Charlotte Cosmetic

Ár:   250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ems, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók

A Charlotte koffein-zöld tea tartalmú testápolója stimuláló hatású, közvetlenül a bőrrel érintkezve fokozza a vérkeringést, amely által a sejtek több oxigénhez jutnak. Feszesebbé teszi a bőrt, és vérkeringés-fokozó hatása révén a bőr kötőszövetében lerakódott salakanyagok, a zsír és a felesleges folyadék is könnyebben távozik. A zöld tea kivonat polifenol tartalmának köszönhetően antioxidáns hatású és segít semlegesíteni a szabadgyököket.

• Bőrfeszesítő, regeneráló hatású
  • Védi a bőrt a külső szennyező hatásoktól
  • Méregtelenítő hatású, késlelteti a bőr öregedését
  • Segíti a bőrből a káros méreganyagok távozását

missmarple

2016. szeptember 24.

Utazáson vettem, mert elfelejtettem elvinni a sajátom. Nagyon megtetszett, hogy pumpás, nem kell a tégelybe nyúlkálni, se csúszós kézzel kupakot csavargatni. Az illata annyira nem tetszik, de nem erős, nyárias. Bőrfeszesítő hatást egyáltalán nem érzek de nem is volt cél. Gyorsan beszívódik és nem marad ragacsos. Nem fogom újravenni, de nem rossz.

UPDATE
egy ideig nem használtam és újra elővettem. Sajnos használata után pár perccel erős irritációt és viszketést okozott, nem fogom elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

UPDATE

Melcsi922

2016. július 9.

Nem a legjobb,de nem is rossz krém.Könnyen beszívódik,az illata nekem tetszik,viszont nem hidratál annyira mint én szeretném.Elhasználom,de nem hiszem hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

chibifanchon

2016. április 8.

Nagyon szeretem - azt még nem vettem észre, hogy feszesített volna, mivel még nem régóta használom , de a striáim halványabbak. :) Az illata nagyon jó, és az állaga is, szeretem, hogy pumpás és nem kell vacakolni vele, hogy rázogassam stb. :) Az ára is szuper, csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

trudee

2015. május 31.

Pumpás kiszerelésben vettem meg, mert tetszett az összetétele és a csomagolása. Nekem eddig nagyon bevált, igazi nyári krém, nagyon könnyed az állaga és gyorsan beszívódik. Az illata enyhe, a hidratáló hatása pedig szerintem szuper. Elég gyorsan fogy, de borzasztóan olcsó volt. Alapvetően nem szeretem a krém állagú testápolókat, nagyon kevéssel tudok megbarátkozn, de ez kivétel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.