Chanel

Ár:   22 450 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2019. július 5.

Ár:   22 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 15.

Update: Hihetetlenül lassan fogy, azaz kitűnő befektetés. A parabének ellenére azt kell, hogy mondjam, tökéletes. Ettől függetlenül, az objektivitásra törekedve, marad a 4 csillag.

2018. október 23. Azt hiszem, hogy a legutolsó példányok egyikét sikerült beszereznem, külföldön. Eddig még csak púderként használtam, mert nagyon megszoktam már az alapozóimat. Megérdemli a sok jó értékelést, valóban olyan, mintha nem lenne semmi rajtunk, viszont egy szép bőrfényt ad. Az "ecsetke" pedig megérdemli, hogy ecsetnek nevezzük, olyan kis pihe-puha, selymes, mérete ellenére is tökéletesen jól használható.
A Chanel-nél a számozásban tapasztalatom szerint kevésbé bízhatunk - 20, 25, 30, 40-es számú termékem is van a márkától. Ebből éppen a 40-est használom.
A Chanel "rossz szokása", hogy a termékeinél parabéneket is alkalmaz. Jó lenne, ha erről végre leszoknának! Egy ilyen árkategóriájú termékben ne legyen parabén! Emiatt tőlem csak négy csillagot kaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 15.

Pünyike

2017. február 26.

Először púderként használtam, az alapján max két csillagot adnék. Ma alapozóként vittem fel, szuper. Könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni - az ecset egy álom! -, gyönyörű a végeredmény is, természetes fedést ad. Viszont egy óra elteltével éreztem, hogy nagyon húzódik a bőröm, pedig alaposan hidratáltam előtte.

UPDATE: 2017.02.26.
Normál/vízhiányos/száraz bőrre nem ajánlják, ez a baj forrása. Felteszem eladásra, 10 beige.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

UPDATE: 2017.02.26.

Cannes

2016. október 9.

Hát számomra tökéletes ö a nagy Ő nagyon jó a fedése a csoda az egész ..az ecset is pazar!CHANEL

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 9.

Ciprus

2016. augusztus 5.

Véletlenül vettem meg külföldön elértettük egymást az eladóval amire utólag jöttem rá de életem legjobb félre értése volt nem biztos hogy ennyi pénzt adtam volna egy alapozóért de életem legjobb alapozója lett...pedig hány éve keresem...de a véletlen megoldotta...gazdag színválaszték.. a hozzá adott ecset csodálatos....imádom imádom...nagyon jó minőség olyan mintha semmi nem lenne az arcomon de mégis látványos a külömbség UV védelem egyszerűen pazar

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 5.

bobekecske

2015. február 18.

Kipróbáltam a kézfejemen és beleszerettem...
Hosszas várakozás után végre 20%-os kedvezménnyel árusították az áhított legvilágosabb színt, erre még rájött valami kupon, amit ilyen esetekre tartogattam, így (még mindig jelentős anyagi befektetés árán) hozzájutottam.
Nem fogom hurcolászni magammal, nem utazásbarát, ezt le kell szögezni. Napközbeni púderezgetés céljára más kompakt púder után kell nézni. azonban ha ezt viselem, nem is kell púderezgetnem napközben.
Önmagában és színezett hidratáló/primer fölé használva is szuper, természetes hatású, nem is érzem, hogy viselem. Egész jó a fedése, persze a korrektorra azért szükség van, és annak, aki ragaszkodik minden nap az alapozóhoz, annak az alapozót nem fogja helyettesíteni.
Elég tartós, nem irritálja a bőrömet, nem ül meg az apró ráncokban, pórusokban, és még fényvédő is van benne (bár nem hagyatkoznék rá önmagában, mégiscsak egy púderről van szó).
A tégely viszonylag pici kialakítású a többi ilyen kiszerelésű porpúderhez viszonyítva, a hozzá tartozó kabuki ecset pihe-puha, egyenletesen oszlatja el a púdert, a tégely "szűrője" pedig csodás: nem porzik, nem lukakból áll így nem szóródik mindenfelé a termék (veszteség elkerülve, hurrá), egyenletesen kerül az ecsetre. Csak rányomom picit az ecsetet, és már jó is. Még csak le se kell ütögetnem a "felesleget".
Több bókot is kaptam a bőrőmre, amikor ez volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Kipróbáltam a kézfejemen és beleszerettem...
Több bókot is kaptam a bőrőmre, amikor ez volt rajtam.

despoina

2014. november 22.

Megdöbbentően jó púderes állagú alapozó ami púderként is használható.
Leheletfinom csemcsés, a felvitele nagyon könnyű a hozzá csomagolt profi ecsettel. Vékony rétegben púderként is használható, nagyon szépen matít és fixál.
Vastagabban feltéve pedig alapozóként nagyon jól teljesít. Légiesen könnyű viselet, fényvédős, nem lehet vele maszkhatást elérni mert annyira könnyű és finom állagú. A színpaletta is kíváló: bőrtónushoz közeli természetes színek amik közül mindenki megtalálja a hozzá megfelelőt. Kis adag is elég az egész arcra, igy gazdaságos is.
Drága de megéri az árát.
Én parfümériában probáltam és teljesen levett a lábamról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Megdöbbentően jó púderes állagú alapozó ami púderként is használható.
Drága de megéri az árát.
Én parfümériában probáltam és teljesen levett a lábamról.

bogcsilike

2014. november 8.

Annyit tudok róla mondani, hogy nem a mai pénztárcáknak való, de... nagyon szuper! Jó a fedése, UV védelme is van!!!... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate