Clarins

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. december 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

A tökéletes hidratáló a kombinált vagy csillogó bőrre. Tiszta és matt megjelenést ad és optimális kényelmet biztosít.

Kiszerelés: 50 ml

galagonyanya

2014. április 21.

Ud.: Három hónapja használom minden reggel (hétvégénként mást szoktam), még csak félig van a flakon. Tehát nagyon gazdaságos, és továbbra is meg vagyok vele elégedve, ajánlom mindenkinek. Nagyon jól hidratál, mondjuk a csillogás ellen önmagában nem elég. Jobbat viszont eddig nem találtam.

Nekem működik, valóban tartósan hidratál. Hogy mennyire mattítana önmagában, nem tudom, mert a Bioderma Sébium Pore Refiner-t használom fölé, és ők ketten szépen teszik a dolgukat:-) Persze veszettül drága, de végre valami, amitől nem fénylik a bőröm és nincs benne alkohol...! Nekem ezért már megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

jibjab

2013. április 29.

Eleinte elég bizalmatlan voltam ezzel a krémmel kapcsolatban. Nekem az illata nem volt valami kellemes (az Estee Lauder Day Wear nappalija és a Vichy zöld Oligoja után használtam, amiknek az illata sokkal jobban tetszett,de ez egyéni). Nagyon, de nagyon kevés elég belőle, mert folyékony és amikor felkentem igazán nem mattosított, sőt fénylett tőle a bőröm. Ez nem tartott sokáig, de amikor ezzel először szembesültem majd el ájultam, hogy ennyi pénzért ez csak ezt tudja. Ami viszont meglepett, hogy hosszú távon nagyon jól hidratált (megkockáztatom jobban, mint a másik két krém) és nem szárította a száraz részeket sem a zsíros részeken pedig nem késztette fokozott faggyú működére a bőröm, ami ritka az ilyen termékeknél. Úgy vettem észre, hogy beállt a bőröm egy egyensúlyra. Nem volt olyan matt a t-zónában (csak a homlokomra kentem és egy picit az államra), mint némely más mattisító krémtől, de nem is tocsogott a zsír a fejemen és nem szárította agyon a szárazabb részeket vagy a homlokomat, ami fontos, mert akkor bizony jobban kijönnek a homlok ráncok. Általában a Clarins termékekkel kapcsolatban azt vettem észre, hogy nem hoznak drámai nagy változást, de ellenkező hatást sem váltanak ki és hosszabb távon szépen teszik a dolgukat. Csak nagyon drágák, bár ez esetben ez a krém megérte, mert tényleg egy csepp is elég belőle. A Clarins agyagos arcradírja után pedig mindig nagyon tiszta és puha lett a bőröm. Érdemes együtt kipróbálni a kettőt. Mivel nincs benne fényvédő nyáron a Clarins UV+ 40 faktoros fényvédőjét kentem rá és úgyis jó volt a nagy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 29.

Yndre

2013. április 29.

Tényleg hidratál kifényesedés és zsíros érzés nélkül. Azért nagyon erősen nem mondanám, hogy mattít, de az én kombinált bőrömnek pont megfelel. Bár őszintén szólva ez inkább fiatalabb korban működik jól amikor még nem kell erősebb hidratáló, csak egy könnyű lotion. Az illata is nagyon kellemes és friss, uborkára emlékeztető. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. április 27.

Évekig használtam nyáron ezt a krémet, amikor könnyebb, inkább lotion, mint nehezebb krém esett jól a bőrömnek. Nagyon szerettem! És amint subria is írja, a T-zónás kifénylést is jól kezeli ez a készítmény.
Csakhogy:
- Már kevés a bőrömnek, sajnos kiöregedtem ebből a kategóriából, táplálóbb, tartalmasabb krémek kellenek.
- Ma már szigorúbban nézem az összetételt, és bizony amit itt látok, az nem a legmegnyugtatóbb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 27.

Csakhogy:

subria

2012. március 5.

Ajánlom zsíros bőrüeknek nagyom bevállt a t zónán is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Ajánlom zsíros bőrüeknek nagyom bevállt a t zónán is!

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak