel ketlem, hogy sikerulni fog.) Orulok, hogy raszantam magamat e termek.megvetelere/hasznalatara. Igy a meleg ido kozeledtevel, nagy kedvenc lesz.

Update: a vegehez kozeledven ennek a csodanak nem mult el a rajongasom. Hibatlan, lathatatlan bortokeletesito. Konnyu a bőrnek, konnyu a felvitele. Mar csak egy kerdes motoszkal bennem, en ezt Mo-n hol fogok tudni ujra beszerezni????? 😶

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

reteszke

2020. június 29.

Nagyon jó és nagyon drága! Igazi minőségi alapozó, a száraz bőrömnek egy kis csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

VanillaBlossom

2020. június 2.

Ez az egyik kedvenc alapozóm. Épp csak egy leheletnyi fedést ad: a szeplőim ugyan úgy látszanak, az egyenetlenségek azonban nem. Nagyon könnyű, kellemes illatú, és hihetetlenül sokáig tart.
A természetes smink híve vagyok, ezért kifejezetten imádom ezt az alapozót. Olyan mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis szebb a bőröm, mint alapozó nélkül. Inkább hasonlít egy jó kis BB krémre, mintsem alapozóra.
Primer nem kell hozzá, és az sem baj, ha olykor - olykor nem hidratálok alá. Ha reggel felkenem, egész nap kitart.
Állandó darab a neszesszeremben.

VISZONT! Nekem alapjában véve elég sárgás a bőröm, így teljesen jól bevált. Valami oknál fogva a Chanel a Vitalumiere skálát igen csak sárgásra készítette, így a rózsás bőrűeknek nem feltétlenül kedveznek ezek az alapozók. Egyetlen egy rózsás szín van a készletben, mégpedig a 21-es. Szóval csak óvatosan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Állandó darab a neszesszeremben.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.