Best of Beauty 2019

ChapStick

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. szeptember 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

gaimanna

2017. október 24.

Én egy hármas csomagot kaptam tavaly decemberben, ún. Tropical Paradise Collection-t. Nagyon megszerettem, a kókuszos és a mangós ízű is jó volt, most jön a harmadik, a lime-os, izgatottan várom :) Sokáig kitart (december óta csak ezt a kettő stiftet használtam), és nem érzem szükségét húsz perc után újrakenni, még télen, szeles és száraz időben sem. Szuperül végzi a dolgát és finom is, csak ajánlani tudom!

Mivel nem igazán könnyen beszerezhető, egy csillagot levontam, egyéb panaszom nincs. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Mundow

2015. november 25.

A Classic original és a meggyes ajakápolókat sikerült megvennem. Mindkettő nagyon jól hidratált, sokáig tartott, nem ragadt és nagyon kellemes volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

ancsr

2015. október 27.

kellemes, nem túl nehéz. nem ragad, nagyon jól hidratál. kár, hogy előbb utóbb elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Carillon

2015. április 25.

Én a Special Edition SPF10 angol zászlós változatát használtam,sajna nehezen szereztem be és azóta még nem sikerült.Fenomenális a legjobb ajakápoló eddig amivel valaha találkoztam..minden tekintetben :) Csak ajánlani tudom ezt a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

luluka92

2015. április 19.

Nekem a Classic Medicated van meg. A legeslegjobb ajakápoló amit valaha használtam, pedig kipróbáltam már egynéhányat. Az összes többi nem ér semmit ehhez képest, még az agyondícsért labello sem! Kár, hogy itthon nem kapni, bár biztos jó drága lenne :P Egy ismerősöm hozza nekem Amerikából. Csak ezt használom! A cserepes, száraz ajkaimat egy éjszaka alatt rendbe hozza, reggelre puhák, simák és teltek az ajkaim. Napközben használom néhányszor, csak hogy fenntartsam a hirdatációt. Van egy rossz szokásom, rágom az ajkaim. Ez a csodaszer ezeket a kis sérüléseket is begyógyítja és ápolja! Nem fogok váltani, az biztos. 100 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

murrmurr08

2012. szeptember 27.

A kedvenc ajakbalzsamom! Kár, hogy itthon nem lehet kapni. Aki még nem próbálta, annak nagyon ajánlom, a Labello/Bebe/Avon gagyiságok közelébe sem érnek ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Samybubu

2012. május 7.

Nekem a meggyes és az epres van, de az benne az érdekes, hogy az epres Londonból van, és attól eleinte furcsán zsibbadt a szám, de a meggyestől nem. Sajnos az összetevőket nem tudom összehasonlítani, mert csak a brit verzión van rajta az összes összetevő, a rendes amerikain nincs. Ettől függetlenül nagyon jó, én szeretem mindkettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

mokojka

2012. április 24.

Nekem meggyes volt,nagyon klassz illattal.Regeneráló hatását közepesnek mondanám,nem szárított,de nem is regenerálta a kicserepesedett számat.Arra ez már kevésnek bizonyult.
Magyarországon nem kapható!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

Magyarországon nem kapható!

Barbi-Lou

2012. április 9.

Minden változatát kipróbáltam, és az összeset imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Minden változatát kipróbáltam, és az összeset imádom!

noavedon

2011. november 1.

Visszatérve magára a szájápolóra, nekem is bevált, különösen ez a classic. Volt meggyes, epres és valami tutti-frutti illatúm is, de ez messze veri mindet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Linoleate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!