Clarins

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

Tápláló, öregedésgátló és ránctalanító hatású ajakrúzs. Krémes állagú, szaténfényű finish-sel.

Rendszeres használatával a benne található The Nutri -Youth Complex gazdagon hidratálja az ajkakat, miközben segíti megőrizni azok fiatalságát (ránctalanító hatás). Napról napra fiatalosabb ajkakat eredményez.

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
edusi

2018. október 24.

Nagyon jó tápláló, nem szárít és nagyon szép színekben kapható.Egy hátránya, hogy könnyen lekopik.Az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Anheszenamon

2018. július 1.

Nagyon jó áron jutottam hozzá itt, Tropical pink árnyalatban. Nagyon fényes, krémes, ezáltal nem is tartós sajnos. Viszont kényelmes viselet, szép szín, hétköznapokon is hordható számomra. Valamiért nyáron szeretem viselni leginkább. Teljes áron semmiképp nem érné meg számomra, és nem is tud annyit, hogy 7000 ft-ot kiadjak érte. Akkor már sokkal inkább még egy Mac rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

viragnyelven

2018. május 19.

Itt jutottam hozza fillérekért, amúgy eredeti árán eszembe sem jutott volna megvenni. Amúgy nincs vele baj, sőt- szép összetevők, szép kivitelezés és jó termék (bár tartósnak nem mondanám, és ez már nekem bőven ragadosnak számít), de szerintem ennyi pénzért vannak jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

sztinke

2017. október 3.

A 04-es, Tropical pink árnyalat van meg nekem ebből a szériából. A csomagolás a szokásos, elegáns, ahogy Clarinséktől megszoktam. A rúzs illata nagyon kellemes, állaga krémes, nagyon könnyen kenhető és szépen pigmentált, egyetlen húzással tökéletesen egyenletesen felvihető, de ecsettel nyilván még könnyebb precízen rúzsozni.
Egész kellemes viselet, nem ragacsos és nem köt rá úgy az ajkakra, mint a matt rúzsok. A tartóssága sem rossz, ahhoz képest, hogy nem tartós rúzsként árulják. Napi 1-2 kenéssel még az evést-ivást is jól bírja. És szerencsére elég fokozatosan kopik.
Nekem az egyetlen bajom vele, hogy a krémes formula ellenére, szárít kicsit, legalábbis ha csak önmagában használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Regi84

2017. március 17.

A nők lapja kuponos hétvégén vettem egy nude rózsaszín árnyalatot (talán 19), amiről akkor azt hittem, hogy tökéletes, de sajnos nagyon nem jó viselni. Ragad, folyik, elmászik, oxidálódik.... Szóval a húsz százalékkal nem volt drága, de sajnos így se érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

bobekecske

2015. augusztus 5.

A Clarins rúzsok és szájfények mind a színeket mind az állagukat tekintve abszolút könnyen viselhetőek és nagyon jó minőségűek. A hasonló minőségű rúzsokhoz képest ráadásul jóval megfizethetőbbek, és gyakran hozzájuk lehet jutni akciós áron.
Valóban hidratálnak, száratani sosem szárítják ki a számat, szépen kopnak és nagyon rendezett ám természetes hatást keltenek. A csomagolásuk pedig könnyű de szépséges, szerintem nagyon el van találva.
Az új akciós szerelem a 01 'Nude Rose' mályvaszín... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Az új akciós szerelem a 01 'Nude Rose' mályvaszín... :)

2015. június 16.

Nagyon krémes rúzs, közepesen pigmentált, tartóssága közepes (MAC és Estée Lauder Envyhez viszonyítok). Tényleg hidratál, ápol, szerintem a nude-hoz közeli árnyalatokban érdemes inkább venni, mert a krémessége miatt azért tud csúszkálni az ajakszéli barázdákba. Nem szoktam illatot figyelembe venni rúzsoknál, de ennek isteni az illata, és az íze sem rossz ha véletlenül kerül belőle a szájba. Mindezek ellenére csak 4-est adok a csúszkálás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

despoina

2015. április 20.

Első alkalommal találkozom ránctalanító és öregedésgátló hatású rúzzsal. Lélekmelengető hogy nem csak színt ad az ajkaknak de hosszútávon is ápolja őket. A Rouge Eclat sorozat néhány árnyalatot tartalmaz, de mindegyik önmagában is gyönyörű. Az összetevői pedig kiemelkedően jók : mango olajt, shea vajat, jojoba kivonatot, e-vitamint, napraforgó olajat, kakaó vaj kivonatot is tartalmaz. Az arany csomagolás pedig maga a megtestesült luxus, ehhez hasonlóval Chanel vagy YSL terméknél lehet találkozni.
Én elöszőr a színre figyeltem fel a Clarins pultjánál. Régóta kerestem már egy élénk pink árnyalatot, ami intenzív de mégse zavaróan feltünő. Sok márkát végigprobáltam de a legtöbb márka pink árnyalatai túlságosan élénkek voltak nekem, némelyben a kékes tónus volt túlsúlyban ami miatt erősnek hatott. Nem igazán az én stílusom..Visszont a 04 Tropical Pink az én színem,ami egy gyönyörű meleg pink árnyalat. Közepesen-erősen pigmentált, pont annyira hogy napközben is nyugodtan viselhesem. Nem is kell szoronganom amiatt hogy túlságosan erős lett a sminkem mint más márkák hasonló rúzsánál. Nagyon finom illata van a rúzsnak és felkenés után mattra szárad. Bár igy sem bír ki egy egész munkaidőt de néhány órán át fennmarad igazítás nélkül is. A Clarins rúzsainak egyik nagy pozítivuma hogy ólom és szén származék -mentesek.
5* adok szívből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

5* adok szívből.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Dipentaerythrityl Hexaisononanoate, Octyldodecanol, Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters, Dilinoleic Acid/Propanediol Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), PPG-3 Myristyl Ether, Stearyl Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Tribehenin
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Ammonium Glycyrrhizate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 27 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Carmine / CI 75470, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, CI 45370

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lilás piros.