Cien

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

2 árnyalatban kapható

Ár: 500 , Eladó: fruzsi112
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: posta előre utalás után
Ár: 500Ft , Eladó: CzafitTina
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
szeronik

2019. augusztus 23.

Nekem hatásában és állagában a Garnier bb krém után ez igazi felüdülés volt, végre egy bb krém, ami nem csak egy jól marketingelt alapozó.

Ez egy olyan bb krém, ami a színezett hidratálókhoz hasonlít, nem az alapozókhoz. Aki ilyet szeretne, annak jó lesz, hiszen nem nehezíti el a bőrt, nem lesz olyan maszkszerű, mint egy alapozó, nem fullaszt, könnyű és olyan, mintha nem lenne smink az arcomon, de valamennyit egységesít és szépít.
Cserébe a fedése nem olyan jó, nem takarja a bőrhibákat, szóval aki inkább az alapozószerű bb krémeket szereti, az ne vegye meg.
Fényvédős, nyárra szerintem ez egy jó megoldás, ha valaki nem akar sminkelni sokat, és nincs sok bőrhibája.
Az illata nem jó.
Színétől nem kell megijedni, sötétnek tűnik, de felkenve nem az. Kevés kell belőle, ez a titok.

UPDATE: azért annyira nem jó, egy idő után a bőröm megutálta, nem szívódott be és réteget képezett rajta, nem jó érzés, nem vettem többet. 3 csillagra szedem le ezért és az illata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Az illata nem jó.

Tamcsi

2019. július 1.

Na jöttem felpontozni.......szuper kis termék, abszolút megéri az árát! A szaga tényleg fura, de felkenés után már nem érződik. Én reggel csak ezt kenem az arcomra nem kukacosodik, nem fényesedik át. Pigmentfoltos a bőröm, de nekem bőven elég a fedése (nincs maszkhatás, azt utálnám), igaz púderrel együtt használom.
A fényvédelem már csak hab a tortán.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

A fényvédelem már csak hab a tortán.....

Aniko71

2019. július 1.

BB krém-ügyben kicsit sznob vagyok, úgyhogy ezzel úgy voltam, hogy mi a fene, a Lidl saját márkás BB krémet csinált, tegyünk egy próbát ennyi pénzért, max a lábamra kenem szoknyához. :) Ehhez képest kellemesen csalódtam. Valóban erős szaga van, de a felkenés után ez nem érződik. Megfelelően fed, a pigmentfoltjaimat is kiegyenlíti. Elsősorban az ára, és a fényvédelem miatt választottam nyárra, sportoláshoz, csak hogy ne teljesen smink nélkül induljak el, de azóta munkahelyre is használom, egy bronzosítóval teljesen megfelelő alap. Amit mások is írtak, hogy kicsit kukacosodik, de nálam ez csak akkor fordult elő, ha alá krémeztem hidratálóval. Amióta csak a BB krémet használom hidratálásra, és szivaccsal dolgozom el, ez a probláma sem áll fenn. Sőt, ami nekem fontos, nem leszek estére fényes, kifejezetten szárítja az amúgy zsíros bőrömet. Igazából emiatt is regisztráltam, hogy zsíros bőrűeknek ajánljam, mert meglepően jót tett a pattanásaimnak. Előzőleg koreai Missha BB krémet használtam, ami egyrészt drága, másrészt nekem kicsit maszkszerű, úgyhogy szerintem a Cien nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

vikiz20

2019. június 12.

Az illata nagyon jó, de bárhogy is kened fel az egész csomós lesz és foltos, egyáltalán nem jó bbkrem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Desideria

2019. május 13.

Egy nagy nulla, semmit se csinál. Problémás, zsíros bőrűek még csak kipróbálni se vegyék meg.
Még az a szerencse, hogy csak 800Ft-ot buktam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Még az a szerencse, hogy csak 800Ft-ot buktam rajta.

doraspill

2019. május 8.

Ez az igazi semmi. Semmi pénzért semmi. A hatás felkenve és felkenés nélkül is egy és ugyanaz, semmi. Nem zsírosít nem szárít, nem csinál semmit. Ilyennel még nem találkoztam, pedig már sok mindent kiprobáltam, sokáig kellett várnom mire a semmi testet öltott, ő az! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Beus1995

2019. március 23.

Az illata nekem kifejezetten tetszik. Viszont kicsit szárítja a bőröm és egy idő után elkezd viszketni. Pedig kenek alá krémet is. Elhasználom ha már megvettem, de nem fogom valószínűleg újra venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Az illata furcs kicsit parfümös de valahogy mégis büdös. Akinek vannak bőrhibái annak semmit se ér de szépen kiegyenlíti a bőrszínt. Nem fogom újravenni. Beleül a szem alatti kisebb ráncokba átfényesedik oxidálódik stb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Szamesz

2019. február 17.

A legvilágosabb árnyalat pont megfelelő lett a viszonylag sötétebb bőrszínemhez. Az előttem olvasoknál láttam, hogy ha sokat vittek fel lepergett stb. Nálam ilyen probléma nem volt, direkt egy napra kipróbáltam úgy hogy többet kentem fel majd kis púderrel fixáltam. Tényleg nem egy igazi BB krém, inkább színezett hidratáló, de annak tökéletesen megfelel. Kényelmes viselet. Smink alapnak is jó. Az ára is nagyon kedvező. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

kriszta0626

2019. január 29.

Barátnőm ajánlatára vettem meg, és csak azután láttam hogy itt miket írnak róla. Nekem bejön, mert nincs maszk hatása, és nagyon szép össz képet ad az arcnak. Annyi a titka, hogy vékonyan kell felvinni.
Ami még tetszik benne az az, hogy nem válik zsirossá tőle a bőröm.
Szerintem érdemes kipróbálni, mert ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Ami még tetszik benne az az, hogy nem válik zsirossá tőle a bőröm.
Szerintem érdemes kipróbálni, mert ár-érték arányban megéri.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol