Cien

Ár:   539 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: madaras, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

• hialuronsavat és panthenolt tartalmaz
  • akár 24 óránkeresztül hidratáltan tartja a bőrt

moncsikara

2020. június 17.

Nekem nagyon bevált, nem is gondoltam volna , hogy ennyire jó lesz. A bőröm puha és úgymond hidratált érzetű lett már pár használat után. Csak ajánani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

didus

2019. január 26.

Rémes. Csíp, és még jobban kiszárítja a bőröm. Túl szagos, ráadásul rózsaszín!? Ennyire rossz terméket még sosem használtam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Erika80

2019. január 12.

2017. dec.28. Könnyen beszívódó, friss érzést és üdeséget adó arckrém. Eddig nem próbáltam még Cien márkájú krémeket, de most nyugodtan ki merem jelenteni, hogy egyáltalán nem rossz. Sőt. Ár-érték arányukat tekintve remek választás.

Update: Másodjára vettem újra. Könnyed, valóban hidratáló hatású krém. Az illatával sincs egyáltalán semmi bajom. Számomra kellemes, kicsit olyan natúr gyümölcsös illatú, de én szeretem. Az arcbőröm nem visel el akármilyen krémet, éppen ezért meglepődve tapasztaltam, hogy ez a termék egy remek példa arra, hogy nem mindig a drága dolgok a legjobbak. Remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

beauty18

2018. november 21.

Nemrég vettem meg, az illata jó bár kicsit erős. Puha lesz tőle az arcom és szép lesz az arcbőröm reggelre. Még tesztelgtem de szerintem egy mindennapi arckrémnek tökéletes lesz.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

ticske

2018. november 18.

Esténként használom és reggelre nagyon zsíros lesz tőle a bőröm. Nem irritált, nem csípett, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

e

2018. július 3.

Nagyon csípi a bőrömet, szerettem volna hogy ennyi penzert bevaljon de nekem sajnos nagoyn nem jott be. Egyebkent gyorsan beszivodik es az illata is hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

fdorottya

2018. május 29.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg, gondoltam 600 Forintot megér. Meglepően jó kis arckrém. Simán leveri nálam a L'oreal termékeket. Gyorsan beszívódó krém, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Megfelelően hidratál. Nálam pattanásokat nem okozott, remélem nem is fog. Ár-érték arányban magasan a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

anitahd

2018. május 18.

Nagyon sok éjszakai krémet próbáltam már, de mindegyiktől pattanásos lettem egy idő után. Egy hirtelen ötlettől vezérelve vásároltam meg ezt, de nem bántam meg. Lassan elfogy az első tégely és biztosan újra vásárolom. :) tudom hogy nem kimondottan éjszakai krém, de csak lefekvés előtt használom, ha véletlen kimarad egy este, reggel sokkal fakóbb és fáradtabb az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

3356

2018. április 12.

Eddigi legjobb hidratáló. Nem ragad,jól hidratál,kellemes illata van. Pattanásokat nem okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

katagali92

2018. január 22.

Az itteni jó vélemények miatt meg mertem venni és második napja, hogy használom.Amikor felkenem picit csíp és feszíti az arcbőrömet, de úgy vettem észre hogy emiatt simább is lett. :) Jól hidratál, nem olajos és egyenlőre nekem sem okoz pattanásokat, 4 csillagot megelőlegezek neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract, Glucose
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.