Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. március 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidáns tartalmú arckrém az első finomabb ráncok megjelenése ellen. A hidratáló összetétele fénypigmentekkel van dúsítva ami kiemeli az arcbőr természetes ragyogását. Kizárolagos Clarins komplext tartalmaz amely védi az arcbőrt a környezetszennyezés okozta irritációtól.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem okoz mitesszereket.

Sygnus

2019. december 1.

Szeretem a Clarins krémeket, több típust használtam már. Ezt a szemkörnyékápolójával együtt vásároltam az első szarkalábaim miatt és nagyon kedveltem. Persze a ráncokra nem sokat ér, de a bőrt komfortérzettel tölti fel, puhává varázsolja. A komfortérzet sokáig megmarad és ad egy halvány, természetes ragyogást a bőrnek. Az illata kellemes, bár jobban szeretem az illatmentes termékeket, ez még határeset. Keveset kell használni. Egy jó védő, hidratáló krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 1.

Mintát kaptam belőle, így annak ellenére, hogy már túl vagyok az első ráncok megjelenésén, gondoltam, ártani nem fog, viszont hidratál és van benne SPF is.
Szép halványrózsaszín, kissé testesebb krém, határozott illatanyaggal.
Nagyon minimális kell belőle, mert különben úgy viselkedik, mint egy nehezen eloszlatható napozókrém. A fehér réteg pár perc alatt eltűnik, de kicsit fényes marad tőle a bőrünk.
A hidratáló hatása OK, az illata viszont számomra túlságosan agresszív, így 4 a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Szép halványrózsaszín, kissé testesebb krém, határozott illatanyaggal.

Ashmatiii

2019. július 27.

Kb ket hete hasznalom a szemkremmel egyutt es szerintem nagyon jo.
Mostanaban eleg sok bajom volt a borommel, jottek pattik, miteszerek is, de jelenleg -el ne kiabaljam- bevalni latszik ez az uj rutin.
A krem kellemes, jol beszivodo es konnyu. Nem hagy zsiros utanerzetet, nem fenylik, viszon jol hidratal. A borom osszessegeben sokkal szebb, egyenletesebb es egyelore nincsenek pattik es miteszer is csak keves.
Most a nagy hideg miatt kivan a borom meg egy kis extra hidratalast, ezert a sima baleas kek szerumot szoktam melle kenni.
Meglatjuk, egyelore nagyon elegedett vagyok.

Update:
Mar egy honapja hasznalom es tovabbra is maximalisan elegedett vagyok. Tok szep a borom, de tenyleg es ez nagy szo. Mert vagy ki volt szaradva, vagy tul sok volt neki a jobol es jottek a miteszerek. A vegen odaig jutottam,h csupan aloe gelt kentem.
De ez a krem nagyon jo.
Neha ala kenem a balea kek pumpas hidratalo szerumjat. De nem minden alkalommal.
Bevalt, szeretem, csak ajanlani tudom! Tenyleg!

Update 2:

Még mindig nagyon szeretem. Ajándékba kaptam egy szettet, amiben ez van együtt az éjszakaival, ami meg normal to dry bőrtípusra van.
Először elszontyolódtam, de isteni.
Lehetne jobb az összetevő listája, de olyan jó érzés, hogy elfogult vagyok, mert tisztára arcwellnes mikor felkenem. :) Az élet apró kis örömei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Kb ket hete hasznalom a szemkremmel egyutt es szerintem nagyon jo.
Meglatjuk, egyelore nagyon elegedett vagyok.

Update:
De ez a krem nagyon jo.
Bevalt, szeretem, csak ajanlani tudom! Tenyleg!

Update 2:

Először elszontyolódtam, de isteni.

Asianlover

2019. június 14.

2019. júni Télen nem voltam tőle odáig, maradt belőle még egy rakás, így ma ezután nyúltam. Nem lett extra fényes a bőröm, pedig izzadni, azt lehetett ma rendesen! Most sokkal jobban viselkedett, fel is pontozom 2-ről 4-re :) Az éjszaki krém verzió már elfogyott, most nem tudom kipróbálni, milyen lenne a kettő együtt, de így szólóban ma kifejezetten boldoggá tett :)

2018. dec. Felbuzdúlva az Extra Firming termékmintámon, gondolkodás nélkül beneveztem erre a korosztályomnak megfelelő nappali krémre, ráadásul a fényvédősre és a simára is száraz bőrre. Sajnos csalódás lett, mert nem is hidratál olyan jól, mint az eggyel idősebb korosztálynak való, és ahelyett, hogy megszépítette volna a bőröm, még egy rakás apró kis pattanást is okozott az éjszakai krémmel együtt. Szóval ugyanaz a termékcsalád egyszerre mindenképpen sok a bőrömnek. Ami végleg betette a kaput, hogy mindkét nappali krémtől rémesen fénylik a homlokom. Dekoltázsba szorultak :(
Az éjszakait megtartom, újra is fogom venni, nappali kategóriában azonban valami teljesen más után kell nézzek. Talán a Biotherm Skin Bestnek, vagy Skin Oxygennek adok egy esélyt a téli akciókban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

nkltt

2019. április 3.

Karácsonyra kaptam, azóta használom szinte minden nap. Nekem nagyon bejött ez a krém. Nem zsírosítja a bőrömet, gyorsan beszívódik és szépen hidratálja. Tényleg ragyog utána az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

mrs.imperator

2016. október 2.

Ez egy minőségi krém, csodás illattal, kellemes színnel. Remek hidratáló, könnyen beszívódik, selymes puha egészséges lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Severina

2016. július 30.

Zsíros bőrre nem szabad használni. Borzasztóan átfénylett tőle a bőröm és mintha kis patik is megjelentek volna rajta. Nagyon száraz bőrűeknek biztos jó lehet. Kellemes illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

despoina

2016. március 17.

Mintát kaptam belőle amit pár napig használtam.
Nagyon kellemes az illata, nem olyan sűrű az állaga de jól eloszlatható, gyorsan beszivódik és nem okoz zsíros érzetet maga után. Szépen lehet rá sminkelni és jól hidratál is. Pár nap után néhány pattanásszerű duzzanat jelent meg az arcomon. Nem vásárolnám meg én, de biztos lesz akinek bevállik. Nagyon sok természetes kivonatot tartalmaz és az ára is elérhető. Én valamiért a Clarins krémjeire allergiás vagyok de ez nem a krém hibája,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Mintát kaptam belőle amit pár napig használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Peptidek: Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)