Cien

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

pH-semleges. Könnyű szétoszlatni a bőrfelületen. Hatékony védelmet biztosít.

powderwoman

2017. május 14.

Nem rossz, de nem is igazán jó. Van benne parfüm, ami engem zavart. Allergiás tűneteket bár nem okozott, de nem venném újra, mert nem igazán akar beszívódni a bőrömbe... próbáltam reggel, próbáltam este, de csak ragacsos-krémes volt a bőröm egy órával felvitel után is. Talán száraz bőrre teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Rita0126

2017. április 22.

Nem rég vettem, eddig kiváló. Féltem hogy zsírosít, de egyáltalán nem vettem észre ilyesmit :) könnyen beszívódik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

kisluca

2017. január 3.

Hát, ha három szóval kéne jellemeznem: pattanások, bezsírosodott bőr, szemirritáció... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

sterlingsilver

2016. december 21.

Múlthéten vettem meg a Lidlben, de tegnap jutott eszembe kipróbálni. Féltem tőle, hogy másnapra pattanásos lesz a bőröm és zsíros, de kivételesen nem lett az. Próbáltam már Avon, Oriflame, Isana, Balea, Nivea, Dove és társai krémeket - pattanásos lett tőlük a bőröm és még zsírosabb. Az igaz, hogy nem kell túl sok ebből a termékből az arcra, mert elég szépen szét lehet kenni. Hagy egy kis vizes utóhatást az elején, de azt túl lehet élni szerintem, utána szépen beszívja a bőr. Nem volt drága, szerintem, mondom én, aki drága dolgot is megvesz, hogy kipróbálhassam (utána legtöbbször megbánom), és szerintem sokáig elég is lesz. Nem várok csodát tőle, de ha hidratálja bármennyire is az amúgy is fura tulajdonságokkal megáldott bőrömet, nekem akkor már nyerő. Szerintem egy sima hidratáló krémet kell látni, nem egy csodatévő szert. Azt nem tudom, hogy újra fogom-e venni, mert hónapokra elég lesz ez a mennyiség.

Update: Zsíros tőle a bőröm, iszonyatos pattanások jönnek ki rajtam, amikor ezt használom. Kár, pedig az árához képest jó nagy mennyiség és alig kell felkenni belőle egy keveset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

menditoth

2016. október 23.

Ár/érték tekintetében tökéletes krém, hozza amit kínál, minőségben is! Természetesen csodát ettől sem kell várni, hisz "csak" egy sima hidratálóról beszélünk, a med része másodlagos, ami ugye a szenzitív bőrre utal... A krém egyáltalán nem zsíros, pláne nem olajos! Ha bárkinek még zsírosabbnak tűnik a bőre utána, akkor a hibát a saját bőrében keresse! 40 körül, felett, eleve már változik és teljesen másmilyen az ember bőre, egyáltalán nem valószínű, hogy egy sima hidratáló megoldja a bármilyen bőrproblémáját! Azért nem kell teljesen lehúzni ezt a krémet! Nekem 3 ismerősöm is vett belőle, mind használja (én is jelenleg), tök más bőrtípusból, és mindegyikük dicséri! Nekem pl. inkább kombinált néha zsíros bőröm van, mégsem tapasztaltam hasonlókat mint az első kommentelő! Egyáltalán nem nehéz, nem zsíros, és végre egy krém ami nem csak marketingfogás! Tényleg igaz, hogy nagyon jó állagú, és irtó gyorsan beszívódik, tökéletes érzetet hozva maga után. Illata szinte elenyésző, nem parfümszag, akinek meg erről férfiszag jut eszébe, hát ott akkor gondok vannak... :D :D Köze sincs semmi ilyenhez! Bátran merem ajánlani, nyugodtan használja mindenki! Az összetevői is szépek, egyetlen hiba hogy némi parabént (igaz csak egyfélét) tartalmaz! Ezért csupán 4*! (meg azért is mert még kb. fél tubusnál járok!) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

siss

2016. október 23.

Fogalmam sincs mitől sensitive és med,mikor még ugyancsak van illata.Ugyanolyan illata van mint a Cien Sensitive krémtusfürdőnek.Nekem nem jön be,olyan pasis az egész és zavaró is magamon érezni.Ha előre tudom,hogy ilyen,akkor meg sem veszem,de a pénztár közelébe kitéve még megszagolni se lehetett.
Lágy állaga van,könnyen elkenhető.Viszont akármennyire is picikét teszek,zsíros-olajos marad a bőröm és még ezt a kevéskét sem szívja be.Ráadásul van egy filmréteg szerű érzet.Krémezés után nem sokkal pedig már zsírban tocsog a képem és merő diszkógömb.Pedig kétoldalt szárazabb az arcom mint a többi helyen.Az aprócska pici pattik megjelenéséről meg már nem is szólva.(amúgy nincsenek)
Részemről abszolút pénzkidobás,majd elkenegetem lábszárra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Részemről abszolút pénzkidobás,majd elkenegetem lábszárra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin