Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Clarinsklub-n 19875 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Clarinsklub, 19875 Ft

Hatékony fiatalító éjszakai minden bőrtípusra

• Megelőzi a finom vonalak és a ráncok képződését alvás közben
  • Survixyl IS TM-el védi az őssejteket, melyek a sejt megújulásért felelősek belül az epidermiszben
  • Stimulen®-el megerősíti a bőr természetes védekező rendszerét
  • Venuceane® és Rhodiola kivonattal véd a káros környezeti hatások ellen
  • Hialuronsavval tartós nedvességet szállít
  • Feszesebb, simább, ragyogóbb, egyenletes tónusú és fiatalosabb arcbőrt eredményez

Ár: 19875 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
 Clarins Extra-Firming Éjszakai Arcápoló Minden Bőrtípusra 30ml
Ár: 9500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Jasa

2019. április 20.

Sajnos 2018-ban megszüntették és új összetevőkkel hozták újra forgalomba, új csomagolásban (most barackszínű a tégely). Más illata van, nekem szokni kellett. Maga a krém is kicsit más, nekem a régi valahogy gyorsabban, jobban beszívódott. Ez hagy egy réteget felvitel után. Reggelre eltűnik, a párnán nem hagy foltot, csak kicsit úgy érzem eltömíti a pórusokat. Valószínűleg így is lehet mert a mitesszereim hamarabb telnek fel. Ugyanakkor reggelre szinte kivasalja az arcom, főleg szérummal együtt használva. Még nem tudom újra veszem-e a régi jobb volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

juditkaa70

2018. január 5.

Nagyon régen használtam,jól hidratál,üde és fiatalos arcbőrképet adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Nagyon régen használtam,jól hidratál,üde és fiatalos arcbőrképet adott.

La-Fee

2017. április 29.

Imádom ezt a krémet! Szuper érzékeny tud lenni a bőröm, pláne ha a szemem köré kerül krém. Ez nem irritál, kellemesen telt érzés, puha komfortos élmény elaludni benne. Reggelre bársonyos világos bőrképet kapok, pórusokat szinte nem is látok. Olykor szérum felé használom, na akkor csoda... kiadós krém, nem olcsó, de nem bánom. Jó vétel volt, megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

mLK235

2017. február 18.

A termék nem láttatja fiatalabbnak használóját ha csak nem 18-24 év közötti az illető személy,az a baj hogy semennyire nem emelte meg az arc bőrét és sajnos mégcsak nem is egységesítette.
Őregedő bőrre senki ne ezzel a drága termékkel kezdje ami ráadásul tele van tartósítószerrel, belenyúlós tégelyes átverés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Lizka

2016. március 15.

Drága, tényleg aranyárban van. Viszont mindent tud, amit vártam tőle - kellemes az állaga, nagyon jó illattal és csodásan rendbe teszi a bőröm. Újra venni - hát, ha nyerek a lottón, akkor biztosan.
Szem környékén vigyázni kell vele, nekem könnyezik a szemem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Szem környékén vigyázni kell vele, nekem könnyezik a szemem tőle.

Krisz78

2015. június 26.

Egy 15 ml-es kiszerelésem van belőle (sajnos).
Finom az illata, könnyen beszívódik, nem ragad, kellően hidratál és pihe-puha bőrt varázsol.
Néha reggel is ezt kenem fel, olyankor "kapok" még +3 óra alvást az arcomra.
Kár, h. arany árban van. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

Egy 15 ml-es kiszerelésem van belőle (sajnos).
Néha reggel is ezt kenem fel, olyankor "kapok" még +3 óra alvást az arcomra.
Kár, h. arany árban van. :(

Heloise

2015. június 20.

Douglasban kaptam mintában a vásárlásom mellé, csak két alkalomra volt elegendő, de ez a kis idő elég volt ahhoz, hogy megszeressem. Nagyon kellemes az illata, könnyen beissza a bőröm, nyilván mivel rengeteg értékes hatóanyag van benne. Reggel üde és kisimult hatású arcbőrrel ébredek. Az igazi hatásra legalább egy hónapot kellene várni amihez minimum egy teljes kiszerelést el kellene használni, de amikor megnéztem itt az árát majdnem dobtam egy hátast...Mintha egy nullával véletlenül többet írtak volna. Mi van ebben arany? Ki tudja ezt megfizetni? Egyelőre a Paula's Choice termékeit próbálom megbarátkoztatni a pénztárcámmal, így ez a krém elérhetetlen marad a számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

senskin

2015. május 10.

Nagyon jó. Végül is az illata eléggé retro, de most itt ez nem fontos. Nem okoz irritációt, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Selymes lesz tőle a bőr. Nekem reggelre szép lett tőle az arcom, friss, meg minden. Nem tudom, mennyi idős kortól ajánlják. Szerintem 35 alatt felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

szeliger

2014. február 21.

Kellemes illatú, jól eloszlatható, könnyen beszívódó fehér színű krém. Karácsonyi dobozban kaptam, Double Serum mellé volt 15 ml csomagolva, tubusos kiszerelésben. Kínszenvedés volt a tubusból kinyerni a krémet, állandóan ütögetni kellett, hogy a tubus faláról a nyílás felé vándoroljon. Végül amikor már az ütögetés sem segített, akkor levágtam a tubus végét és láttam, hogy még korántsem ürült ki. Így viszont a maradék sajnos 24 óra alatt beszáradt:( Maga a krém kellemes viselet, nem zsíros, szépen táplálja a bőrt, nem okoz irritációt, de csodahatásról sem számolhatok be. Egyelőre nem tervezem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lotus Japonicus Symbiosome Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-2, Pentapeptide-31
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Peptid féle, mely az összetevő gyártója szerint "segít optimalizálni az epidermis önfiatalító mechnaizmusát", valamit optimalizálja a szükséges környezetet az epidermisben lévő őssejteknek. A gyártótól független információt nem sikerült találni az összetevőről.

Színezék. Lila színű.