Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű összetételű színkorrekciós sminkalap/primer.

Az új fejlesztésű High-Lumitec Complex-el ami halványítja a bőrszín egyenletlenségét és selymesen csillogó bőrfelszínt biztosít. Hidratálja a bőrt és enyhíti a fáradtság jeleit. Mindennapos használtra fejlesztett prímer.

Gyorsan és könnyen használható a pumpás kiszerelésnek köszönhetően.

3 színárnyalatban kapható:

• 01 rose
  • 02 champagne
  • 03 peach

Livomivo

2015. szeptember 19.

Nekem az 1 Rose árnyalatban van meg és be kell valljam, nem számítottam arra, hogy ekkora különbséget fog jelenteni. Tartottam attól, hogy a parfüm irritálni fogja a bőrömet, de egyáltalán nem. Könnyen felvihető, szépen oszlik, nem okoz maszkos hatást vagy érzést, természetes és könnyű viselet. Közvetlenül utána kenem fel az alapozót, mivel szárazak az orcáim, így az alapozó is könnyen terül.
A hatása finom, diszkrét, amolyan egységes, egészséges ragyogást ad az arcnak anélkül, hogy a legkisebb mértékben is természetellenesnek hatna. A smink tartósságát egész napra megnöveli, a bőröm nem szárad ki és ezért nem issza fel az alapozót, amivel annyit küszködtem.
Ha melegebb az idő, akkor csak az orcákra kenem, hűvös, szeles napokon az egész arcra. Zsíros bőrre nem való, a kombináltra pedig érdemes kikísérletezni, hogy érdemes-e felvinni a T-vonalra is. Száraz, illetve száraz-kombinált bőrre kiváló alap.
Gyakran kapok dicséretet, hogy milyen jól nézek ki, mióta ezt a primert használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

despoina

2014. július 1.

A múlt hónapban épp a Clarins pultjánál nézelődtem és a cég eladónője a figyelmembe ajánlotta ezt a prímert, mint márka új bőrtökéletesítő sminkalapját..

Nem távoztam aznap üres kezzel a Clarinstől igy a fizetés után az eladónő megajándékozott 2 mintával ebből a termékből. Helyben is nézegetem amikor ajánlotta, ki is nyomtam a pumpás teszterből a kezemre, de igazából nem gyözött meg arrol hogy nekem szükségem lenne rá. Talán emiatt kaptam a mintákat késöbb.....

Egyik nap kiprobáltam otthon sminkelés előtt, a kiváncsiságom hajtott azért..
Nagyon finom, púderes, elegáns illata van ami felvitel után elillan. Közepesen sürű állagú, lágy rózsaszín szinű (01) fényes csillogással. Én a frissem hidratált bőrömre vittem fel az egész arcon eloszlatva. Fényes fényű kinyomva a termék, de felvitel után az arcon egybeolvad a bőrszínnel. Nagyon enyhe fényt hagy csak maga után, mivel matt finshű zsíros bőrüek számára is ideális. Egységesen el lehet oszlatni, nem ül bele a ráncokba, redőkbe.
Én alapozóval folytatam utána majd egy pici púderrel fixáltam. Nekem ez már sok volt: a prímer az alapozó és a púder összeolvadt nálam. Olyan hatású volt mindez mintha megszaladt volna a kezem az alapozóval aznap. A nap folyamán társult mindehhez egy enyhe maszkos érzet.
Másik nap probálgattam a lealapozott és lepúderezett arcomon mint highlitter az enyhe fény miatt. Ebben a variációban egész jól teljesít, ad egy finom rózsaszínes fényt. Arcpirósító felé is probáltam de ahogy felakartam rakni a prímert avval a mozdulattal letöröltem a pirosítóm.
A másik mintát fel se bontottam, az első is félig tele van. Megtartom, lehet elhasználom majd ha egy fogadásra, partira vagy bármilyen komolyabb eseményre leszek hivatalos.
Megvásárolni nem szándékozom.
Életem első tapasztala prímerrel évekkel ezelőtt volt: anyukám Lancome szilikonos gél állagú bázisát probáltam ki, de nagy csalódás volt. Nem tudtam ráalapozni, csúszott és fújtogatta az arcbőröm. Aztán évekkel késöbb volt mintám a Garniertől majd a Cliniquetől is. Mindketten egészen jól teljesíttek de hosszútávra egyiket sem vásároltam meg. Mind a kettő termékre tudtam alapozni és sminkelni is, nem okoztak maszkhatást, allergiát vagy zavaró érzetet.
Összeségében nem gondolom hogy a 20 éves bőrömnek szüksége lenne mindennapos használat mellett erre a szilikon koktélra. Kiemelt alkalmakkor fixálásra visszont megfelelőek.

Tőlem 4 csillag, mivel az olcsóbb árkategóriás Clinique/Garnier alatt teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Egyik nap kiprobáltam otthon sminkelés előtt, a kiváncsiságom hajtott azért..
Megvásárolni nem szándékozom.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT