Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

A Clarins Joli rúzs finom, komfortos, ránézésre és érzetre is minőségi viselet. Diszkrét gyümölcsös ízesítésű és illatú. Puha, krémes állagú, rendkívül könnyen kenhető, mégsem maszatolódik. Rendkívül jó fedést biztosít, hidratál és ápol egyben. Bár nem long-lasting besorolású, tartóssága igen jónak mondható.

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Doorikad

2018. május 16.

A legjobb rúzs, amit valaha használtam. 2 színben van, egy rózsaszínes nude és egy korallos, valami van benne, mert a ráncosodásra hajlamos számat kifeszíti, mikor már rég lekopott a rúzs, akkor is teltek az ajkaim :) Ezt a hatást még soha semmivel nem értem el. És a színei is mesések, sokfélék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

2015. május 9.

Eddig egyetlen Clarins rúzsom volt, az is már vagy 10 éve, valahogy eléggé kimaradt ez a márka az érdeklődési körömből, kivéve az arcolaját. Eper-jellegű színű rúzst vadászok már pár hete, de nem igazán találok, az eladók amikor elmondom, hogy eper színű pirosat szeretnék, sorba dugják az orrom alá a málnapirosakat. Müllerben odakeveredtem a Clarins állvány elé, és ott akadtam rá ennek a rúzsnak a Grenadine árnyalatára, ami ugyan nem totálisan eperszínű, de nagyon hasonló ahhoz amit kerestem. A minősége nagyon jó, krémes, de nem túlzottan, nem annyira, hogy megfolyna, a pigmentáltsága is szuper, egyenletes a fedése, finom az illata, nem szárít, sőt talán még ápol is, és nagyon szép fénye van, talán ezért mutatja optikailag picit teltebbnek az ajkakat. MAC Prep+Prime Lip-el nagyon tartós, ettem egy percet, ittam kávét, és meg sem látszott rajta. Jó, persze azért óvatosan ettem-ittam, tudatában annak, hogy rúzs van rajtam, de a legtöbb rúzs így is kopik, minimum a szám középső részéről. Ez nagyon jól kiállta a próbát. Csillagos ötös, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Wey1122

2015. január 19.

733-as Fig árnyalat birtokosa vagyok. Finom illat elég krémes is.Szám sem szárad ki alatta és elég tartós is. Tényleg csodaszép színek. Azt hiszem függő leszek! Még egy két árnyalatot azt hiszem lassan beszerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Essie

2014. december 28.

707-es rózsaszín árnyalatban van meg, én magamban "dívás" rúzsnak hívom, egyrészt a csomagolása miatt, ami szerintem nagyon előkelő (bár sajnos nekem már karcos a sok hurcibálás miatt), és ami már sejteti azt is, hogy a belbecs is valami egészen rendkívüli. Az állaga kellően, de nem túlzottan krémes, szépen terül, csodás színe van, nem szárítja a számat egyáltalán. Finom gyümölcsös illata van, egyáltalán nem művi.
Igazi, NŐknek való rúzs (így, nagybetűvel). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Igazi, NŐknek való rúzs (így, nagybetűvel). :)

despoina

2014. február 21.

Használtam már nagyon sok rúzst: Chanel, Lancome, Bobbi Brown, YSL, Clinique, Mac, Clarins, Estee Lauder. Nagyon jó rúzs, nagyon szerettem. A 702-es árnyalatom volt (a képen szereplőhöz nagyon hasonlít) illetve egy narancsos pirosas. Intezív színek, az ajkaim nagyobbnak is tünnek mikor viselem. A tartossága 4, egy egész szombat éjjelt nem bír ki de nem is erre vásároltam. Nagyon szeretem ezt a márkát: természetes anyagokat használnak, magas minőségű és visszafogott de szép árnyalatokat tartalmaz a márka. Szerintem sokkal jobb mint egy MAC rúzs, amire sokan esküdnek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.