Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az értékes ápolóformula könnyen eloszlik, és gyorsan beszívódik.

Pumpkinpie

2020. november 20.

Kellemes illata van bár engem citromra jobban emlékeztet mint avokádóra. Tetszik hogy híg, nagyon könnyű eloszlatni, de hosszútávon szárított így nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Renus

2018. augusztus 10.

Nagyon jó!
Nem szárítja a bőröm, gyorsan beszívódik nem hagyva zsíros érzetet .
Biztosan újraveszem ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nagyon jó!
Nem szárítja a bőröm, gyorsan beszívódik nem hagyva zsíros érzetet .
Biztosan újraveszem ! :)

Elizus

Korcsoport: >54
2018. július 28.

Az illata kellemes, nagy kiszerelés, remek áron. Az állaga elég híg, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, viszont hidegebb időkre nem elég a hidratálóképessége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 28.

Koncz

2017. december 3.

Nyáron nagyon szerettem, nem ragadtam tőle és jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Nyáron nagyon szerettem, nem ragadtam tőle és jól hidratált.

SzSofi

2017. április 23.

Tavaszi nyári időszakban szerintem egészen jó. Hamar beszívódik, de a nagy téli hidegben nem hozza amire szükségem van. Nagy kiszerelés kedvező ár, egynek jó de nem hiszem hogy újra veszem. Igazából az nem jön be nekem hogy nagyon híg, ezt leszámítva egészen jó kis testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

TimyeK

2017. január 28.

Az illata nagyon finom, gyerekkoromra emlékeztet. Jól hidratál, semmi extrát nem nyújt. Az állaga kissé hígabb, gyorsan beszívódik. Egynek szerintem elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.