Charlotte Cosmetic

Ár:   369 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. június 17.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók

Természetes kókuszolaj tartalmú testápoló. A könnyen felszívódó krémek kedvelőinek ajánlható elsősorban. Ezen olajfajta számos előnnyel rendelkezik, könnyen kenhető, hidratál, antioxidáns tartalma lassítja a bőr öregedését.

Kiszerelés: 250 ml

Letti2

2019. szeptember 21.

Jó az állaga. Gyorsan beszívódik. Ár/érték arányban kiváló. Sokkal elégedettebb vagyok vele, mint a magasabb árkategóriájú kókuszos testápolókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

niki994

2017. május 3.

Bocsi csajok,de le kell pontozni kérdem én ez mi? mi ez az illat? mi ez az állag? és mi az a fehér paca amit maga után hagy? Hidratálni semmit se hidratál és még mellette penetráns szagom is lesz tőle, igen mert ez nem illat. Oké oké értem én ennyi pénzért mit vár az ember, de na vannak határok. Jó lett volna mondjuk lábkrémenk mert hát elpancsolja rá az ember, de ez a szag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

LajkoTimi

2017. április 8.

Viszonylag folyós az állaga, könnyen beszívódik, engem az illata sem zavar. A pumpás kiszerelés kényelmes, de nem praktikus, mert elég sok termék benne marad a végén. Közepesen hidratál, nyárra szerintem ilyen árért tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

aalexaa

2016. szeptember 21.

Az illata elég műanyag, nem a legjobb, de viszonylag gyorsan elillan. A hatása viszont nagyon jó, gyorsan beszívódik és szuperpuha lesz utána a bőröm. Összességében az árát simán megérte, de én kellemesebb illatra számítottam. Ennek ellenére nem vonok le pontot, mivel nem elviselhetetlenül büdös, a hatása pedig kifogásolhatatlan, még újra is venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

perlita14

2016. június 21.

Imádom! Utáltam kenegetni magam, mert túl hosszú időnek tartottam, amíg beszívódnak meg ragadnak meg hasonlók. Aztán anya egy nap ezt hagyta az asztalomon. Gondoltam kipróbálom, hátha megváltozik minden. Így is történt. Mondjuk azért is kezdtem el, mert azt hittem drága volt és mondom akkor tartozom annyival, hogy megpróbálom. De ehhez képest 400 forint sem az ára, ami külön öröm.
Gyorsan szívódik, pihe-puha bőrt varázsol, nem túl sűrű és nekem az illatával sincsen semmi bajom, bár szerintem is elég mamás, de nem zavaró, másnapra elillan. Nagyon tetszett a kókuszolaj is benne. Már elfogyasztottam egy kókuszosat és egy barackosat (na annak isteni illata volt, ráadásul tettem bele még egy evőkanál kókuszolajat, amit a hajamra vettem, nagyon jól eloszlott benne) és ma kezdem a koffeines-zöld teás változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Via84

2016. május 28.

Ma vettem egyet, gondoltam ennyiért megéri, mivel szeretem a kókusz illatot,de nekem ez olyan (bocsi)," szomszéd idős néni szag " :/ Hidratálónak egyébként jó, de nem fogom magamra kenni, mert nem bírom elviselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

lepkeviki

2016. április 27.

Jó ideje kerestem valami ilyesmi könnyen beszívódó jól hidratáló testápolót,de azt nem gondoltam volna, hogy pont egy ennyire olcsó termékben találom meg a kedvenvemet. Általában nem kedvelem az illatos terméketeket de ez a finom kókuszos illat nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

labelloka

2016. január 18.

Számomra nagy csalódás volt. Megvettem, mert gyorsan kellett testápoló és ez 300 ft volt. Hát ekkorát még nem csalódtam testápolóban. Tipikusan elmondható ebben az esetben, hogy olcsó húsnak híg a leve.... Kezdeném ott, hogy a bőröm nem szívja be, majd elkezd összeállni kis csomókba és mint a radír jön le a bőrömről. Próbáltam, úgy használni, hogy tényleg csak egy nagyon picit nyomok belőle, de úgy sem volt jobb. Az illata pedig valami olcsó édes valamire emlékeztet, csak kókuszra nem. Soha többet nem veszek ilyen márkájú testápolót, az is biztos. Utólag még azt a 300 Ft is sajnálom érte, mert ennyire...rossz egy termék. Kár, hogy erre nem adnak pénz visszafizetési garanciát. na ennyit erről a termékről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

pacsalia

2016. január 6.

Csak úgy, heccből vettem, mondom 300Ft-os testápolót még sosem próbáltam. Hát........ Meglepő, de többet ér, mint sok nagy márka 1500 Ft-os testápolói meg krémei... Ez EXTRA gyorsan beszívódik, és a hidratáló hatása is remek. Ami engem kicsit zavar, hogy az illata szúrós, kicsit "mű" kókuszos, de elviselhető. Hamarabb veszem újra, mint egy Alverdét vagy egy Dove-ot. :) Aki nagyon olcsón akar egész jó minőséghez jutni, az bátran vegye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Aprile

2015. október 15.

Nemrég vettem egy Tesco-s ténfergés alkalmával. Teljesen el voltam gatyásodva a hónap végére, de még emésztett a vágy, hogy vegyek >valamit<. A valami végül ez a testápoló lett, mert kókuszolajat tartalmaz, és kellemes kis kókuszillatot ígér. Már az első használat után nagyon megtetszett mind az állaga, a gyors felszívódása, hogy kellemes, ápolt érzetet nyújt... ahh, én nagyon szeretem, és jó a bőrömnek is.:) Olcsó, de rendkívül jó kis termék.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.