Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

Kiküszöböli a hibákat, újraéleszti a bőrt és fokozza a ragyogást. C-vitamin, kurkuma, növényi kivonat alchemilla és ginkgo Bilbao keverékét tartalmazza. Serkenti a bőr természetes védekező mechanizmusát. Lelassítja a felesleges zsír termelését és serkenti az egészséges vérkeringést. Energikus és fiatalos arcbőrt eredményez. Allergia tesztelt és nem mitesszerképző

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
ozeniki

2018. október 24.

Nagyon sokszor előfordult, hogy "darabosra száradt", pedig nem vagyok egy rétegezős és vastagon felkenős típus.
Tényleg leheletvékonyan kellett felvinnem és nagyon jól bedolgoznom annak érdekében, hogy utána az alapozó felvitele közben ne málljon le vele együtt. Ebből kifolyólag én nem nagyon szerettem. Inkább este használtam, amikor mást nem kellett már az arcomra felvinni utána.
Hidratálásból pedig nem rossz, mitesszereket/pattanásokat nem okozott, illata is kellemes, de alig vártam, hogy elfogyjon. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

rougeoftheday

2017. április 30.

Imadom ezt a kremet! Hidratal, elenkit, ragyogast ad, meg mindent amit a dobozon ir. Tokeletes az allaga, nem tul konnyu, de nem is zsiros. A termekcsalad lemosojaval kezdodott a szerelem, ami ugy nez ki sokaig fog tartani.
Mikor ezt a kremet hasznalom, csak CC kremet teszek fel, mert nincs szukseg az alapozomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

BarbaraKantor

2015. július 26.

Évek óta használom a termékcsaládból ennek a krémnek a gél állagú változatát (CLARINS DAILY ENERGIZER CREAM-GEL) vízhiányos bőrömre, de kb 3 hónapja mellényúltam és ezt vettem meg. A kettő között a különbség a krém állagában ragadható meg leginkább, és ugyan mindkettő könnyű, nem allergizál, az illata szolid, sminkelhető, de a gél egy leheletnyit kellemesebb nekem. Ennek ellenére legközelebb visszatérek a gél változathoz, legalábbis amíg nyár van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

fridaylover

2014. december 16.

Eddig a legjobb állagú arckrémem, a bőröm hamar beissza, és 5 percen belül rá lehet sminkelni. A lemosóval és tonikkal együtt használom, de csodát sajnos így sem tett. Ha olcsóbb lenne, biztosan újravenném, mert jól hidratát, pattit sem okoz, sőt, engem valamennyire mattít is, de ennyit tud egy olcsóbb kategóriás arckrém is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

szueszti

2014. február 24.

Nagyon szerettem volna már egy Clarins krémet használni, igazi luxus a bőrnek. Őt az arclemosójával és a tonikjával együtt használtam. Jó a csomagolás és nagyon kellemes az illata, Nem volt patti, allergia, ezért pontokat érdemel, de sajnos nem is nagyon használt.A ginkotol és a C vitamintól frissebb hatást vártam. Felkentem a bőröm beszívta és ennyi. Leginkább fiataloknak ajánlanám, akik már kinőttek a pattanásokból, nem száraz a bőrük és nem igényel extra ápolást. Egyszerűen csak egy könnyed hidratálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

andrea.horvath79

2013. július 13.

Kaptam belőle egy mintát, és nekem nagyon nem jó. Nincs száraz bőröm, de épp hogy felkenem azonnal szomjazik az arcom, kellemetlen tapintású lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

timi.karacs

2013. május 4.

Valaki nem használja ennek a krémnek a lotion változatát?mennyire könnyű?mert abban van fényvédő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Klara75

2013. március 19.

Sokadszorra veszem újra, nagyon szeretem. Hozzá kell tennem, nagyon érzékeny a bőröm, már annak is örülök, hogy szépen hidratál és nem irritálja az arcom, nem zsírosít stb. Szerintem jó az illata is. Mondjuk azon teljesen ledöbbentem, hogy 7600 ft-ot kérnek el otthon érte, külföldön 15 euro körül van, annyit bőven megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

sanna

2012. október 8.

Csak termékmintát használtam belőle, abból viszont több apró tubussal (a párom kapta a repülőn, mire jó az Air France! :-)) Nekem bevált, de inkább csak éjszakára, mert picit zsírosít. Viszont az ára miatt nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Viki000

2012. június 15.

Imádom ezt a krémet. Jól hidratál, viszonylag sűrű állaga van, mégsem zsíros és tényleg frissebb, ragyogóbb tőle a bőröm. Én kifejezetten örülök, hogy nincs benne fényvédő, mert azt úgyis használok külön, így pedig olykor éjszakára is tudom használni. Nagy hőségben nappalra néha picit soknak érzem, a normál változatát használom, szerintem majd kipróbálom a könnyebb változatú krém-gélt is. Az ára elég borsos, kb. 7600 Ft/30ml, de én újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.