Clarins

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 13725 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2016. október 9.

Ár:   17 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Clarinsklub, 13725 Ft

• Egy tökéletes megoldás a mindennapos stressz okozta idő előtti arcszín elvesztésére
  • Szabadgyök elleni aktív hatóanyagot tartalmaz
  • Fokozza a bőr támogatási struktúráját és nedvességét
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros napsugarak ellen
  • Minimalizálja a korai ráncok megjelenését
  • Sima, energikus és fiatalos tónust ad

Ár: 13725 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

asdf27

2019. december 13.

Nekem ebből az anti-aging-es van meg. egyetértek, hogy nagyon szép bőrképet eredményez, mintha smink lenne az emberen. a hatás ugyan nem tartós, mert amikor lemossa az ember, akkor visszakapja az eredeti bőrét, de nagyon érdekes és nagyon szép. érdemes kirpóbálni.
mitesszert, pattanást, ilyesmit nem okoz.

update: hosszú távon nem hoz olyan szép eredményt, átfénylett, már nem frissítette a bőrt annyira, helyette La roche posay rosaliac UV legere-t használok hidratálásra. Nincs rozaceam, az LRP könnyű, beszívódik, nem fénylik, nem irritál, nagyon szuper, és árban ettől sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

mitesszert, pattanást, ilyesmit nem okoz.

missmango

2019. november 9.

A krém másféle kiszerelésénél már olvastam, hogy másnak is volt olyan tapasztalata, hogy pattanásosít. Nekem nem érzékeny a bőröm, csak a silicát nem bírom, attól pattogok ki, de ebben elvileg nincs. Viszont ez a krém kisebb-nagyobb pattanásokat okozott, folyamatosan, ami nagyon meglepett. Mivel nem akartak múlni, és folyton újabbak jöttek ki rajtam, beazonosítottam, hogy csak ettől lehet.. :(
Én amúgy semmiféle bőrképjavító és egyéb hatást nem tapasztaltam. Azért vettem, mert amit eddig használtam, azt megszüntették, és valami fényvédőt is tartalmazó krémet szerettem volna, télre meg elég a SPF15 is. Így viszont sajna nem fogom elhasználni.
Ha valaki szereti, eladó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Ha valaki szereti, eladó :)

Mundow

2016. november 7.

Könnyű krém, gyorsan beszívódik, jól hidratál és szép bőrképet eredményez. Egyszer jó volt kipróbálni, de nem valószínű, hogy újraveszem, mert nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

szeliger

2016. október 8.

15 ml tubusos mintát kaptam, újsághoz csomagolva. Kellemes, enyhén virágos illatú, fehér színű arcápoló. Először meglepődtem, hogy mennyire folyós, később jöttem csak rá, hogy hiszen ez nem is krém. Jelenleg a L'Occitane peóniás széruma után használom (a nyári készletek kiürítése történik, a krém már elfogyott, a szérum meg önmagában kevés), a kettő jól dolgozik együtt. A bőrt jól hidratálja, sminkelni kiválóan lehet fölé, ragyákat nem okozott, a bőröm szép utána, teljesen elégedett vagyok vele, utolsó csöppig el fogom használni. Megvenném-e? Télre valószínűleg nem, a hidegebb időben tartalmasabb krémre van szükségem, jövő nyáron meg úgyis lesznek újabb kencék, de valójában nem találok rajta hibát, teljesen rendben van ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Peptidek: Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)