Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. december 9.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Clarinsklub, 5250 Ft

Ár: 5250 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
ylexe

2017. október 20.

Hasonló a véleményem Lills-éhez. Kellemes termék, de most, hogy elfogyott az utazó méret, nem fog hiányozni különösebben, bár egy rossz szavam sem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

mate

2016. július 18.

Elhasznaltam egy flakonnal es nem tervezem,hogy ujat fogok venni. Engem az illata nem zavart,mint az elottem velemenyezot,de olyan semmi extra. Letisztitotta az arcom,nem huzta a borom,de vhogy nem szerettem meg. 4*-ot azert meger,mivel funkciojat betolti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

lichtnori

2015. december 12.

Jó kis tonik lenne, van benne kis E- és A-vitamin, a kamilla miatt gyulladáscsökkentő is, csak ez az erős, mű kamilla illata ne lenne! Engem így illat még nem zavart, és valahogy úgy érzem, hogy nem teszek valami jót a bőrömmel, ha ezt használom. Legalább az INCI végén lenne a parfüm! De sajnos nem ott van.... Szerintem rettenetesen agyonütötték vele a termék viszonylag jó hatásait. Utazó flakon méretűt vettem, de nem fogom újra vásárolni. A Clarins "Extra-comfort toning lotion"-ja sokkal nyerőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 12.

Lills

2015. október 24.

Lassan elhasználtam egy kisebb flakonnal, nem használtam minden nap, csak ha szükségét éreztem. Nyugtatja a bőrt és tisztaság-érzetet ad, amúgy túl nagy hatása nem volt, vagy legalábbis én nem vettem észre, mert nem különösebben problémás vagy érzékeny a bőröm. Hidratálni szükséges utána, de nem hagy zavaró, ragacsos érzetet mint más hasonló termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

sztinke

2015. március 10.

Clarins Clubos megrendelés mellé kaptam egy pici flakon mintát. Alapvetően könnyen zsírosodó bőröm van, és mivel az utóbbi időben úgy tapasztaltam, hogy "a kevesebb néha több" az arcápolásban is, így gyakorlatilag arctejjel oldottam meg az arctisztítást és teljesen elhagytam a tonikot. Nem is hiányzott, de most, hogy kaptam ezt a helyes kis mintát, gondoltam kipróbálom. És nagyon kellemes meglepetés volt! Egyáltalán nem szárít, szemben a korábban használt, zsíros bőrre való tonikokkal, sőt érezhetően nyugtat, hidratál! :) Egyáltalán nem hagy ragacsos réteget, és reggelre sem zsírosítja a bőröm. A pórusokat nem tömíti el. Azóta már beszereztem teljes méretben is és minden este használom az arctejes tisztítás után. :) Én minden bőrtípusra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Veronikakrisztina

2014. november 24.

Minden napos rutinom része. Mióta megvásároltam nem használok alkoholt tartalmazó tonikot. Előtte zsírosodásra hajlamos bőröm volt és mindig volt legalább 5 pattanás az arcomon. Mióta a clarins termékeit használom tiszta a bőröm. Ki érti ezt... :) Egyetlen negatívum számomra az illata. Nagyon utálom a kamilla illatát. Ha elfogy utána nézek lehet e kapni más illatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

wanda

2013. április 1.

Nagyon szerettem, nyugtatta a pirosodásra hajlamos érzékeny bőröm. Nem képez semmilyen filmréteget, én éjszakára nem hidratáltam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Alpha Glucan Oligosaccharide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Oleth-20 ti I eu 1 0

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak