Chanel

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 17.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Ultra könnyű, természetes fedésű alapozó, mely egyenletes és ragyogó bőrt varázsol.

Ár: 12000 Ft + posta , Eladó: horgi
Állapot: Új, Helyszín: Tiszafüred , fizetés: Postán maradó, előre utalás

PotterAlexa

2022. május 18.

Imádom! Könnyü fedés, de azért látszik, nem úgy mint az Armani silk alapozója…. A pórusokat eltünteti, gyönyörű a finishe! Szidom is magam, hogy miért próbálok ki mindig más és más aranyárú alapozókat, amikot a szín is tökéletes (nekem) , az állag is, a fedés is…. Ha egy alapozót kéne ajánlanom valakinek, aki nem full maszkos hatást keres, de egységes bőrképet szeretne, nem csak egy színezett hidratálót, akkor ezt mondanám! A kedvencem a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

selmeczireka

2021. augusztus 12.

Annyira szeretem, hogy nem tudom szavakba önteni, két árnyalattal rendelkezem, nyáron a sötétebb rózsás (BR22), míg télen a BR12-es a színem. Mondhatni hófehérke vagyok... Veri az összes BB krémemet (fedésileg azért ez inkább egy BB krém, mint alapozó), de a Mac F&B-it is, pedig azt kifejezetten kedvelem. Gyönyörű bőrképet ad, nem kopik, este is tökéletes viselet napi 10 óra "hordás" után. Nagyon drága, de nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Lencseee

2020. szeptember 16.

Hibatlan, gyenge fedesu alapozo...nekem kb.ugy mukodik, mint egy cc krem, amiket nagyon szeretek. Nem ul be sehova, imadja a borom es "ragyog" tole. (Aki elfedni akar, ezzel ketlem, hogy sikerulni fog.) Orulok, hogy raszantam magamat e termek.megvetelere/hasznalatara. Igy a meleg ido kozeledtevel, nagy kedvenc lesz.

Update: a vegehez kozeledven ennek a csodanak nem mult el a rajongasom. Hibatlan, lathatatlan bortokeletesito. Konnyu a bőrnek, konnyu a felvitele. Mar csak egy kerdes motoszkal bennem, en ezt Mo-n hol fogok tudni ujra beszerezni????? 😶

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

reteszke

2020. június 29.

Nagyon jó és nagyon drága! Igazi minőségi alapozó, a száraz bőrömnek egy kis csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

VanillaBlossom

2020. június 2.

Ez az egyik kedvenc alapozóm. Épp csak egy leheletnyi fedést ad: a szeplőim ugyan úgy látszanak, az egyenetlenségek azonban nem. Nagyon könnyű, kellemes illatú, és hihetetlenül sokáig tart.
A természetes smink híve vagyok, ezért kifejezetten imádom ezt az alapozót. Olyan mintha nem is lenne rajtam semmi, mégis szebb a bőröm, mint alapozó nélkül. Inkább hasonlít egy jó kis BB krémre, mintsem alapozóra.
Primer nem kell hozzá, és az sem baj, ha olykor - olykor nem hidratálok alá. Ha reggel felkenem, egész nap kitart.
Állandó darab a neszesszeremben.

VISZONT! Nekem alapjában véve elég sárgás a bőröm, így teljesen jól bevált. Valami oknál fogva a Chanel a Vitalumiere skálát igen csak sárgásra készítette, így a rózsás bőrűeknek nem feltétlenül kedveznek ezek az alapozók. Egyetlen egy rózsás szín van a készletben, mégpedig a 21-es. Szóval csak óvatosan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Állandó darab a neszesszeremben.

VelvetTeddy91

2020. május 12.

Egy szó: fantasztikus. Egyik legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Gyönyörű bőrképet ad, könnyed, jól eldolgozható, kellemesen folyékony állagú, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

herakut

2019. május 29.

Sok alapozót tesztelek, de valahogy mindig a Lamer alapozóhoz térek vissza, az számomra a best! Viszont, ezt mellette még szeretem használni, könnyű vizes bázisa van és szép nude fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

viviennerainbow

2018. november 17.

Nagyon szép a fedése viszont a mimikai ráncaimba beleül ..viszont még az en olajos bőrömön is egésznap fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

andrea91

2018. október 16.

Nekem ez sajnos sok, sokkal könyedebb vizesebb dolgot vártam, de ez egy teljesen normális, közepes-erős fedésű alapozó - hogy azok között milyen azt nem tudom, magamon nem szeretem az ilyesmit. Nekem mindenesetre nem hozta amit vártam

Érdekes amúgy mennyire szubjektív a fedés, itt a többi vélemény alapján. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Érdekes amúgy mennyire szubjektív a fedés, itt a többi vélemény alapján. )

Moni86

2018. május 27.

Nekem 3 ráncom van. És mindig beleül. Így még ráncosabbnak érzem magam :(
Nem zsírosít. Színei szépek. Fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Nekem 3 ráncom van. És mindig beleül. Így még ráncosabbnak érzem magam :(
Nem zsírosít. Színei szépek. Fed.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.