Best of Beauty 2019

Claire Fisher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: funny.hunny.bunny94@gmail.com, Módosítva: 2011. május 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyedülálló összetételének, a panthenol, pentavitin és mangó hatóanyagainak köszönhetően segíti a bőr nedvességmegkötő képességének javítását. Hazsnálatával a bőr lágy és sima lesz. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt, színezőanyag- és állati hatóanyag-mentes.Csak patikában kapható!

Incus

2012. október 20.

Nem vártam tőle csodákat, de ahhoz képest jól szerepelt nálam. Nagyon szeretem az illatát, még másnap is érezni a bőrömön. Nehezen szívódik be csak ezért veszít egy pontot, de ezenkívül elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

ur.isten.ne.mar

2012. január 10.

nekem nagyon vízhiányos a bőröm, úgyhogy nekem az ég világon semmit nem hatott, de ehhez képest nagyon lassan szívódott be, és nálam az illata sem nyerő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Dorinaa

2011. december 6.

Nekem hatásos volt a hatása! :) Az illata is tetszik, de az összetevők nekem sem tetszenek annyira. :S De ettől eltekintve tényleg jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 6.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2011. május 22.

Illata nagyon kellemes és könnyen felvihető a testre nem marad utána zsíros érzés a bőrön.Ha valakinek száraz a bőre akkor nem hiszem ,hogy helyre hozza(nekem se tette) de ha már normál a bőr akkor azt szinten tartja.Sajnos nem nyerte el a tetszésemet az összetevőkből álló listája.Túl sok tartósítószert tartalmaz a számomra egy patikában árult termék pedig szerintem igenis törekedjen egy picit natúr vonalon maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.